dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 001 ogłoszeń

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł79,34 m² 10 335,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 79,34m2 położony na pierwszym piętrze w bliźniaku (dodatkowa powierzchnia około 40m2 w przyziemiu) 1 piętro składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

298 140 zł4 969 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72,95 m² 16 847,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wykończone w 2024, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 24a (skrzyżowanie ul. Myśliwskiej i Piekarniczej), dzielnica Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł59,80 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie bez kompromisów - Chełm, ul. Zachodnia 17 Masz dość oglądania mieszkań z potencjałem , które w praktyce oznaczają miesiące remontów i wydawania pieniędzy? Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Orzechowo

Orzechowo,warmińsko-mazurskie

650 000 zł90 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z pół bala z widokiem na jezioro Orzeszkowo, gm. Stare Juchy Na sprzedaż piękny, całoroczny dom z pół bala o powierzchni 90 m , położony na zadbanej działce 800 m w.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 54,78m, na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2010r. Mieszkanie położone w Kielanówce, na os. SM Geodeci, tuż przy granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 700 m² 30,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o powierzchni 97 arów położona w miejscowości Lisia Góra , przy jej południowej granicy z wsią Brzozówka. Grunt posiada mocno wydłużony kształt ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300 m² 14 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 780 m²

Ekskluzywna rezydencja w stylu modern classic | ponad 300 m | działka 2700 m | Stara Miłosna Oferta skierowana do osób, które szukają absolutnie najwyższego standardu życia - domu,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł35,50 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy położony w jednej z najbardziej malowniczych części Mazur bezpośrednio nad Jeziorem Gołdap, w prestiżowym kompleksie Leśny Zakątek. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62,80 m² 11 624,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 630 zł63,38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł257 m² 62,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę z rozpoczętą budową budynku mieszkalno - usługowego oraz z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego według projektu syntia II. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł44 m² 4 997,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaz ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu - Śródmieście. Mieszkanie słoneczne ustawne, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy ul. Gajowej w dzielnicy Łunowo w Świnoujściu. Nieruchomość położona w sąsiedztwie lasu, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł2 598,12 m² 3 075,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m . Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł86 m² 9 988,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Nowoczesny apartament dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 m2, wybudowany w 2021 roku. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł10 377 m² 47,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż działkę w miejscowości Skała nieopodal Dobrzenia. Działka o powierzchni 10 377 mkw, z czego 1600 mkw to działka budowlana a reszta powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł69,23 m² 23 111,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł35,50 m² 13 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł93 m² 5 913,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji (łódź, górna) - zespół 6 wysokich garaży na prywatnej, ogrodzonej działce. Najważniejsze informacje: 6 garaży w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł43,11 m² 9 487,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w bloku w ścisłym centrum Ropczyc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł66,65 m² 8 327,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II - kolejny etap sprzedaży! Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - oferta ograniczona czasowo! Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 804 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Żarnowska - 2 km od Łeby. Pełna własność, mpzp, media. Żarnowska, odległość od Łeby (2 km) i Jeziora Łebsko (900 m).Sprzedam działkę budowlaną (funkcja mieszkaniowa) - 2804 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 475 m² 46,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o walorach rekreacyjno - wypoczynkowych położona w malowniczo położonej miejscowości Biała w gminie Sulejów nad rzeką Pilicą. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Włóki

Włóki,kujawsko-pomorskie

9 499 000 zł900 m² 10 554,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:37 700 m²

W ofercie biura Simple Dom mam zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykłą posiadłość w Nadwiślańskim Parku Krajobrazowym (15 minut od Bydgoszczy), nieopodal słynnej Doliny Śliwki, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 278 m² 37,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka w Świńczowie (gm. Skała). Nieruchomość o powierzchni prawie 53 a, pochyła, o ekspozycji zachodniej. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł15 m² 2 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce postojowe w hali garażowej - Olsztyn, nagórki, ul. Barcza 48 Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej znajdującej się pod budynkiem przy ul. Barcza 48 w Olsztynie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

196 425 zł1 455 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka gruntu 0,1455 ha położona na Kaszubach, na końcu wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest las, cisza, spokój i zieleń oraz kilka zabudowań mieszkalnych, odległość od centrum Ostrzyc 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 600 zł133,04 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł4 100 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w obrębie zielonej Góry, na dużej działce o powierzchni 8000 m . Najważniejsze informacje: powierzchnia hali: ok. 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł46 m² 33 478,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament | Libra Residence | Stare Miasto, kraków. Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

214 240 zł824 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży malowniczo położone działki budowane w Sitnie, zaledwie ok. 200 metrów od jeziora Sitno. Parametry działek: działka nr 75/19 - powierzchnia 824 m kw Działka nr 75/18 -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,49 m² 10 071,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nowa niższa cena! Klimatyczne mieszkanie w Centrum miasta - ul. Słonimska Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z bardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł144,36 m² 5 195,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 144,36 mkw, z przynależną piwnicą 41,30 mkw, poddaszowe, mierząc po podłodze około 250 mkw, położone na 2. piętrze w Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł197 m² 9 137,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - Tychy, żwaków Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom położony w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Tychów - Żwaków. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł42 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja południowo-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przytulna i ustawna kawalerka w spokojnej okolicy w Katowicach. Mieszkanie: składa się z dużego ustawnego pokoju, zamykanej słonecznej kuchni, łazienki (z przygotowanym przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 500 zł65 m² 20 992,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis Nieruchomości opis Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 317 000 zł5 729 m² 229,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 5729 m2 usytuowaną w gminie Piaseczno, w miejscowości Antoninów ; w okolicach węzła trasy S7 (puławska bis). Ogólne warunki:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1999 roku przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek z windą, zadbany i dobrze.