dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

80 000 zł1 562 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1562 m2, zlokalizowaną w miejscowości Golin, w odległości 5 km od Człopy, 14 km od Tuczna, 37 km od Wałcza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,67 m² 9 712,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie Z ogródkiem! Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zacisznym zakątku Polic. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł9 000 m² 71,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9000 m (0,9 ha), położona w miejscowości Świdno (gmina Mogielnica, powiat grójecki). Nieruchomość składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 408 zł31,96 m² 12 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które daje Ci gotowy pomysł na życie! Wyobraź sobie moment, w którym odbierasz klucze do własnego mieszkania. Wchodzisz do środka i już wiesz, jak może wyglądać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 723 zł39,70 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy funkcja gastronomiczna Lokal użytkowy o powierzchni 140 metrów kwadratowych (sala restauracyjna 118,77 m2 a pozostała część to zaplecze kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł1 372 m² 190,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko- biała, lipnik ulica orchidei Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1372m2. Teren lekko pochyły, nieogrodzony, nieuzbrojony. Media: woda, prąd, gaz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł46,19 m² 3 139,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy znajdujący się w Skoroszycach, woj. opolskie. Nieruchomość wybudowana w 1960r. położona jest na działce 166m2 w centrum wsi. W 2019r. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł79 m² 2 518,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 stronne, 4 pokoje, radęcin + ogródek działkowy i budynek gospodarczy Powierzchnia mieszkania: 79 m Szczegóły nieruchomości Lokalizacja: radęcin (woj.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł7 179 m² 348,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 7 179 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Chwarznie-Wiczlinie,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 285 m² 271,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usług sportu i rekreacji 1,2 km od morza Działka o powierzchni 1 285 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach 50 na 25 metrów. Znajduje się ona w kompleksie podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł1 800 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę 1800m2 Gmina: wiązowna Miejscowość: duchnów - cena: 576 000zł - Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń! Iwo Waków Tel.:   Specjalista ds. Nieruchomości Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł5 500 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabacz wideo promocyjne dołączone do ogłoszenia. Na sprzedaż działka 55 ar z warunkami zabudowy Borek Stary, 15 km od Rzeszowa! Szukasz przestrzeni na wymarzony dom lub inwestycję blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł46,90 m² 7 889,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1 piętro | Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze w bloku na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł355,60 m² 5 539,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek z 2018 roku, biurowo-socjalny z garażem przystosowanym pod myjnię + wiata 4 stanowiskowa (3 stanowiska myjni + stanowisko odkurzania). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 992 zł33,28 m² 14 633,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł3 880 m² 247,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: działka znajduje się w Suchym Dębie, miejscowości położonej nad Motławą. Od centrum Gdańska dzieli nas 30 minut jazdy samochodem, a od Pruszcza Gdańskiego 15 minut. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł160,47 m² 7 789,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Przedsprzedaż : Opis inwestycji : Tym razem kolejne nasze osiedle w Musułach 15 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych zostanie zrealizowane przy ul. Granicznej w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położona na trzecim piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu w Gorcach. Mieszkanie składa się z: - ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 720 m² 92,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1720 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 23 m x 69-80 m, położona w miejscowości Stolno, powiat chełmiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł800 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: małopolska, gmina Szczurowa, miejscowość Szczurowa Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 745 zł118,73 m² 6 626,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Komfortowy dom z ogrodem przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w unikatowym i wyjątkowo zielonym otoczeniu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, o powierzchni 37m2, usytuowane na 8 piętrze. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł95,70 m² 15 141,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie ul. Janowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł2 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, o powierzchni 25 arów, położoną w Bobrowej ( gmina.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dostępny Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu, położonego w miejscowości Szarbia Zwierzyniecka, gmina Skalbmierz, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł3 979 m² 82,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m , położona w spokojnej i zielonej części Rybnika Niedobczyce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł114,49 m² 3 397,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Sprzedaję dom o powierzchni 114,49 m w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość posiada 5 pokoi, a także garaż. Rok budowy to 1960, a budynek jest gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł26 m² 30 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Urocza kawalerka o pow. 22.5 m2 ( + antresola 3.5 m2) , usytuowana na drugim piętrze w pięciopiętrowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Hożej. Miejsce nie wymaga reklamy - super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Stężyca to serce Pojezierza Kaszubskiego - jeden z najpiękniejszych krajobrazowo obszarów w Polsce - Szwajcaria Kaszubska. Otoczenie lasów, jezior i pagórków to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł69,44 m² 7 272,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szukasz domu z ogrodem w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Poznania? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Powierzchnia użytkowa: 69.44m2 Działka: 140m2 0% PROWIZJI BRAK.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie w bloku z 2013r z windą na Glinkach. IV piętro.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł59,90 m² 7 429,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulne i gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41,95 m² 14 041 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! Prezentacje 7 dni w tygodniu! Polecam własnościowe 2 pok. mieszkanie z aneksem kuchennym w świetnej lokalizacji przy uniwersytecie ekonomicznym ok.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł7 200 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne Rudniki k. Koniecpola | 7200 m Na sprzedaż dwie działki rolne o numerach 99 i 100, położone w malowniczej miejscowości Rudniki, gmina Koniecpol, woj.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,91 m² 11 906,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy Krzyki przy ul. Wielkiej, tuż obok Sky Tower. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą komunikację i szybki.