dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

166 725 zł2 565 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje dwie atrakcyjne działki zagrodowe w spokojnej okolicy w Dąbrowie Bolesławieckiej. Nieruchomość gruntowa : - nr 198/12 o powierzchni 2565 m2 - cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

7 525 000 zł16 758 m² 449,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Legnica, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny o pow. 16 758 m2 z koncepcją zabudowy parkiem logistycznym o pow. 5150 m2. Zlokalizowany w idealnej lokalizacji, przy ul. Objazdowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł56 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup apartamentu realizowany jest bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w kameralnej inwestycji o ciekawej formie architektonicznej. Ogromnym atutem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł998 m² 69,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kompleksu 3 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni 998 m zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Klęczany, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł807 m² 185,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod zabudowę jednorodzinną | Oaza spokoju | Bezpośrednie sąsiedztwo lasu | Miejsce na Twoją ucieczkę z miasta Szukasz dużej, ustawnej parceli pod dom w zielonej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł16 468 m² 182,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka usługowa o powierzchni 1,6468 hektara, położona przy szosie Gdańskiej w Borównie pod Bydgoszczą. * dojazd asfaltem do najbliższego węzła drogi ekspresowej S5: 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł15 000 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak dwie połówki do wyboru lub razem Projekt Archonu Willa Klara Pęclin gmina Wiązowna każdy bliźniak ma 140m2 a działka 600m2. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 444 zł59,72 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"twój taras nad miastem - Nowoczesne 3 pokoje na Winogradach (hawelańska III)" Wyobraź sobie poranną kawę na słonecznym balkonie o powierzchni ponad 9 m2. To 3-pokojowe mieszkanie na Winogradach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł41,70 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -pokój dzienny -aneks kuchenny -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży jedną z kilku działek budowlanych powstałych w wyniku podziału, o powierzchni 1000m2 , szerokości 23,5m. Nieruchomość zlokalizowana przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gutowo między Toruniem a Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

285 000 zł1 431 m² 199,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Nekla gmina Dobrcz. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,70 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 47,7 m2, położonego nad Zalewem, idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,50 m² 6 606,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze (klucze W biurze) W swojej ofercie posiadamy, wyjątkowa nieruchomość - Klimatyczne mieszkanie w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 094 m² 228,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m2, położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Tąpkowice (gmina Ożarowice, powiat tarnogórski). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,60 m² 11 869,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Majowym w Szczecinie. Doskonała lokalizacja przy ul. Andrzejewskiego zapewnia bliskość wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł23,80 m² 25 168,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Eng below Z przyjemnością prezentuję urokliwy apartament o powierzchni prawie 24 m , który czeka na nowego Właściciela Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w sercu Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 646 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpłatnie pośredniczę również w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i uzyskania informacji na temat warunków finansowania. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł55,36 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

571 326 zł46,83 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m , położone w kameralnej, kompleksowo odrestaurowanej kamienicy, łączącej historyczny charakter z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wieprz

Wieprz,małopolskie

89 000 zł1 288 m² 69,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w Wieprzu (ok. 7 km Andrychowa). Działka w kształcie trójkąta o wymiarach ok 48 m (front) x 52 m x 57 m, powierzchnia 1288 m2. Działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Rybna w gminie Mykanów. Działka ma powierzchnię ok 2500 m2. Nieruchomość umiejscowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 500 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 55 arów położona w Starym Grodkowie, 4 km od Grodkowa, woj. opolskie. Teren płaski, brak ogrodzenia, dojazd utwardzoną drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wiejskiej - Osiedle Zawada. Przedstawiana oferta to wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2. Mieszkanie przechodzi właśnie generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zawonia,dolnośląskie

1 550 000 zł223 m² 6 950,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, rodzinny dom o powierzchni 223 m oraz murowany garaż dwustanowiskowy wraz z kuchnią letnią i tarasem umiejscowiony na pięknej działce 2029 m2 lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 886 zł31,74 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, kawalerka, balkon/taras, III piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

135 700 zł1 357 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radwanice, działka budowlana, 1357 m2, sprzedam, cena 135700 zł. Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną nr 157/40 w Radwanicach, przy ulicy Morwowej. Działka ma regularny kształt. Kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł3 156 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę przeznaczoną na budowę budynku gospodarczego w malowniczej miejscowości ubocze. Ubocze nie posad a planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł35 m² 14 857 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Mieszkanie owacyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł198 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 728 m² 78,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych położonych bezpośrednio przy drodze pomiędzy Barlinkiem a Pełczycami. ( odległość do Barlinka 4,5 km, odległość do Pełczyc 3,5 km). W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie | 35 m | 4. piętro | ul. Baczyńskiego, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,72 m² 9 640,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Cena obejmuje mieszkania + garaż! Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,72 m2 na I piętrze + garaż o pow. 22,15 m2 w przyziemiu budynku przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł737 m² 812,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży działkę znajdującą się na Os. Zalesie - boczna Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 817 zł36,76 m² 18 819,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | Tyczyn, 67,4 m - blisko Rzeszowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, parterowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w Kraczkowej, zaledwie kilka minut jazdy od Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,17 m² 16 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Okazja! Świetna inwestycja! Do sprzedaży wyposażony apartament położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Niski koszt.