dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 590 000 zł314 m² 4 426,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. Dodatkowo istnieje możliwość prowadzenia działalności ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,79 m² 12 802 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Hot oferta W pepper house! atuty: - spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja, - wygodny układ pomieszczeń, - miejsca parkingowe za szlabanem, - w pobliżu liczne tereny zielone, - 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł121,85 m² 14 353,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Cempkowo, zaledwie kilka minut od Płońska i około 65 km od Warszawy. Budynek o powierzchni użytkowej 121,85.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

- - co powiesz na solidny dom, w doskonałej lokalizacji, oferujący wygodną przestrzeń mieszkalną, przestronny lokal użytkowy, z bezpośrednim wejściem z promenady i działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł136,08 m² 4 078,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 136,08 m wraz z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 587 m w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. Mieszkanie jest dwupokojowe z balkonem o powierzchni niecałej 48m2, znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły. Centralne ogrzewanie i woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Świdniku- gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie 50 m2 - 2. piętro - po remoncie - z pełnym wyposażeniem Cena: 499 000 zł Kluczowe informacje: - powierzchnia: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 000 zł51 m² 8 078,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne przestronne mieszkanie o powierzchni 51m 2, zlokalizowane w najbardziej zielonej części Bydgoszczy na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zadbane i nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64,50 m² 5 426,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   pokoje, 1 pietro , balkon/chocianów Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50m2, położone w Chocianowie, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł168 m² 6 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 W sprzedaży I etap osiedla - 4 budynki (lokali) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy Zalewie Mietkowskim idealne miejsce na Twój dom blisko natury! Szukasz spokojnego miejsca, gdzie każdego dnia możesz zaczynać poranek z widokiem na zieleń, a popołudnie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:177 481 m²

Oferujemy na sprzedaż domek rekreacyjny na osiedlu Wełtynianka nad jeziorem Wełtyń. Domek o powierzchni 35 m2, w stanie do wykończenia. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł226 m² 1 858,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dwurodzinny dom Z cegły na kameralnej działce! nowy piec centralnego ogrzewania! okna pcv! możliwość własnej aranżacji! Oferujemy państwu na sprzedaż funkcjonalny dom wybudowany w 1950r.

Szczegóły ogłoszenia

536 480 zł66,04 m² 8 123,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Więcej informacje pod numerem   . Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,04 m2 położone na 1 Piętrze przy ulicy Placu 1 Sierpnia w Dobrym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 124 m² 266,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1124 m2 w centrum miejscowości Kamień. Działka w kształcie prostokąta. 1674/4 Rozmiar działki: 62,5 m x 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 116 zł65,16 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 125 m² 300,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w Pręgowie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Pręgowie znajdującym się w sąsiedztwie Gdańska. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 34 i 25 ara, zlokalizowane w Sufczynie, gmina Dębno. Działka nachylona na stronę południowo-zachodnią. Bezpośredni dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł283 m² 3 848,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości z duszą i charakterem? A przy tym, nie chcesz rezygnować z przestronnego i nowoczesnego wnętrza? Prezentujemy przepięknie odrestaurowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,70 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dane szczegółowe: typ transakcji: sprzedaż Typ nieruchomości: mieszkanie Lokalizacja: kutno, ul. Braci Śniadeckich Powierzchnia: 46,70 m2 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: lata 70-te XX wieku Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł136,33 m² 7 995,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:868 m²

Nieruchomość z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej handlowo- usługowej! Świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 136 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Inwestycja zlokalizowana w Boguchwale k. Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł60 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m Wejherowo Śmiechowo. Oferta skierowana do osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł55,58 m² 16 984,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2023 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55,58m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł25,61 m² 16 751,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny ul. 29 Listopada | Kraków Możliwość odliczenia 23% vat dla przedsiębiorców i osób prywatnych Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 25,61 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 49 m | II piętro | Piwnica | Świetna lokalizacja Cena: 239 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 041,46 m² 2 880,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem magazynowym z częścią biurowo-socjalną. Lokalizacja: stęszew, ul. Topolowa, powiat poznański, województwo wielkopolskie dk.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,88 m² 8 847,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Idealne na start lub pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 ,88 m wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość położona jest przy ul. Piłsudskiego w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł220,73 m² 5 391,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Atrakcyjny i przytulny dom w zabudowie szeregowej z podpiwniczeniem położony na spokojnym, kameralnym osiedlu w Zielonej Górze - Dolina Zielona. Na niezwykle zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom idealny pod inwesycje! 7 pokoi + mieszkanie! Gorąco polecam dom wolno stojący położony we Wrocławiu na Strachocinie. Dom o pow 240 mkw składa się z: parter: - trzy pokoje - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Komfortowy dom z garażem | Sasanka XL | Spokojna okolica, szybki dojazd bez podatku pcc | bez prowizji dla biura Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygody i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

274 430 zł2 111 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka z widokiem na Dolinę Drwęcy. Niepowtarzalne miejsce do zamieszkania w malowniczym miejscu blisko miasta. Działka posiada powierzchnię 2111 m2 o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

209 241 zł3 110 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na bezpłatną prezentację działki o powierzchni 3110 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Czarna Wieś Kościelna gmina Czarna Białostocka Duża działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł287 m² 9 407,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość, która mnie jako pośrednika bardzo urzekła. A dodatkowym atutem ujętym już w cenie są : 2 miejsca postojowe w hali garażowej, piwnica, 69-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł85,94 m² 6 807,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2, usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 872 875 zł46 983 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna duża działka pod działalność gospodarczą w Smardzowie k. Oleśnicy! Na sprzedaż ponad 4,6 ha terenu idealnego pod rozwój biznesu! Doskonała lokalizacja Smardzów,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł414 m² 990,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 414 m, położona przy ul. Demptowskiej Opis działki: - powierzchnia: 414 m - Działka płaska, - media: prąd, gaz, woda - w drodze, - dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 550 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o łącznej pow. 5590m2 Działki znajdują się w miejscowości Dubidze-Kolonia gm. Nowa Brzeźnica Wymiary: 28x90 Media: prąd, woda w drodze Rodzaj kanalizacji: brak.