dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

265 000 zł63,54 m² 4 170,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Propozycja dla inwestora lub świadomego nabywcy, który szuka nieruchomości z potencjałem, a nie gotowego produktu pod klucz. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł14 835 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1,5 ha przy rzece Wkra - Popielżyn Górny, gm. Joniec Marzysz o kontakcie z naturą i weekendowym wypoczynku w ciszy i spokoju? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz domku letniskowego dla siebie? A może pod inwestycję? Zapraszam! Nieruchomość położona w Okunince, woj. lubelskie popularna, malownicza miejscowość wypoczynkowa nad Jeziorem Białym.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł31 m² 12 874,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogloszenie biura sprzedaży Nie płacisz prowizji Nowe, wyposażone mieszkania na sprzedaż w pięknej wyremontowanej kamienicy w ścisłym centrum. Top lokalizacja do zamieszkania i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 779 zł25,53 m² 16 090,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

8 177 777 zł52 959 m² 154,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1! Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł345 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Na sprzedaż wyjątkowy Dom pod Dębem. Doskonała lokalizacja, w centrum Stanisławowa Pierwszego, przy ul. Swingowej. Tu rzadko pojawiają się domy na sprzedaż. A jeszcze rzadziej w tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł86 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowych mieszkań w stanie deweloperskim, zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł330 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy za miasto? Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć, uprawiać warzywa, a jednocześnie korzystać z komfortu całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł1 700 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przedszkole, szkoła, wkd ok 1000 m, ponadto w bliskiej odległości Biedronka, lokalna galeria handlowa. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Spalona

Spalona,dolnośląskie

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny domek 70 m nad samym jeziorem Spalona Klucze w biurze. Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany i w pełni urządzony domek o powierzchni 70 m, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 800 m² 302,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego, ok. 4 km, w terenie objętym mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne typu rezydencjonalnego na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47,80 m² 13 786,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł54 m² 7 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta wyłącznie W pepperhouse! Luksus w Centrum Osia! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia w Sercu Borów Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:316 m²

Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu. Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb? Ofertę stanowi dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w Drezdenku przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na II piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł51,70 m² 3 868,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni około 52m 2 znajdującego się na 2 piętrze w budynku przy ul. Tuwima w Bytomiu. Zdjęcia w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m, zlokalizowanego na IV piętrze bloku (po termomodernizacji), na osiedlu Nadodrzańskim.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 247 m² 210,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,64 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny 299 000 złotych Polecam klimatyczne mieszkanie w kamienicy z cegły, na Jarach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

929 000 zł90,50 m² 10 265,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom z charakterem. Dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł807 m² 154,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia 8-arowa działka budowlana W świetnej lokalizacji W niedrzwicy dużej! Polecam do sprzedaży ustawną działkę budowlaną, o powierzchni 807 m2 , położoną w Niedrzwicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł154,78 m² 9 626,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom wolnostojący w Markach pod Warszawą - 136,70 m2 + garaż 18,08 m2, działka 357 m2 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, położony w spokojnej części Marek - dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

294 400 zł12 800 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż tylko W łączkowska nieruchomości działka rolna Choczewo- powiat wejherowski działka o pow. 1.28 ha oznaczona w mpzp jako grunty rolne klasa gruntu III b i IV a cena.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł39,80 m² 7 185,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie w Polkowicach przy ul.3 Maja Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w niskim bloku, w Polkowicach przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: - salonu , -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,38 m² 14 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, mokotów - ul. Czerniakowska - 48,38 m2 / 3 pokoje + balkon / winda / piwnica + komórka lokatorska obok mieszkania ok 7m2 we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe. 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł21 295 m² 108,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz działki budowalnej z widokiem na jezioro Solińskie? Przedstawiamy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2,12 ha położoną w turystycznej miejscowości Zawóz na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,18 m² 16 935,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 47,18 m znajdujące się na 2 piętrze kameralnego, 3 piętrowego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 240 m2 w tym część mieszkalna 140 m2 i część gospodarcza 100 2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 339 100 zł17 797 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne - o łącznej powierzchni 17 797 m2 1) dz. 12/5 o powierzchni 0,8394 ha 2) dz. 11/3 o powierzchni 0,9403 ha zlokalizowane w przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł2 781,46 m² 4 278,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

1. Oznaczenie nieruchomości Numery działek: 635, 433/8 , 433/9, 433/10, 433/16, obręb ewidencyjny: zakliczyn Adres: ul. Grabina 10 2. Szczegółowy opis nieruchomości Położenie, uwarunkowania terenu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł15 294 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży - działka rolno-leśna, popielżyn dolny, gm. Nowe miasto Powierzchnia: 15 294 m2 | Wymiary: ok. 40 m x 390 m Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-leśna położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 278 m² 117,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mykanów miejscowości Kuźnica Lechowa przy ul. Leśnej o powierzchni 1278 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł420 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa rezydencja pod Krakowem komfort, przestrzeń i cisza Trąbki | 420 mkw | działka 28 arów | 9 pokoi | 3 250 000 zł Dom, który łączy elegancję z naturą Ta stylowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 620 zł49 m² 15 767,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 4000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy - Spełnij swoje marzenie o domu blisko natury! Łazory, gm. Harasiuki, pow. niżański Położenie i okolica: łazory to urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł13 973 m² 18,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana z warunkami zabudowy Dąbrowice pod Skierniewicami. Cisza, przestrzeń, możliwości Twój kawałek spokoju na wsi. Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 139,04 m² 1 053,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:696 m²

Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, ostrów Wielkopolski, centrum, 1 600 000 zł do negocjacji. Do sprzedaży murowana kamienica położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij