dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

469 000 zł25,50 m² 18 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 25,5m2 w Krakowie ul. Radzikowskiego english version below Lokalizacja: kraków, ul. Radzikowskiego Cena: 469 000 zł Powierzchnia: 25,5 m Piętro: 5 piętro w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

132 300 zł2 700 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Buszkowiczki, gm.Żurawica , działka budowlana (z WZ-tką), wszystkie media na działce, płaska, nasłoneczniona, ze zjazdem z drogi głównej poprzez drogę wewnętrzną, z idealnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta W jaworzu - tylko U nas! apartament wykończony pod klucz przez dewelopera - nie płacisz podatku pcc 2% 3-pokojowy o pow. 76,44m 2 na I piętrze Z dwoma dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zbiczno

Zbiczno,kujawsko-pomorskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Agroturystyka nad Jeziorem Sosno w Zbicznie, na Pojezierzu Brodnickim, na sprzedaż. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1320 m2, na której usytuowano budynek mieszczący 4 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 100 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość rolna składająca się z dwóch niezależnych działek o powierzchni 10100 m2 w niewielkiej miejscowości Lasomin w gminie Siennica. Większa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 166 zł78,54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł226,15 m² 3 090,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Lokalizacja: ryjewo - duża wieś w północnej Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł41,05 m² 22 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów ul. Marzycieli Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Spokojny Mokotów dewelopera yit Development > 41,05 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Rezydencja Z potencjałem: rodzinna enklawa i dwa niezależne domy w sercu Jury Janów, pow. częstochowski | Działka 950 m | Dom 260 m | Wolnostojący domek gościnny 7 | Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł31 m² 15 290,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka blisko morza Gdańsk Żabianka 30,90 m | widok na morze | osobna kuchnia | gotowa do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,30 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej, zadbanej kawalerki, położonej na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiej kamienicy wielorodzinnej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł61,27 m² 6 283,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym położone w Oświęcimiu przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie jest na trzecim piętrze. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,27.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kraków/olszanica Oferta na zasadach wyłączności -tylko U nas W notus- nie szukaj dalej, tylko umów się zanim ubiegną Cię inni ;-) Wyjątkowa rezydencja w zielonej części Krakowa To.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł22 900 m² 5,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Gredele w gminie Orla. Działka rolno- leśna o powierzchni 2,29 ha porośnięta lasem mieszanym. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł43,52 m² 7 238,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska parter, 43,52m2, jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł59,81 m² 12 004,68 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowy apartament przy ulicy Lubelskiej zlokalizowany w jednym z najnowocześniejszych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł710 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 710 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Radzewie gm. Kórnik. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł85,41 m² 17 538,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! lokalizacja Apartament położony jest w Kluszkowcach, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego, z bezpośrednim widokiem na taflę jeziora oraz otaczające je góry. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,60 m² 19 743,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej, z aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Wróblin, na 26,64 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 100 m2 powierzchni całkowitej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł564,42 m² 2 657,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 886 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana obejmująca: a) działkę gruntu o powierzchni 42,26 ara, na której postawione są: - budynek magazynowy murowany z instalacją fotowoltaiczną.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł137 m² 3 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Prezentacja domu jednorodzinnego z garażem wraz z poddaszem nieużytkowym. Dom w całości podpiwniczony. Lokalizacja: miejscowość Góra k/brzeszcze oraz Pszczyny, woj. śląskie. 3 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

254 999 zł35,81 m² 7 120,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską - Łódź-Polesie Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 572 m² 174,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Gałków Mały obok Koluszek, przy ul. Mickiewicza 19. Nieruchomość o powierzchni 1572 m ma charakter budowlany i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł322,11 m² 5 585,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:535 m²

Zapraszam do Sandomierza. Tu, niedaleko centrum położony jest duży dom, który, oprócz tego, że można w nim normalnie mieszkać z dużą rodziną, to jest on ciekawym obiektem, który można.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:95 m²

Kamienica w Grudziądzu na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Apartament oferuje Państwu kamienicę położoną w świetnej lokalizacji - w sercu Grudziądza. W pobliżu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

114 450 zł2 289 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o łącznej powierzchni 2289 m2. Lokalizacja Działka jest położona w miejscowości Moryń przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł2 690 m² 352,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 2700 m , położona w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł58 m² 10 948,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal : Parter/ przyziemie. Świetnie nadaje się na gabinet kosmetyczny, studio tatuażu, poradnię lekarską, gabinet rehabilitacji, szkółkę językową, prowadzenie zajęć dla dzieci, czy szkołę nauki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,79 m² 13 797,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 39.79m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Karkowo

Karkowo,zachodniopomorskie

285 000 zł200 m² 1 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 800 m²

Gospodarstwo rolne z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi o łącznej pow 2,58 ha położone w Karkowie, 5 km od Chociwla. W skład nieruchomości wchodzą 2 działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,04 m² 9 787,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane zielenią. Budynki mieszkalne są nowoczesne i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł70,20 m² 3 490,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży parterowy lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Kalet przy głównej ulicy, osadzony na działce o powierzchni 107mkw. Składa się z jednego dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis działki nr 995/10 Arciechów, gmina Radzymin (na sprzedaż) Na sprzedaż działka o powierzchni 0,10 ha (1000 m ), położona w miejscowości Arciechów, na terenie gminy Radzymin.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł848 m² 300,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z prawem zabudowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 848 m 2 położonej w miejscowości Księżyno. Wymiary działki to ok 54 x 16.