dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

600 000 zł603 m² 995,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 pięknych, kształtnych i uzbrojonych działek budowlanych położonych przy ul. Baranowickiej w Białymstoku. Działki o powierzchniach od 603m do 670m objęte są miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68 m² 7 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym bloku przy ulicy Lewiczyńskiej. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł71,50 m² 6 853,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży inwestora - Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie na poddaszu przy ul.Częstochowskiej. Mieszkanie do zakupu w dwóch wariantach - wykończone pod klucz lub stan deweloperski plus.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł864,39 m² 6 478,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 937 m²

Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Czajęcice w powiecie ostrowieckim , zabudowana budynkiem handlowo- usługowym oraz myjnią samochodową , o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty mały, przytulny dom gotowy do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł7 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 7100m2. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako 12 um.- Teren usług i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł153,50 m² 11 719,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: osielsko, osiedle Bursztynowe Rok budowy: 2017 Piętro: 1 (blok mieszkalny) Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Osielsku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 540 zł61,62 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:981 m²

Bieżanów, wolnostojący dom dwurodzinny posadowiony W otoczeniu bujnej zieleni, na działce 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi! Możliwe wykorzystanie na.

Szczegóły ogłoszenia

431 319 zł1 081 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1081 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ptaszkowa,małopolskie

256 500 zł6 500 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę z dużym potencjałem w miejscowości Ptaszkowa, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł39 m² 1 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 39 m z przeznaczeniem prowadzenia kwiaciarni, usytuowanego przy Pl. Barlickiego w Łodzi. Jest to idealne miejsce do otwarcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 386 zł75,50 m² 10 852,79 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! 4 pokoje W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł88,24 m² 9 632,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

***kupujący nie płaci prowizji*** Oferujemy Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Mińsku Mazowieckim przy ul. Andersa. Przedmiotem oferty jest segment skrajny o pow. użytkowej 88,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 125 zł222,01 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 222m2, zlokalizowany w Krakowie przy pl. Płk. Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 124 m² 355,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

ul. Wichrowe Wzgórza, miszkowice (58-422) Pięknie położona działka na wzgórzu, u podnóża Karkonoszy, w miejscowości Miszkowice k/lubawki przy Zalewie Bukówka. Działka 810/50.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,41 m² 5 966,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferowana na sprzedaż nieruchomość znajduje się w Jaworznie przy ul. Jaśminowej 9 w bloku po termomodernizacji. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

23 000 000 zł2 200 m² 10 454 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 135 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 000 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - wyjątkowe walory przyrodnicze Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną , o powierzchni 2000 m 2 , zlokalizowaną w województwie lubelskim , powiecie hrubieszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł89,93 m² 4 069,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie 3-pokojowe Dęblin, powiat rycki,ul. Podchorążych Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł232 m² 14 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Luksusowy dom wolnostojący o powierzchni 232 m, położony na dużej, zagospodarowanej działce 25 arów, z prywatną strefą spa (jacuzzi + sauna). Nieruchomość klasy premium, sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 000 zł160,01 m² 7 668,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 160,1 m2 na działce o powierzchni 500 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu, wykończony w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 849 zł29,45 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

146 860 zł1 049 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działka budowlana w okolicach Pałacu w Radziejowicach, cisza, spokój, przyroda, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, dostęp do drogi publicznej utwardzonej, media.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł105 m² 1 895,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bobrzany, dom 4 pokoje, 105 m2, sprzedam, cena 199 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn nieruchomości. Sprzedam dom do remontu w Bobrzanach. Nieruchomość jest wolnostojąca, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł631,15 m² 5 386,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:17 600 m²

Duży dom 631 m + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny | Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Sułkowicach, gmina Iwanowice, zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł139 m² 12 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z możliwością zmiany przeznaczenia na usługowy Nowe Miasto, białystok Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

270 800 zł1 354 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana! avenda Nieruchomości w Żyrardowie, tel.   , oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1.354 m2 w cenie: 270.800zł t.j. 200 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,77 m² 19 123,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam - nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ wraz z jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Śródmieście Muranów ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję czteropokojowe, trójstronne, ciche mieszkanie o powierzchni 60 mkw. Do mieszkania przynależy duży balkon ok. 7 mkw, a także powierzchnia ponad 40 mkw na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 289 000 zł200 m² 6 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa Oferta Nieruchomości dwóch domów w Mrągowie Idealna dla Rodzin i Inwestorów! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną propozycję zakupu dwóch wyjątkowych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 237 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2237 m , pod budowę domu w Nowej Wsi na pięknym osiedlu domków jednorodzinnych, usytuowaną przy drodze utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł203,68 m² 3 780,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:863 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego, piętrowego z piwnicą i garażem położonego w centrum Zaniemyśla -.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł42,49 m² 11 885,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament 2-pokojowy (42,49 m2), położony w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie 15 mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł806 m² 78,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/3 o pow. 0,0806 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł30,50 m² 28 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż apartament w sercu Sopotu w dwupiętrowej kamienicy! Idealny pod inwestycje lub dla miłośników prestiżowych lokalizacji! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł4 400 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Trąbki to malownicza wieś, leżąca mniej niż kwadrans jazdy od Wieliczki. Gęsta zabudowa i infrastruktura drogowa koegzystuje tu z połaciami żyznej gleby oraz lasami. Pagórkowate.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł215,28 m² 6 874,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom parterowy na Osiedlu Poznańskim komfort, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Marzysz o życiu w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 325 m² 429,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Supraśl, w odległości 15 kilometrów od Białegostoku. Powierzchnia działki wynosi 2325 metrów kwadratowych. Wymiary: 82.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł384 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W centrum chodzieży Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 384 m 2. Idealna działka po inwestycję - ścisłe centrum Chodzieży! Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 500 zł53,59 m² 9 899,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,59m2 z tarasem oraz ogródkiem, w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 53,59m2 -.