dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

821 726 zł51,39 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| szczegóły dotyczące lokalu: - powierzchnia 51,39 mkw. - lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki, loggii - wyposażenie lokalu w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł85 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Proponujemy Państwu do zakupu piękny apartament w sercu Poznania, położony w zamkniętym, monitorowanym osiedlu obok City Park, tuż przy Parku Wilsona. Położenie lokalu wymarzone: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m po generalnym remoncie w 2023 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 350 zł58,65 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 714 zł58,86 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

1 514 688 zł18 032 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 27.191 m2 w miejscowości Karpiska gm. Kołbiel przy zbiegu Trasy S17 i Drogi Krajowej nr 50. Działka ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 200 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rolną 8200 m Nowosady, gm. Michałowo Na sprzedaż działka o powierzchni 8200 m , położona w miejscowości Nowosady, gmina Michałowo. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł158,89 m² 15 041,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni: 47,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł116,61 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Wałowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną. Wokół sporo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,85 m² 10 485,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł76,90 m² 37 061,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ulicy Biały Kamień 8. Komfort i funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością wykończenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł928 m² 107,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 928 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 80 m2, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie uczelni wyższych co gwarantuje stały przepływ klientów , studentów, kadry akademickiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł73,64 m² 13 973,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150,97 m² 7 948,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

NA sprzedaż mieszkanie W śródmieściu Odrębna własność z księgą wieczystą. Lokalizacja to róg Chopina i Okopowej - Okopowa 16. Centrum miasta - idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43 m² 15 093,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym budynku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł1 500 m² 249,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, o pow. 1500 m2, położona w miejscowości Leszno (gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przy ul. Marysieńki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł63,50 m² 13 307,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę rolną znajdującą się w Żelewie (gmina Stare Czarnowo) - bardzo fajna lokalizacja, wokół zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych, spacerowych. W pobliżu jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Dwa budynki na dużej działce w Płotach 449 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płoty (woj. zachodniopomorskie), w spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich? Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii. Powierzchnia całkowita: 180 m (.

Szczegóły ogłoszenia

408 960 zł34,08 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 972 zł47,31 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! ustawne mieszkanie 2-pokojowe W nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Na sprzedaż: dom z zabudową gospodarczą na dużej działce | Mietków, powiat wrocławski Przedstawiam ofertę sprzedaży domu mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą, położonego na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł97,80 m² 5 501,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , położony w spokojnej okolicy w Choczni gm. Wadowice. Podstawowe informacje: dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,65 m² 8 408,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej w Grębocinie 4 pokoje, prywatne osiedle Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

160 200 zł900 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Łaziska. Jest to spokojna miejscowość, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł47,40 m² 3 997,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje do remontu z balkonem! | Poręba ul. Mickiewicza zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł802 m² 299,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Pogorzelicy 1800 m od piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 802 m kw objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 546 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do zakupu niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą przestronną działkę budowlaną znajdującą się we wsi Jełowa, gmina Łubniany, województwo opolskie. Obszar, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł34 m² 14 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka w samym sercu Wrocławia idealna lokalizacja, widoki, doskonała pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż jasna, słoneczna i bardzo dobrze położona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

56 850 zł1 137 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 014 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Grunwald. Działka o powierzchni 1014 m2 o wymiarach 21/47 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł20 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , niezabudowana o powierzchni 20 000 m2 - Świdnik (sse) Wymiary działki: 180 m X 110 m Media Energia elektr., woda, gaz, sieć teleinformatyczna - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 309 zł29,04 m² 17 366 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

null Lokale inwestycyjne | 25-49m | kawalerki od 349 tys. Zapraszam do kontaktu Wojciech Bronicki   Przed państwem oferta lokalu inwestycyjnego o powierzchni 29,04m. Strategiczna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,94 m² 7 279,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,94 m 2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi składające się z : - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13 254 m² 113,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni około 1,3254 ha w Świdnicy. Tylko U nas! Działka położona.