dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

925 000 zł113 m² 8 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

| nowy dom wolnostojący z dużym patio. Zamieszkaj nieodpłatnie zanim kupisz! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kw Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

19 240 000 zł104 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,4 ha w okolicach Poznania, idealna pod produkcję i logistykę. Pełna własność, uzbrojenie w energię elektryczną, wodociągi i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,25 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w budynku mieszkalnym w Gryfowie Śląskim przy ul. Sanatoryjnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł163 m² 10 429,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Dom wolnostojący w zabudowie szkieletowej (kanadyjczyk) o powierzchni 160 m2. Działka ma powierzchnię ok. 1400 m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim, z ukończonymi podłogami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,73 m² 19 779,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: * ogród na dachu, dwa tarasy/balkony; * bliskość stacji pkm; * prywatne miejsce w hali garażowej; * komórka lokatorska; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza * 15 min autem do Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta nowa inwestycja dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem " apartamenty na złotej'' 565 tys żory baranowice Z dwoma miejscami parkingowym wyłącznie U nas taka.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł83,35 m² 10 437,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami w garażu - Osiedle Eskulapa, fordon Cena: 870 000 zł Cena za m : 10 737,85 zł Powierzchnia: 83,35 m Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł151,90 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom 138 m na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

587 100 zł4 892,50 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4892,5 m2 położona w Nasielsku. Działka na obrzeżu Nasielska. Teren opada w kierunku południowo-wschodnim w kierunku koryta rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobre Nieruchomości prezentują : Na sprzedaż: przestronne ładne mieszkanie w Białych Błotach! Powierzchnia: 43,5 m Piętro: 1 Rok budowy: 2000 Liczba pokoi: 2 (pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł5 350 m² 317,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka W centrum obornik - wz pod zabudowę wielorodzinną Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w centrum Obornik, przy.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł58 m² 6 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na parterze dwupiętrowego bloku w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy mieszkanie o powierzchni 58 m2 w tym piwnica o powierzchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł64 m² 19 984,38 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Motorowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł149,38 m² 3 748,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 149 mkw. (powierzchnia użytkowa 134 mkw.) z pięknym ogrodem. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł900 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow. 900 - 1900 mkw w Lipowej. Na sprzedaż 4 działki budowlano - leśne o powierzchniach 900 1900 mkw, które zostaną wydzielone z działki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 078 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i naturalną prywatność ta nieruchomość jest propozycją wartą uwagi. Działka zabudowana o powierzchni 31 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 802 565 zł56,41 m² 31 954,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament dla miłośników żeglarstwa na Wyspie Sobieszewskiej z własnym miejscem cumowniczym i tarasem. Pomieszczenia: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Porost

Porost,zachodniopomorskie

549 000 zł21 200 m² 25,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną na Pojezierzu Drawskim w okolicy aż siedmiu jezior! Działka o powierzchni 21 200 m2 (2,12 ha) usytuowana w Poroście, pomiędzy Bobolicami.

Szczegóły ogłoszenia

551 700 zł42,50 m² 12 981,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | 42,5 m | komfortowy układ Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł35 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 z imponującym balkonem 10m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 700 m² 51,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka o powierzchni 57 ar kształtna o średnich wymiarach 94 m na 66 m, średnio.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł183,60 m² 4 084,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:207 m²

Jeden z dwóch spichrze z XV w. z widokiem na Wisłę. Spichrz jest czterokondygnacyjny, o łącznej powierzchni użytkowej 183,60 mkw. (każda kondygnacja o powierzchni 45,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Działka o pow. 1000 m2 w spokojnej i urokliwej okolicy Lipowiec, gm. Tereszpol Położenie i okolica: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł219,48 m² 5 011,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu na Osadzie w spokojnej i cenionej części miasta, zabudowanej domami.

Szczegóły ogłoszenia

6 980 000 zł44 900 m² 155,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny | Kilkadziesiąt metrów od plaży | Wyjątkowa cena Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek inwestycyjnych położony w Mielnie przy ul. Kościelnej, na zachodnim krańcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Wybierz przestrzeń, która ma znaczenie | dom 130 m2 | Prestiżowa lokalizacja Na wzgórzu przy ul. Wędrowców w Bielsko-Biała powstaje kameralna inwestycja dla tych, którzy szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł160 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wyjątkowy dom do wynajęcia w otoczeniu natury - przy lesie, z dużą działką i strefą rekreacyjną Oferuję do wynajęcia wyjątkowy dom położony w cichej, zielonej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł990 000 m² 35,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe Siedlisko w miejscowości Rutka Starościańska obok Ostrowa Lubelskiego. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 9900m , drewnianego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala produkcyjno- magazynowa, położona w Kędzierzynie, w niedalekiej odległości od centrum miasta i równocześnie z łatwym dojazdem do obwodnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - rzeszów ul. Krakowska nie pobieramy prowizji od klienta kupującego. Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Atuty inwestycji: - indywidualny projekt o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł160 m² 9 356,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom, w którym budzi Cię słońce, a usypia cisza Zielątkowa dla kogo To dom dla osób, które pragną połączyć życie blisko natury z wygodą nowoczesnych rozwiązań. Dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 312 m² 66,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania płaska działka budowlana o powierzchni 13 arów, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, usytuowana w miejscowości Budy Łańcuckie,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł190 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Zapolice k. Zduńskiej Woli. Dom o powierzchni o pow. użytkowej ok. 110m2, położony na dużej działce ponad 21 ar. Dom wybudowany w 74.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł14 900 m² 4,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sieraków, grunt rolny, 1,49 ha, sprzedam, 70 000 zł. Na sprzedaż działka rolna. Działka położona jest na terenie, dla którego gmina nie posiada obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w centrum wsi Kampinos, ze względu na wielkość, cenę i lokalizację. Wszystkie media w ulicy tj. prąd, wodociąg, gaz i kanalizacja. Pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł610 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 176 m²

English below Mamy niebywałą przyjemność przedstawienia Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Karkonoszy. Taras Tarczyn to miejsce rodem z bajki zlokalizowane we wsi Tarczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł64,31 m² 10 869,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł137,11 m² 4 011,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie surowym otwartym Białobrzegi, powiat łańcucki Cena: 550 000 zł Stan: surowy otwarty do własnej aranżacji Działka: 11,31 ara Dom inspirowany projektem Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 350 m² 114,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w dzielnicy Krakowa - tyniec. Działka ma powierzchnię 13.5 ara i jest zlokalizowana blisko ulicy Bogucianka - dojazd drogą gminną około 150 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeżeli poszukujesz miejsca do wypoczynku, które zapewni Ci odosobnienie, cisze oraz bliski kontakt z naturą to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gliwice,śląskie

1 180 000 zł115 m² 10 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż - Lokal mieszkalny w Centrum Gliwic Powierzchnia całkowita: 115 m Oferta obejmuje dwa odrębne lokale mieszkalne, dla których prowadzone są osobne księgi wieczyste (kw). To idealna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij