dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

740 000 zł133,91 m² 5 526,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piaseczna Górka, orla. Ekologiczny dom. Zamieszkaj w bliskiej odległości od Kielc, w domu o wysokim standardzie wykończenia, gdzie dbałość o ekologię łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł28,73 m² 6 961,33 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,73, położone w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego, w ścisłym centrum. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł15 883 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

151 680 zł948 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działki budowlane położone w Dziekanowicach, gm. Łubowo. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana wśród domów jednorodzinnych i zabudowy mieszanej, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,35 m² 7 623,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,35 m 2 położone na spokojnym osiedlu, przy ulicy Mściwoja II (vis.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,10 m² 7 484,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2 pokoje W doskonałej lokalizacji - os. Piastowskie 2 niezależne pokoje | Oddzielna kuchnia | Piwnica | Jasne Jasne i ustawne mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,16 m² 14 481 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na parterze o powierzchni 59,98 m2 z tarasem oraz ogrodem usytuowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. To nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł62 m² 11 693,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m , wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort oraz doskonałą lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 554 m² 348,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe działki budowlane położone w Pilchowie o powierzchni od 2.000 m2, okolice ul. Warszewskiej. Zabudowa do 20% powierzchni. Dachy: 25-40 %. Do 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł143 m² 4 888,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w technologii szkieletowej - Niekłonice, gm. Świeszyno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł6 902 m² 209,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - usługowa o pow. 6902 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Działka położona jest przy jednej z głównych dróg dojazdowych do Nowego Dworu Mazowieckiego, około 2 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł44 m² 15 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, w którym wszystko masz po drodze ? To 44 m wygodnego układu, jasne wnętrza i balkon na poranną kawę. Do tego własne miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł180 m² 1 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł36,30 m² 3 278,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Twoje M z duszą i ogródkiem w samym sercu mazurskiego slow life. Masz już dość korków, szumu miasta i walki o miejsce w tramwaju? Marzysz o własnym kawałku ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł265 m² 2 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Zapraszam na prezentację dużego domu /pow. całkowita ok. 265m2/ do skończenia w Anastazewie na terenie: powidzkiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość położona na dużej 1970 m2 działce.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł115,20 m² 4 340,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia hala o powierzchni użytkowej 115,2 m , posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m Oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 390 m² 170,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kobierzyce, południowe okolice - Jaszowice, działka budowlana o powierzchni 1390 m2, kształt prostokąta wymiarach 37mx 37m, teren płaski. Działka położona w sąsiedztwie istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 200 m² 158,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka klasy rvi o powierzchni 2200m2, zlokalizowana w Modrzewiu, oddalonego 5km od Goleniowa. Modrzewie to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż mieszkanie na 1. piętrze, zlokalizowane w samym Rynku Lewina Brzeskiego. Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w świeżo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł6 906 m² 63,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6906 m2, położona przy ul. Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim - w strategicznej lokalizacji na wylocie z miasta. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł7 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 działki gruntu zlokalizowane w Żelaźnie nieopodal Kłodzka. Poniżej przedstawiamy ceny poszczególnych działek wraz z informacją o klasie ziemi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Laski Wielkie,warmińsko-mazurskie

942 000 zł22 431 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna okazja - kompleks działek budowlanych na sprzedaż na Mazurach! Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę inwestycję w kompleks działek o łącznej pow. 2,2431 ha w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Lubin, os. Ustronie | 51,30 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

9 działek mieszkaniowo-usługowych w Gniewinie, przy ul. Sielskiej, uzbrojone gotowe pod zabudowę! Miejsce idealne dla rodziny poszukującej odpoczynku w zielonym zaciszu, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lejkowo

Lejkowo,zachodniopomorskie

249 900 zł35 700 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z 2 ha lasu. Działka o powierzchni 35 700 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 260 m x 137 m. W ewidencji gruntów ziemia oznaczona jako grunty orne rivb.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł74,40 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowy apartament na granicy targówka/białołęki znajdujący się przy ul. Tajemnej w Warszawie. Wnętrza projektowane były przez architekta. Mieszkanie wykończone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

70 700 zł1 088 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 1088m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 432 zł144 054 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Zalesie Królewskie, gmina Świekatowo, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł9 722 m² 720,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż! Wyjątkowa Działka 1 ha w Okrzeszynie! Idealna pod Inwestycję lub Rezydencję! Szukasz idealnego miejsca na kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą - czworaki Wysokość zabudowy do 10 metrów. 3 kondygnacje - trzecia jako poddasze za ścianką kolankową 1,2 m. Kąt nachylenia dachu od.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł181 m² 1 513,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Okazja! Sprzedam dom w Gniazdowie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy dom w Gniazdowie o powierzchni 180 m2 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 415 000 zł1 928 m² 1 771 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 435 m²

Na sprzedaż hale produkcyjno - magazynowo - biurowe w doskonałej lokalizacji w miejscowości Jonkowo. Opis położenia Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Róży Wiatrów ul. Szmaragdowa, opole Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w sercu cenionego osiedla Róży Wiatrów przy ul. Szmaragdowej, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł60,87 m² 7 555,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Zabobrze III, jelenia Góra Na sprzedaż duże, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł125 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak o powierzchni 125 m , położony w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek rolnych położonych w Sierpnicy (gm. Głuszyca). Marzysz o ciszy i spokoju, aby odpocząć od miejskiego zgiełku, a może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł646 m² 828,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowania i zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania uchwalonym Uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł81,56 m² 5 750,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe ul. Wyspiańskiego, kłodzko Powierzchnia: 81,56 m2 Piętro: 1 (kameralny budynek tylko 3 mieszkania) Układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój,.