dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

135 000 zł1 817 m² 74,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1817 m , położona na spokojnym osiedlu Herby w Sieradzu , w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To dobre miejsce dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł5,15 m² 464 077,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 51 501 m (5,15 ha), położone w miejscowości Milęcin, w spokojnej, zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł135 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa inwestycja W grodzisku mazowieckim Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej, osiedle 20 lokali w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość w stanie developerskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34,68 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku o powierzchni 34,68 m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kotwiczników w nowo powstałej inwestycji Rezydencja Wintera.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł805 m² 145,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka 857/90 Kaniów, ul. Łabędzia | mpzp teren mn | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/90, obręb 0003.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie rano wita Cię śpiew ptaków, a jednocześnie masz szybki dojazd do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł162 m² 3 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:984 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji - w cichej i spokojnej okolicy , a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł900 m² 461,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 900 m kw położona w Pilawie w gminie Piaseczno pod lasem. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, działka jest ogrodzona. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

115 997 zł15,89 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mikroapartament inwestycyjny w centrum Łodzi ul. Legionów Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 15,89 m , położona na 1 piętrze kamienicy w Śródmieściu Łodzi. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

875 890 zł64,88 m² 13 500,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrooomnym balkonem i fenomenalnym widokiem - Apartamenty Jagiellońskie przy ul. Jurowieckiej 13. Przedstawiam Państwu propozycję zakupu niesamowitego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

111 999 zł1 044 m² 107,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament premium w prestiżowym Nautikka Resort ul. Wodna, krynica Morska Na zamkniętym, kameralnym osiedlu Nautikka Resort prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130,32 m² 5 364 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 212 zł53,32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Nowoczesne mieszkania w sercu miasta | Mysłowice, ul. Kwiatowa lokalne biuro sprzedaży: mysłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Liwa

Liwa,warmińsko-mazurskie

1 022 250 zł218 000 m² 4,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Grunty orne w wysokiej kulturze rolnej! Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 21,80 ha , położony w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn (woj.

Szczegóły ogłoszenia

4 180 000 zł22 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna z prawem do zabudowy. W planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi nieuciążliwe. Minimalna wielkość działak po ewent.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem? Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 41 m , położony przy ul. Słubickiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł250 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom położony na Karłowicach. Budynek podpiwniczony o powierzchni całkowitej ok. 240 m kw., posadowiony na działce 736 m kw. Rozpoczęta rozbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133,30 m² 12 678,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 959 m²

Odkryj magiczny zakątek na Osiedlu Skalnym w Karpaczu z pięknym widokiem na Śnieżkę. Czy marzysz o inwestycji, która łączy w sobie urok przeszłości z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł94,20 m² 11 358,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Ujazd, gmina Zabierzów - do sprzedania nowy dom wolnostojący Położony w odległości ok. 6,5 km od Krakowa - Bronowice. Centrum Handlowe Futura oraz wjazd na obwodnicę ok 4,5 km. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

193 460 zł1 138 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona przy ul. Bocianiej w malowniczej miejscowości Celinów, w gminie Dębe Wielkie, to doskonała propozycja dla osób poszukujących idealnego miejsca na swój.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł900 m² 265,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,0900 ha, położony w Żołędowie przy ulicy Sadowniczej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 61/27. Wydana aktualna decyzja wz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł137,50 m² 9 447,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Jeżeli szukasz domu w spokojnej okolicy, gdzie będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu i zdystansować się od problemów życia codziennego, mam dla Ciebie idealną propozycję! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 107 m² 62,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Otwarta perspektywa, szerokie spektrum możliwości i totalna wolność to odczucia jakie kojarzą się podczas pobytu na działce. Lokalizacja Ruskowo, obręb Puchałowo, gmina Janowo, powiat nidzicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krzypnica

Krzypnica,zachodniopomorskie

249 000 zł5 298 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 5298 m2- położone przy drodze krajowej nr 31 w miejscowości Krzypnica oddalonej od Gryfina 8 km. Ładna wieś z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,14 m² 10 949,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę nowego mieszkania w urokliwych Koszycach Wielkich, tuż pod Tarnowem. To niepowtarzalna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł390,60 m² 2 022,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Tylko w Keller Williams! Wyjątkowa nieruchomość w sercu Kwidzyna! 202 m części mieszkalnej + 93,97 m lokalu usługowego + 94 m piwnicy Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny dom -.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł70,81 m² 15 040,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | Balkon | Garaż | Spokojne osiedle w centrum Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,81 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łąkowej 27C.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubocień

Lubocień,kujawsko-pomorskie

295 000 zł6 935 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Bory Tucholskie Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w sercu Borów Tucholskich - w spokojnej, malowniczej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

903 150 zł2 007 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2007 m w Sobolewie idealna pod Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2007 m , położona w malowniczej miejscowości Sobolewo, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 424 000 zł71 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolne łącznej powierzchni 7,12 ha: nr 393/5 o powierzchni 1,69 ha nr 393/7 o powierzchni 0,73 ha- las nr 393/15 o powierzchni 4,62 ha nr 390/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, położony w starej części Konina. Nieruchomość posadowiona jest na częściowo zagospodarowanej działce o wielkości 14,54.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy pomysł na życie. Dom, apartament oraz restauracja z dwiema salami, barem, zapleczem gastronomicznym a także kompletnym know-how. Na działce o wielkości 2000.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł31 m² 18 967,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż ustawna kawalerka położona na zielonym i spokojnym osiedlu na warszawskim Mokotowie przy ul. Nicejskiej. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ. Duży pokój z wieloma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł89 m² 21 112,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest przy ul. Daszyńskiego 13a na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania ok. 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł6 796 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6796m2. Działka położona w doskonałej lokalizacji. Działkę można podzielić ponieważ ma 2 wjazdy. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł145 m² 9 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kołobrzeg oferujemy na sprzedaż ciepły i bardzo oszczędny - nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Zaletą domu jest to ze jest on energooszczędny tak jak dom pasywny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 62 m z dodatkową piwnicą o powierzchni 8 m , położony w Zabrzu przy ul. Bytomskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła pw.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 549 000 zł161,60 m² 9 585,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Luksusowy dom na podkarczówce energooszczędny | 161,6 m | przy lesie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach