dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

1 250 000 zł178 m² 7 022,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom Z dostępem do jeziora ręboszewo | kaszuby 178 m klimatu + prywatna działka nad wodą. Tu nie kupujesz domu kupujesz styl życia. Drewniano-murowana rezydencja na wzniesieniu, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł163 m² 12 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 163m2 plus garaż w bryle budynku 18,30m2.Budynek zlokalizowany w Szczęsnym 3km od centrum Grodziska Maz. Dojazd drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,26 m² 11 341,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjny apartament 2 pokojowy znajdujący się na parterze budynku z 2008 r. usytuowanego na nowoczesnym osiedlu w Grzybowie, z dala od zgiełku miejskiego. Nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 327 m² 67,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

S k R Z A T U S Z ul. Jana III Sobieskiego gmina Szydłowo (miejscowość położona pomiędzy Piłą a Wałczem, tylko 4km do drogi S-10) działka gruntu, niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 630 m² 171,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych O przeznaczeniu usługowo - mieszkalnym O łącznej powierzchni 2630 M2 W kobylnicy przy ul. Głównej Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tyczyn,podkarpackie

703 200 zł3 516 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tyczyn/ul. Potoki Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 35,16 arów, położoną w malowniczej miejscowości Tyczyn, przy ul. Potoki. Działka z pięknym widokiem, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 104 000 zł18 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem - Bałdowo k. Tczewa Na sprzedaż działka o powierzchni 18 400 m , położona w miejscowości Bałdowo - zaledwie 5 km od Tczewa. To wyjątkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł17 900 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,79 ha, z czego około 42 arów stanowi działka budowlana zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), a pozostała część to grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Pajtuny,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 001 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow.3001 m2 w malowniczej warmińskiej miejscowości Pajtuny w odległości 20 km od Olsztyna. Wokół nieskażona przyroda i piękne pejzaże. W pobliżu rzeka Kośna.

Szczegóły ogłoszenia

81 600 zł816 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchniach 822m2 i 816m2, zlokalizowane w miejscowości Olesin, gm. Kazimierz Biskupi. Przeznaczenie działki: działki przeznaczone w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,10 m² 8 492,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Umeblowane Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.47,10m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji na Os. Słonecznym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8911 Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, kartuzy Powierzchnia działki 340m2 media: w drodze opis Na sprzedaż działka budwolana własnościowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł83,40 m² 9 232,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem. Zapraszam Państwa na wyjątkową inwestycję powstającą na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,68 m² 7 274,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 33,81 m2, zlokalizowaną na parterze ocieplonej kamienicy w budynku przy ul. Wyszyńskiego. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Położona w spokojnej okolicy działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych -czyżkówko - Bydgoszcz, o powierzchni 500m2 z domkiem murowanym 42m2- możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Aby obejrzeć nieruchomość i otoczenie obejrzyj film klikając w ikonę video. Sprzedam nowoczesny nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Antoninku przy ul. Unisława. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Wałbrzych - Śródmieście Dom po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną nieruchomość, która łączy w sobie komfort nowoczesnego życia z urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokal komercyjny / ul. Miłkowskiego / kraków Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal komercyjny na sprzedaż o pow. 706 m2, zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł947 m² 60,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Łęgu Ręczyńskim, gmina Ręczno. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 947 metrów kwadratowych położoną we wsi Łęg Ręczyński nad rzeką Pilicą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł62,44 m² 10 233,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

479 000 zł54,93 m² 8 720,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje 54,93 m centrum Stargardu gotowe do zamieszkania Na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Stargardu. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł3 448 m² 239,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana o pow. 3448 m2, położona przy ul. Wesołej w Chrząstawie Małej. Numer działki 447/4, 447/7 plus udział w drodze 447/5 Możliwość zakupu całego areału.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Bochnia, ul. Henryka Dąbrowskiego 3 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 190 m , położony w Bochnia przy ul. Henryka Dąbrowskiego 3. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 028 zł58,49 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł48 m² 18 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, ciche , w pełni wyremontowane mieszkanie trzypokojowe, położone na Bielanach przy ul. Przytyk. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do metra Wawrzyszew oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 660 m² 843,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 400 000 zł I sprzedaż I 1600M2 I działka I podolszyn nowy I raszyn I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni użytkowej 72 m z balkonem (3,2 m ), położonego w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu w Mogilnie gmina Korzenna (z.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4 Częstochowa, ul. Kościuszki centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł105 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bielsko-biała, kamienica dom wolnostojący Z garażem oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł3 740 m² 962,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dobrze prosperujący ośrodek letniskowy w Rogowie wraz z dużą działką do zagospodarowania. Ośrodek znajduje się 17km od Kołobrzegu, niespełna 400 metrów od pięknej, czystej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł186 m² 6 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy do sprzedaży elegancki dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi uwaga: więcej zdjęć na naszej stronie - zapraszamy okolica Idealne miejsce dla rodziny, spokojna dzielnica domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szkotowo

Szkotowo,warmińsko-mazurskie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Twoja prywatna enklawa nad Jeziorem Szkotowskim dom główny + gościnny! Szukasz idealnego miejsca na mazurski reset lub pewnej inwestycji pod wynajem? Odkryj wyjątkową nieruchomość w Szkotowie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31 m² 14 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznej, centralnej części Krakowa, przy ulicy Józefa Wybickiego. To doskonała propozycja dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł57,86 m² 4 752,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne cztery pokoje w centrum Koła to największy atut tej nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego stylu i potrzeb, ta oferta daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,20 m² 7 624,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,2 m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na parterze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 166 m² 198,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana 1166 M | pozwolenie na budowę | media | radom | ul. Jastrzębskiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1166 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 350 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do większych miast to dobrze trafiłeś! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,73 m² 7 752,12 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stwórz swoje wymarzone mieszkanie w centrum Bielska-Białej! Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 662 zł70,52 m² 11 084,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 70,52 m2, sprzedam, cena 781.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł82,71 m² 11 848,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,71 m , położone na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Heltmana 7a.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij