dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

70 000 zł22 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania 2 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w okolicy Placu Kromera we Wrocławiu. Parking w garażu podziemnym. Brama otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł50,95 m² 18 056,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej, na zamkniętym osiedlu z asfaltowym dojazdem. Powierzchnia mieszkania: 46 m Powierzchnia piwnicy: 7,40 m Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 280 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzesko, ul. Szczepanowska! Idealna propozycja dla inwestora szukającego działki dobrze skomunikowanej, w sąsiedztwie działających przedsiębiorstw. - działka 565; - powierzchnia 42,80 ar; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł672 m² 3 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż: gotowy, dochodowy biznes kompleks apartamentów w Ligocie gmina Kobyla Góra. Komfort, natura i pewny zysk! Na sprzedaż gotowy, w pełni funkcjonujący kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 143,93 m² 1 835,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 743 m²

Lokal użytkowy na sprzedaż Orneta / ul. Sportowa 5 Cena: 2 100 000 zł (1 836 zł/m ) Powierzchnia: 1 143,93 m Przeznaczenie: usługowe Przedmiotem sprzedaży jest przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,52 m² 13 309,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie , położone w reprezentacyjnym budynku z lat 90-tych. W samym centrum miasta - kwartał :boh. Getta Warszawskiego/ aleja Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł4 960 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działak budowlana w Górzyńcu przy Szklarskiej Porębie. Cisza i piękne walory przyrodnicze Działak w pełni uzbrojona ,wszystkie media ,blisko w góry Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,04 m² 9 798,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

| apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! wodzisław śląski, obręb Turzyczka, ul. Tęczowa Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m 2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł111,82 m² 7 413,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Inwestycja przyjazna- zapraszamy na dzięń otwarty 25.04 w godzinach 11:00-13:00 Nowoczesne domy w Szczepankowie - Twój azyl! Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł26 m² 6 154 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka - po remoncie, blisko centrum, ul. Żwirki i Wigury, legnica Kamienica, mieszkanie z rynku wtórnego Charakterystyka mieszkania: - powierzchnia: 28 m , - piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

87 960 zł1 466 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną, dla której mpzp przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową. - dojazd drogą asfaltową - media w ulicy - woda, prąd - wymiary -24x 74 m - wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,80 m² 10 584,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie z dużym tarasem 71,8 m | 3 pokoje | 2 łazienki Na sprzedaż kompaktowe i jasne mieszkanie o powierzchni 71,8 m kw. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 587 000 zł97,52 m² 16 273,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy apartament Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Bez pcc. Bez prowizji. Powierzchnia użytkowa: 97,52 m2 Udogodnienia: windy, smart home , bliskość terenów zielonych -.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł51,61 m² 7 246,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Łodzi na Widzewie przy ul. Piłsudskiego w doskonale skomunikowanym centrum miasta. W pobliżu dostępne są liczne.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł820 m² 128,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu jednorodzinnego blisko Sławna Działka o powierzchni 820 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 41 m x 20 m, położona na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 525 zł65,24 m² 10 431,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Szczegóły oferty: powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Łazienka, wc, garderoba balkon 4,83 Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł175,89 m² 3 638,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w Czarkowie w spokojnej, kameralnej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:860 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   dom inwestycyjny W sercu beskidów | zarzecze | 4 apartamenty | jezioro żywieckie | gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 035 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1035 m2, zlokalizowana w Ciekotach gm.Masłów. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, dojazd do działki utwardzoną droga gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Świeradów Zdrój - bliskie okolice uzdrowiska. 5000 m2 terenu poprzemysłowego zabudowanego halami o powierzchni ok. 3000 m2. Możliwość rozbiórki (w cenie nieruchomości), możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na poddaszu budynku w spokojnej okolicy na ulicy Pionierskiej tuż przy Parku Kajki. Lokal przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: złotoryja, ul. 3 -Maja Powierzchnia działki: 900 m2 największe zalety! Świetna lokalizacja mpzp Dostępne media Możliwość zakupu 2.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł12,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka w Łodzi ul. Abramowskiego, 15,90 m , 2. piętro Oferujemy Państwu wyremontowaną, gotową do zamieszkania lub wynajmu kawalerkę, położoną w kamienicy na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 124 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z wz Do sprzedania działka o numerze ewidencyjnym 342/1 położona w obrębie ewidencyjnym 0016, wolibórz, o powierzchni 0,2124 ha (2124 m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 300 zł59,31 m² 12 498,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wrocław / Krzyki / ul. Zwycięska Polecam kawalerkę o pow. 25 mkw., zlokalizowaną na 4 piętrze, w budynku z 2023 r. Nieruchomość jest gotowym produktem inwestycyjnym, który przynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł8 369 m² 250,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 83,69 ara w Krakowie - dzielnica Krowodrza-Tonie. Działka lekko nachylona w stronę południową, ustawna w kształcie prostokąta o wym. 60m.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł275 m² 250,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rod do odpoczynku, bez pracy, 275 m - 69 000 zł Na sprzedaż przyjemna, niewymagająca działka rod na Wyspie Puckiej - idealna dla osób, które chcą po prostu przyjechać, usiąść.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł113 m² 8 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

| nowy dom wolnostojący z dużym patio. Zamieszkaj nieodpłatnie zanim kupisz! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kw Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

19 240 000 zł104 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,4 ha w okolicach Poznania, idealna pod produkcję i logistykę. Pełna własność, uzbrojenie w energię elektryczną, wodociągi i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,25 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w budynku mieszkalnym w Gryfowie Śląskim przy ul. Sanatoryjnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł163 m² 10 429,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Dom wolnostojący w zabudowie szkieletowej (kanadyjczyk) o powierzchni 160 m2. Działka ma powierzchnię ok. 1400 m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim, z ukończonymi podłogami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,73 m² 19 779,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: * ogród na dachu, dwa tarasy/balkony; * bliskość stacji pkm; * prywatne miejsce w hali garażowej; * komórka lokatorska; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza * 15 min autem do Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta nowa inwestycja dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem " apartamenty na złotej'' 565 tys żory baranowice Z dwoma miejscami parkingowym wyłącznie U nas taka.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł83,35 m² 10 437,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami w garażu - Osiedle Eskulapa, fordon Cena: 870 000 zł Cena za m : 10 737,85 zł Powierzchnia: 83,35 m Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł151,90 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom 138 m na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

587 100 zł4 892,50 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4892,5 m2 położona w Nasielsku. Działka na obrzeżu Nasielska. Teren opada w kierunku południowo-wschodnim w kierunku koryta rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobre Nieruchomości prezentują : Na sprzedaż: przestronne ładne mieszkanie w Białych Błotach! Powierzchnia: 43,5 m Piętro: 1 Rok budowy: 2000 Liczba pokoi: 2 (pokój dzienny z aneksem.