dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

1 300 000 zł340 m² 3 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy bardzo ciekawy obiekt magazynowo-produkcyjny z uwagi na fakt możliwości wydzielenia rzeczonej nieruchomości z całości obiektu, którego niegdyś część stanowiła. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł1 267 m² 294,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Poligonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł88,67 m² 7 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (eco25), składający się z dwóch niezależnych lokali o powierzchni użytkowej 88,67 m każdy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł68 m² 27 926,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w odrestaurowanej kamienicy, obok Hali Koszyki. English description below Podstawowe informacje: to.

Szczegóły ogłoszenia

708 472 zł43,79 m² 16 178,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament jedynie 600 m od plaży w Kołobrzegu! Na sprzedaż wyjątkowy apartament nad samym morzem w Kołobrzegu, w apartamentowcu z 2019 r., położony na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł95,10 m² 5 888,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zabytkowe mieszkanie na 1 piętrze składa się z : * 3 dużych i jasnych pokoi (17 + 26 + 23 m. kw.) * jasnej i dużej kuchni o pow. 10,5 m. kw. * łazienki o pow. 3 m. kw. * loggia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy Sochaczewa, przy ulicy Stefana Żeromskiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze niskiego bloku (4 piętra) z lat '70-tych, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł19 925 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - obręb nieszki, gm. Bakałarzewo Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o wysokim potencjale inwestycyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł29,50 m² 6 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest kawalerka w Płotach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Nowoczesny, komfortowy dom parterowy w malowniczej Dolinie Baryczy! Stan surowy, zamknięty Otoczony lasem, łąkami i polami! Cisza i spokój przerywane jedynie śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł17 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 17 000 m2 szerokość od ulicy 350 m. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej usytuowana przy drodze krajowej 50. W ulicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 813 m² 132,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1813mkw z przeznaczeniem pod zabudowę usługową (biurową), położona w Bielsku-Białej przy ul. Cyprysowej (mikuszowice Krakowskie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

860 000 zł81,09 m² 10 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2000 m2 w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość znajduję się w kompleksie 11 działek, dla którego to obszaru zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł100,85 m² 4 650,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

nowa, niższa cena! Wyjątkowo atrakcyjny lokal w centrum Lubania! Polecam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego znajdującego się w ścisłym centrum miasta Lubania przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Witosa ul. Barlickiego - 49 m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 49 m2 zlokalizowanego w Katowicach na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł650 m² 2 753,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica po kapitalnym remoncie do własnej aranżacji w centrum Gorzowa. Budynek do adaptacji pod mieszkania,hotel,firmę itd Cena 2250zł.m2 + 23%vat DO NEGOCJACJI! Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Segment | mieszkanie 52 m2 | 2 pokoje |+budynek gosp. | ogródek Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony w Ciechanowie przy ul. Płońskiej. Nieruchomość o powierzchni 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł939 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka - idealny dojazd do Torunia Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł213,60 m² 4 676,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Do sprzedania budynek w stanie surowym zamkniętym (dwie połówki bliźniaka) położony w Białym Kościele gm. Wielka Wieś - tylko 11 km i 14 min do Galerii bronowice/ronda Ofiar Katynia,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł47 m² 14 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gdynia Grabówek | 3 pokoje i 2 łazienki | Gotowiec inwestycyjny Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Ta oferta przy ul. Okoniewskiego to gotowy produkt pod wynajem (krótki.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek rekreacyjnych W sosnówce Marzysz o własnym miejscu na łonie natury? Oferujemy na sprzedaż dwie działki rekreacyjne zlokalizowane w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragnę zaprezentować Państwu kompleks 95 działek położonych w Gościnie w powiecie Kołobrzeskim. Na obszarze 10,50 ha powstają działki o powierzchni około 1000 m2. Wstępny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wykończony w standardzie premium, gotowy do wprowadzenia dom znajduje się w Olszycu Szlacheckim. Budynek mający ok. 170m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 800m2 w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,70 m² 8 160,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

T świeradów-Zdrój | 3 pokoje po remoncie w kamienicy z lat 20. + przeszklona loggia/weranda, ogródek, piwnica i część strychu Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł16 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,85 m , zlokalizowane w ramach prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł39 000 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość złożoną z pięciu działek o łącznej powierzchni 3,8982 ha położoną w miejscowości Grodziec. W miejscowości Grodziec.

Szczegóły ogłoszenia

665 280 zł5 544 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Jarosław, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m wraz z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 750 zł52,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witnica Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w Witnicy przy ul. Kostrzyńskiej, którego budowa rozpoczyna się już w maju 2024 roku. Już dziś masz możliwość rezerwacji swojego.

Szczegóły ogłoszenia

879 500 zł55 m² 15 990,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bronowice, ul. Na Błonie | Po remoncie | 2 oddzielne pokoje | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł96,30 m² 8 930,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom położony w Mysłowicach przy ulicy Topolowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł96 m² 9 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 93 m z ogrodem - Tuchom, lipowa Park IV Dostępne 3 z 4 nieruchomości w tej inwestycji. Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 93 m (całkowita 96 m ), 4.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,55 m² 14 456,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,55 m , położone na 2. piętrze z 4 w kameralnej kamienicy w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Wolińskiego (dzielnica Wrotków). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Strzegom,dolnośląskie

1 499 990 zł383,86 m² 3 907,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Oferta na wyłączność! do sprzedania dom jednorodzinny O powierzchni 383,86 mkw -powierzchnia działki 0,2568 ha - Gmina Świdnica / Strzegom. Rok budowy: 1915/2016 Do sprzedaży duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Kamienica z balkonem i ogrzewaniem miejskim! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,59 m , usytuowane w klimatycznej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł55 m² 15 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić ciche, dwustronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku na Bemowie, przy ulicy Olbrachta 118D. Rozkład:.