cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 304 ogłoszenia
Od najnowszych
200 304 ogłoszenia
Mieszkanie, ul. Koralowa
Bezrzecze,zachodniopomorskie
360 000 zł32,20 m² 11 180 zł/m²
195 000 zł1 450 m² 134,48 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Wałcz,zachodniopomorskie
490 000 zł54,35 m² 9 015,64 zł/m²
Rynek pierwotny
513 540 zł63,40 m² 8 100 zł/m²
Biurowiec Gryfice
Gryfice,zachodniopomorskie
875 000 zł1 250 m² 700 zł/m²
Dom z garażem, ul. Lawendowa
Zelczyna,małopolskie
1 450 000 zł141 m² 10 283,69 zł/m²
169 900 zł684 m² 248 zł/m²
Dom z garażem, ul. Piastowska
Gdańsk,pomorskie
2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walentego
Rzeszów,podkarpackie
406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²
79 000 zł2 900 m² 27,24 zł/m²
650 000 zł144 m² 4 513,89 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Morawica
Morawica,małopolskie
350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza
Jelenia Góra,dolnośląskie
455 000 zł129 m² 3 527,13 zł/m²
648 000 zł2 160 m² 300 zł/m²
565 000 zł47,30 m² 11 945,03 zł/m²
784 000 zł72 m² 10 888,89 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka
Kielce,świętokrzyskie
419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński
Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie
167 999 zł1 040 m² 161,54 zł/m²
Dom z garażem Kobylanka
Kobylanka,zachodniopomorskie
2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²
Dom szeregowy
Międzywodzie,zachodniopomorskie
1 490 000 zł278 m² 5 359,71 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Skolity
Skolity,warmińsko-mazurskie
88 774 zł523 m² 169,74 zł/m²
375 000 zł64,72 m² 5 794,19 zł/m²
Działka budowlana Strzyżów
Strzyżów,podkarpackie
259 000 zł11 800 m² 21,95 zł/m²
79 000 zł15 m² 5 266,67 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Zawada
Zawada,małopolskie
610 000 zł2 900 m² 210,34 zł/m²
Rynek pierwotny
445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²
Działka budowlana Ostrzeszów
Ostrzeszów,wielkopolskie
172 000 zł2 457 m² 70 zł/m²
1 350 000 zł900 m² 1 500 zł/m²
1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²
Dom z garażem Sejny
Sejny,podlaskie
1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²
Mieszkanie, Plac Konstytucji
Warszawa,mazowieckie
1 869 000 zł89,31 m² 20 927,11 zł/m²
599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²
Działka Biskupice
Biskupice,małopolskie
240 000 zł1 400 m² 171,43 zł/m²
Działka, ul. Rączna
Kraków,małopolskie
580 000 zł650 m² 892,31 zł/m²
1 995 000 zł17 808 m² 112,03 zł/m²
Działka budowlana Ciepłe
Ciepłe,mazowieckie
339 000 zł1 237 m² 274,05 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia