dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

567 760 zł60,40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nr31 60,26 m2 z balkonem (3,9M2) od dewelopera znajduje sie na parterze i składa się: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - pokój - pokój - balkon - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł160 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opole/ karczów/ gmina dąbrowa Oferta na wyłaczność! Nowoczesna, prosta bryła, funkcjonalność oraz sama lokalizacja to największe atuty prezentowanego domu wolnostojącego. Bezpośrednia okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł164 m² 12 987,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wykończony pod klucz do zamieszkania dostępny na już zakup bez 2 % pcc Dom położony w gminie Celestynów w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 008 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

***świąteczna obniżka ceny!*** ***obniżka ceny już O 55.000 ZŁ - nowa cena 170.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży dużą działkę nr 639/6 o powierzchni 3.008 m2, położoną w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

668 716 zł71,14 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Rodziny tuż przy granicy Wrocławia Dostępne od zaraz, kameralna okolica Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł209,16 m² 951,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal usługowo gastronomiczny, na sprzedaż, raciborowice dolne, parter, centrum. Wgn nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny o łącznej powierzchni 209,16m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł81 m² 3 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Domek w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 41m 2, całkowitej 81 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł136,30 m² 2 567,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Zapraszamy na prezentację nieruchomości! Proponujemy Państwu do sprzedaży lokal handlowo-usługowy w Mysłowicach przy ulicy Osmańczyka. Lokal znajduje się w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ładzin

Ładzin,zachodniopomorskie

549 000 zł258 m² 2 127,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną nieruchomość zlokalizowaną w urokliwym Ładzinie, w gminie Wolin. Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł41,70 m² 9 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Tczew ul. Jarosława Dąbrowskiego obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Kupujący bez prowizji 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł78 000 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:82 500 m²

Na sprzedaż w pełni wyposażona ferma, zlokalizowana w miejscowości Krzczonowice, w powiecie staszowskim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m, wybudowany w 2007 r., bez podpiwniczenia, z użytkowym poddaszem. Posadowiony na działce o powierzchni 1200 m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 000 m² 199,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka objęta aktualnym mpzp na granicy Krakowa i Giebułtowa - teren zabudowy zagrodowej (ok 20 a). Wszystkie media około 50 m od działki - prąd, gaz, woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

694 330 zł5 341 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5341 m z potencjałem podziału, zawady, gm. Łomża Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 5/2, 4/4 oraz 4/8 o łącznej powierzchni 5341 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60.26 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Duży balkon zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł300 m² 2 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 300 m , zlokalizowany w samym centrum największego osiedla, w otoczeniu punktów handlowych i usługowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł153,80 m² 7 737,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Dom wybudowany z bala, oddany do użytku w 1996 roku. Powierzchnia domu 153m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł43,50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż praktyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji ul. Seminaryjska w Kielcach, w zadbanym niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 000 zł19 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1,92 ha | mpzp | Michałów gm. Klembów. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 200 m (1,92 ha), położona w miejscowości Michałów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł14 300 m² 8,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka rolno-budowlana Nowe Groszki Lokalizacja: nowe Groszki, gmina Kałuszyn, powiat miński 7 km od Kałuszyna 23 km od Mińska Mazowieckiego 26 km od Siedlec Szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem - Głobino, gmina Słupsk Spokojna lokalizacja | mpzp | media w drodze i na działce Nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł109,65 m² 4 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Serbach k/głogowa przy ul. Jaśminowej. Do budynku przynależy działka o powierzchni około 350m2, na której wykonano częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Murowany domek na działce rod we Władysławowie! ok. 60 m2, kominek, piwnica, media! Opis nieruchomości Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rod położonej we Władysławowie przy ul. Żwirowej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dla naszych klientów brak prowizji za zakup! Możliwe 3 lub 4 pokoje! Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, lokal wymaga remontu dlatego pozwala on na wdrożenie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 289 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Wolice, koło Barcina - 700m do jeziora Wolińskiego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o wielkości 1298m2 w miejscowości Wolice, ok 1 kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,19 m² 10 820,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość znajduje się w Pustkowie/ Rewalu w nowo wybudowanym osiedlu zamkniętym z basenem oraz jacuzzi. Świetna baza wypadowa: - 6 min autem do centrum Rewala - 6 min autem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 15.05 Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 840 zł33,20 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Sulejówek,mazowieckie

2 199 000 zł213 m² 10 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 884 m²

Dom położony w samym sercu Sulejówka - naprzeciwko Muzeum Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni (1884m2) dającej możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Drynki

Drynki,warmińsko-mazurskie

124 000 zł21 415 m² 5,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka numer 31/3 położona jest w gminie Małdyty w miejscowości Drynki. Łączna powierzchnia działki 2,1415 ha Odległość od miejscowości gminnej Małdyty wynosi ok. 6 km,.

Szczegóły ogłoszenia

49 401 000 zł329 340 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod duży kompleks magazynowy przy S5, logistyczny lub produkcyjny. Na sprzedaż rozległy teren inwestycyjny o powierzchni 32,93 ha, położony w Kliszkowicach, gmina.