dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Dom z tarasem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Na sprzedaż dom : - lokalizacja Olecko - rok.bud.2014 - pow. użytkowa domu 264m2 - pow. działki 1200 m2 - garaż 24m2 - działka ogrodzona , 2 bramy wjazdowe ,położona kostka brukowa piwnica - kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy parku- ogrzewanie miejskie, wielka piwnica! możliwość zakupu Z garażem ( murowany Z kanałem) Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł4 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4500 m2 o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym. Świetna lokalizacja-Szarlejka- w pobliżu autostrady A1 sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

248 877 zł3 255 m² 76,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej. Mapa lokalizacji: Pomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 017 m² 87,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Doskonała baza pod marzenia *** Szukacie miejsca, gdzie nie słychać zgiełku miasta, a każdy dzień płynie wolniej? Ta działka to przestrzeń, która daje oddech - otwarte niebo, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,97 m² 11 976,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł58,80 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zakupu mieszkania w uroczej wolnostojącej kamienicy o powierzchni 58,8m2 na Wojska Polskiego. Ta nieruchomość to nie tylko inwestycja, ale możliwość stworzenia własnej oazy.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 w centrum Lublina. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie stylowe odrestaurowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o dużym potencjale inwestycyjnym , położony w malowniczej części Wisły - dzielnicy Głębce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

646 975 zł36,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 075 m² 128,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w sercu lasów Lubniewic Są miejsca, które od razu zapadają w serce ciche, zanurzone w naturze, pachnące żywicą i poranną rosą. Takie właśnie jest to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł29,71 m² 19 824,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,71 m2 oraz 7 m2 zabudowanej loggii, która stanowi dodatkowe pomieszczenie mogące pełnić wiele funkcji. Mieszkanie jest umeblowane oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mazurowo,warmińsko-mazurskie

599 000 zł121,54 m² 4 928,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 470 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Mazurowo, zaledwie kilka minut jazdy od Ełku. Dom o powierzchni 121,54 m (pół bliźniaka) usytuowany jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł196,93 m² 12 689,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z dużym potencjałem dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny - ul. Pszenna Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom o powierzchni blisko 200 m , położony przy ul. Pszennej.

Szczegóły ogłoszenia

946 000 zł48 m² 19 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizualizację po remoncie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wywła

Wywła,świętokrzyskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 383 m²

Oferujemy do sprzedaży dom, położony w miejscowości Wywła w gminie Słupia, w powiecie Jędrzejowskim. Dom ma powierzchnię użytkową około 73 m2, na którą składają się wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 805 zł74,33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł19 704 m² 126,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,9704 ha Nieruchomość położona w wyśmienitej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11. Uzbrojenie: prąd, gaz, woda - w ulicy, gaz na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł510 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Topolin, gmina Stare Babice. Modernistyczna, prosta bryła budynku, wykonana według przemyślanego projektu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 649 zł27,42 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł138,85 m² 9 701,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom wolnostojący w zabudowie bliżniaczej po remoncie duża działka 927 m | Wrocław Krzyki / Brochów | powierzchnia domu 138,85 m | garaż wolnostojący 25 m | Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł510 756,62 m² 7,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 51 ha z potencjałem inwestycyjnym Nadzieja (gm. Siemień) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 51,08 ha, położona w miejscowości Nadzieja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł57,70 m² 17 764,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe , dwustronne, południowe z ogródkiem i balkonem bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł90,10 m² 7 491,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,1 m , położone na II piętrze zadbanego budynku z 2000 roku przy ul. Złotej w Pile. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 557 m² 80,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka, 1 557 m2, miłoradzice, lubin, 125 000,00 zł, sprzedaż. Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu lasów, ta oferta idealna dla Ciebie. Nasza oferta skierowana dla osób lubiących spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,77 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Idealny dom dla rodziny | iwiny | nowe osiedle | ostatni W tej cenie Marzysz o przestrzeni, w której Twoja rodzina będzie czuła się swobodnie, bezpiecznie i blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł83 m² 13 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stylowy, przestronny apartament Z widokiem na odrę W centrum wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 83 m2 zlokalizowany w prestiżowej rezydencji Leopoldinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,30 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rzeszowskie Nieruchomości prezentują nową inwestycję - Osiedle Miłocin przy ul. Myśliwskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego osiedla obejmującego 16 segmentów dwu lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

IV etap Domów w zabudowie Bliźniaczej budowanych przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Jest to kompleks 11 domów (22 segmentów ) w zabudowie Bliźniaczej o powierzchni użytkowej od 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 739 m² 487,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5739 m2 usytuowana w centrum Gubina, przy skrzyżowaniu ulic Zygmunta Starego i Westerplatte, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

349 509 zł75,15 m² 4 650,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł149 m² 9 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nieruchomość Dom o całkowitej powierzchni 149m2 w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz w Wycinkach Osowskich! Na parterze znajduje się wiatrołap (3m2), gabinet (8,46m2)salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 600 zł73,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Małopolskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł90 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Klimatyczne mieszkanie W samym sercu warszawskiego śródmieścia Ścisłe centrum miasta | Doskonała lokalizacja | Świetnie skomunikowane | Mieszkanie z duszą ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 200 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane widokowe na sprzedaż, położone w spokojnej i urokliwej okolicy. To doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł96 m² 19 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 96 m w Krakowie przy ul. Rozdroże, z trzema balkonami i garażem podziemnym, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł241 m² 2 361 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: * Widok na jezioro Mausz - ponad 400 ha czystej wody, idealnej do rekreacji. * położenie na szczycie skarpy - najwyższy punkt w okolicy, zapewniający prywatność i piękne widoki *.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł150 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący