dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

320 000 zł64,24 m² 4 981,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł154 m² 4 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł60,35 m² 8 268,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 60,35 m Termin odbioru: kwiecień 2026 Nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze w eleganckim budynku przy ulicy Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom znajduje się przy ul. Perłowej w Radomiu (dzielnica Idalin) w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 137.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł50,28 m² 12 430,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna oferta na wyłączność. Klucze w biurze! Świetny 2 pokojowy apartament idealny pod inwestycję w zacisznej lokalizacji tylko 200 metrów od plaży! Widok z okien na jezioro Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł184 m² 2 989,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo garażowy w dobrej lokalizacji pod uciazliwa dzialalnosc w Głogowie małopolskim, w odległości 9 km od autostrady A4. Budynek zaprojektowany docelowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł58 m² 7 239,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prowizję biura pokrywa osoba Sprzedająca. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m zlokalizowane w Olkusz przy ul. Legionów Polskich na osiedlu Pakuska. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 945 zł51,95 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O s T A T N I E apartamenty Z antresolą I balkonem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 982 zł52,40 m² 14 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 57,32m2. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

307 200 zł3 072 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,10 m² 7 136,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,1 m 2 , położne na I piętrze bloku- wygodne i praktyczne na co dzień (duży atut dla seniorów). Blok zadbany po.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł126 m² 9 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Wyjątkowa!niepowtarzalna! jedyna W swoim rodzaju nieruchomość! W malowniczej miejscowości , 30 km od Tarnowa, z dala od zgiełku i bliskich sąsiadów znajduje się niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy na drzwi otwarte 11.04.2025 SOBOTA - godz. 12:00-15:00 Pierwszy etap wyprzedany - drugi etap już w sprzedaży! Osiedle Zielone Wzgórze w Napachaniu, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

572 800 zł14 320 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezrwacja oferta na wyłączność Działka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- kukinia, 6 km od morza. Działka o pow. ok. 1,432 ha jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł428 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 641 m²

Wyjątkowy dom 428 m na dużej, zadrzewionej działce 2641 m w spokojnej części Falenicy przy ul. Żakowskiej Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy dom o powierzchni 428 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł732,50 m² 477,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną - Bydgoszcz, flisy, ul. Mławska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 732 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 711 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 1711m, położona na na skraju Rezerwatu Przyrody Jedlnia oraz Puszczy Kozienickiej. Miejscowość Kolonka, w sąsiedztwie Jedlnia Letnisko, zalew Siczki oddalony tylko kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł87,34 m² 5 724,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupoziomowe. Zabrze Helenka ul.Prusa Lokal składa się z połączonych dwóch mieszkań (parter oraz 1 piętro ). Dwa mieszkania o pow. 43,67m2 każde są.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł87,48 m² 18 918,61 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,48 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Puszkarskiej w Krakowie (podgórze). To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe ceny Nowa inwestycja mieszkania w zabudowie szeregowej w Grotowicach | Przedsprzedaż ruszyła! Mam dla Was coś wyjątkowego kameralne osiedle w dzielnicy Grotowice w Opolu. To.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł20,52 m² 14 619,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu grunt inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Zwierzynieckiej, przy samej obwodnicy Jarosławia. Działka o powierzchni 20,5 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł152,12 m² 3 806,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 947 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Podbolesławiec w powiecie wieruszowskim, przy drodze powiatowej Wieluń-Opatów. Przedmiot sprzedaży składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Dobroszyce,dolnośląskie

199 000 zł99 m² 2 010,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:661 m²

. Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,33 m² 9 382,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko - idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł32,70 m² 20 061,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zaledwie 5 minut do plaży w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł65,20 m² 26 380,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kamienica powstała w latach 1932 1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń: - przestronny salon z otwartą kuchnią, - sypialnia główna, - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł480 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Działka usługowa z dopuszczeniem funkcji produkcyjnej zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym, halą o pow. ok. 300m2 o wysokości ok. 3,5m z 2 bramami wjazdowymi oraz częścią.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł157 m² 4 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

208 160 zł556 m² 374,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 556 m kw położona przy ul Zachodniej w Rewalu. NIeruchomość o kształcie zbliżonym do kwadratu znajduje się w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł332,80 m² 3 305,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł5 940 m² 89,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż uzbrojona działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, wszystkie media, możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 260 m² 116,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W malowniczym Czapielsku położonym tuż nad jeziorem Łapińskim, na nowego właściciela czeka działka pełna możliwości. Ze względu na swój uniwersalny, prostokątny kształt, płaską rzeźbę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł30,78 m² 7 147,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż kawalerka 30,78 m na Wyżynach. Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z potencjałem do własnej aranżacji? To ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy do sprzedaży mały dom w Sosnówce - Czerwona Dolina. Lokalizacja cicha okolica, na uboczu, w przysiółku wśród gór i lasów. Pow. parteru to 40mkw, otwarta przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 900 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzdaż działka Z wydanymi wrunkami zabudowy pod halę produkcyjną! zarezerowane umową przedwstępną na sprzedaż działka O powierzchni 3900 M2 znjajdująca się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł12 700 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem (1km w linii prostej od jeziora Niesłysz ) Nieopodal Niesulic. Oferujemy Państwu działkę numer 31 o powierzchni 12700m2 zlokalizowaną bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

807 840 zł29,92 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży wykończone w stylu skandynawskim mieszkanie przy ul. Cybernetyki 4a , idealne jako inwestycja lub jako pierwsza nieruchomość. Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie w Świebodzicach, w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od centrum miasta. Zlokalizowane na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł34,80 m² 4 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Młodym przedsiębiorcom wskazuje możliwość zakupu intratnego lokalu o powierzchni 34,80 m2 przy ul. Krzywej 37 w Chełmie, w budynku Europa z 2008 r. To na pewno idealna strefa na.