dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Zachód, stargard Powierzchnia: ok. 42 m2 2 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - osobne wc Cena : 264 000 zł (do negocjacji)! Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127 m² 7 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Toruń to miasto zabytków o międzynarodowej randze, czego znakiem i potwierdzeniem było wpisanie w 1997 roku jego średniowiecznego zespołu miejskiego na listę światowego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 079 m² 175,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub! Lokalizacja: szymbark - wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,50 m² 11 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Witosa w Katowicach w budynku tzw. tarasowiec przy ul. Ossowskiego o powierzchni 53,50m. Mieszkanie z balkonem, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł16 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem inwestycyjnym, zwłaszcza jako nieruchomość rolna, tereny rekreacyjne, łąki lub lasy. Przy odpowiednich warunkach zabudowy możliwa jest również realizacja pojedynczych.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł842 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą atrakcyjne działki budowlane położone w zielonej i spokojnej części Warszawa w dzielnicy Wawer przy ul. Panoramy. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 200 m² 259,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości quality prezentuje Państwu piękna zieloną działkę budowalną o powierzchni 5200 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Szamotułach przy ulicy Szczuczyńskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Działka nr 534 o powierzchni 1800 m objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 011 m² 184,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna we wsi Łukówiec w gminie Karczew powiecie otwockim leżąca w piątej linii zabudowy od dw801 (trasa Nadwiślańska). Nieruchomość zajmuje obszar 4.011m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 5.05 Na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 4/4 pięter (bez windy) i jest po remoncie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 600 zł58 m² 22 113,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,40 m² 6 706,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże i słoneczne mieszkanie w bloku w malowniczym Świeradowie Zdroju. Mieszkanie na 4 piętrze w pełni rozkładowe. Na powierzchnię 74,4m2 składają się cztery pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 166 m² 115,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoim marzeniem jest własny, wolnostojący dom w lesie, w bliskiej odległości rzeki Świder ? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą! Działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

323 610 zł1 407 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1407 m , położona w malowniczej miejscowości Pszczew, przy ulicy Rekreacyjnej. To wyjątkowe miejsce znajduje się zaledwie 800 m od jeziora, co.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

4 390 000 zł460 m² 9 543,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek usługowo-produkcyjno-biurowy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie, podgórzu, rejon Rybitwy. Budynek o pow. całkowitej ok. 460 m2 , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,70 m² 15 690,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Czarnków,wielkopolskie

109 000 zł26 m² 4 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy wolnostojacy w Czarnkowie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki) o powierzchni 26,00 m 2 Polecam lokal użytkowy wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,79 m² 9 776,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na dzień otwarty w dniu 18.04.2026 w godzinach 9:00-12:00! Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz: "to jest moje"? To nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 728 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna / przemysłowa na sprzedaż Lokalizacja: ostrów Wielkopolski / Wtórek, ul. Łąkowa Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 5 728 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł68 m² 11 397,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Nowa Cena podlega negocjacji. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł988 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 988 m w malowniczej Siemianówce, ul. Łąkowa Prezentujemy wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 988 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 000 zł64,30 m² 7 201 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna alternatywa dla osób, które marzą o mieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do centrum Łodzi i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut!.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł207 m² 4 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 914 m²

Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł15 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duży obszar lasów i łąk na terenie gminy Zawoja. To prawie cały szczyt jednego z bardziej wyniosłych wzniesień w tym terenie. Bardzo malownicza okolica, jednak obecnie Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł141,45 m² 8 829,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 3 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł191,42 m² 5 694,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wolnostojący dom na osiedlu Staszica, okolice ul. Chopina, kasprowicza, konopnickiej. Prawie 6 arowy ogród w świetnej lokalizacji! Działka 580m2 zabudowana: - piętrowym budynkiem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł200 m² 1 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką 33 ary centrum Głowaczowej Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w samym centrum miejscowości Głowaczowa (woj.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 298 m²

Dom wolnostojący na dużej działce racław lokalizacja: prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł11 500 m² 33,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego siedliska o powierzchni 11 500 m , położonego w malowniczej, zielonej okolicy w m. Studzionka, gmina Krzeszyce nad spokojnym nurtem rzeki Warty. To.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 338 m² 103,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana Jaworznik 1338m2. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w turystycznej miejscowości Jaworznik pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł154,64 m² 7 565,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Nowoczesny segment w zielonej części Solca (a1) z dużą działką i tarasem z wyjściem na ogród Zakończenie prac jest planowane na koniec września 2025 r Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Okazja - nowa niższa cena Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub inwestycji pod wynajem? Ta kawalerka to świetny wybór! premium apartment oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Dom w Skawinie + mieszkanie 75m2 w osobnym budynku nad garażami. Do sprzedaży: 1)dom wolnostojący: parterowy dom, z 2003r z nieużytkowym poddaszem, o pow. 116m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 600 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w centrum Wykrot o powierzchni 16 ar. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Działka bezpieczne odsunięta od głównej drogi, malowniczo położona nad niewielkim strumyczkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł100 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w miejscowości Kryniczno (gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki), zaledwie kilka minut od Wrocławia. Działka o powierzchni 0,1917 ha, numer 34/2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 436 zł175,32 m² 8 153,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom B2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł41 m² 4 951,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie położone na Piaskowej Górze, jednej z najbardziej poszukiwanych i zielonych dzielnic miasta. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł244,90 m² 6 533,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 292 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w miejscowości Przystajń przy ul. Kolejowej 6. Numery działek:.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł32,95 m² 17 116,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy apartament o powierzchni 32.95m2 z tarasem z którego rozpościera się przepiękny widok na góry. Usytuowany na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł55,80 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***jeśli szukasz słonecznego, 3-pokojowego mieszkania z panoramicznym widokiem na miasto, a jednocześnie blisko centrum ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** *** tylko W naszym biurze***.