dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

349 000 zł76,36 m² 4 570,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży ciekawe mieszkanie 2/3 pokojowe, położone na parterze 2 - piętrowej kamienicy z lat 30-tych, w turystycznej i popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 334 000 zł181 300 m² 40,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Połchowo, teren inwestycyjny / działki budowlane nad Zalewem Kamieńskim, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44,52 m² 4 941,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ulicy Piotra Skargi 1 44,5 m2 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 087 m² 142,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferta sprzedaży działki budowlanej - pielgrzymowice, ul. Daszyńskiego Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1078 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 510 zł44,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - osiedle budziwój mieszkanie bez prowizji I podatku pcc! Powstaje nowoczesny budynek mieszkalny z 42 lokalami o różnej liczbie pokoi ( 1-3 ) łącznie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł48,90 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia na Warszawskiej Ochocie-Rakowiec. Mieszkanie dwustronne po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i spokój | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna | 56 m | z komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 200 zł64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na 1 piętrze z przestronnym balkonem! Oferujemy mieszkania na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji przy ul. Topolowej w Niepołomicach. Osiedle powstaje w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

464 985 zł67,60 m² 6 878,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Dąbrowy Górniczej - dzielnicy Mydlice.

Szczegóły ogłoszenia

282 500 zł1 050 m² 269,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana niedaleko Krakowa w miejscowości Ochojno gmina Świątniki Górne. Działka znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i bliźniaczej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł23,49 m² 5 108,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Resku. Idealna pod wynajem, niskie koszty utrzymania. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł22 000 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam Piekną, malowniczą, działkę rolną z wydanymi Warunkami Zabudowy! przy głównej drodze wojewódzkiej 213, numer działki 121 oznaczoną jako Łąki IV klasa o kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 874 zł35,53 m² 11 592,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestań szukać - pozwól, że zrobię to za Ciebie. Jestem architektką i specjalistką ds. nieruchomości, od lat współpracuję z deweloperami i gwarantuję przejrzysty proces zakupu,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Witam. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Szczepin na 8 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w stanie "pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M13 z antresolą! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 89,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł646,74 m² 2 087,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Zespół budynków biurowo-usługowo-handlowy z częścią magazynową w Lesznie Powierzchnia użytkowa: 469,44 m2 powierzchnia działki 1313 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 1.350.000.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne I przytulne mieszkanie W centrum tarnowa! Powierzchnia: 32 m | Piętro: 9/10 | Winda | Piwnica nowa, niższa cena! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w budynku czteropiętrowym. Lokal przeszedł generalny remont 3 lata temu, a niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,78 m² 12 533,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku z windą. Lokal jest obecnie wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 703 m² 190,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** motycz- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m , atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81,15 m² 11 694,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku. Lokalizacja: karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Główna

Laski,wielkopolskie

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , w Laskach -10 km od Kępna - który łączy komfortowe miejsce do życia z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł117,09 m² 5 542,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję 14 nowoczesnych szeregówek w zabudowie dwulokalowej zlokalizowaną przy ul. Św. Walentego w sąsiedztwie lasu, łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 607 zł35,07 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 35,07 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł728 m² 274,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Woj. śląskie - Będzin - Łagisza - działka na sprzedaż ** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z udziałem w drodze, z gotowym projektem domu jednorodzinnego oraz uzyskaną zgodą.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 78 m2, położone na pierwszym piętrze przy ulicy Garncarskiej na Starówce. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł38 m² 23 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku. Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 510 zł66,42 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł960 m² 307,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana o powierzchni 960m2 i wymiarach 24.5m x 38m położona bezpośrednio przy ulicy Lawendowej w miejscowości Kąty. Przy nieruchomości dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 633 zł28,88 m² 18 512,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 28,88 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł47,40 m² 5 274,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul Obrońców Pokoju , oś Hutnik, mieszkanie, 3 pok, 47,40 m2, parter, sprzedaż 249 999 zł *cena podlega negocjacji Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 672 zł36,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

286 200 zł1 908 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną, wyjątkowo położoną działkę rekreacyjną z prawem zabudowy domku rekreacji indywidualnej (również murowanego) z wydanymi bezterminowymi.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki wśród zieleni, wszechobecnych lasów, w spokojniejszym miejscu, w sąsiedztwie tylko kilku sąsiadów a jednocześnie chcesz dojeżdżać w 20minut do Szlaku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120,70 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom nad jeziorem- osieki koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy! Prezentujemy dostępny wyłącznie W naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej z 1996r, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł812 m² 517,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Tarnowie Podgórnym przy ul. Czereśniowej. Powierzchnia działki 812 m , regularny kształt prostokąta, narożnikowe położenie daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Tylko u nas! Dom szeregowy na sprzedaż - nowoczesny, w pełni umeblowany Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej , oddany do użytku w 2022 roku , a następnie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

335 097 zł12 411 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki rolno-leśne z potencjałem inwestycyjnym Przepitki, gm. Nowe Miasto, pow. płoński Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 12 411 m2, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,78 m² 7 948,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,78 m zlokalizowane w najbardziej pożadanej dzielnicy Jaworzna przy ulicy Towarowej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 673 zł59,43 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij