dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł47,08 m² 10 598,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w Kłaju na nowo powstającym Osiedlu Leśnym. Nieruchomość o powierzchni 47 mkw. usytuowana jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta, w której zrealizujesz kameralną, a zarazem prestiżową inwestycję? Mamy dla Ciebie ofertę z ogromnym potencjałem! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54,40 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Śródmieście, ul. Wigury 8 Metraż: 54,4 m2 O mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł213 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ,dwadzieścia pięć km od Wrocławia szybkie połączenia pkp-przystanek nowy Oława Zachód ,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto liczące ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 830 zł51,28 m² 15 480,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 496 zł36,28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,28 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124,50 m² 10 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom, w którym od pierwszej chwili czujesz się U siebie zaczerniе, 7 arów spokoju blisko miasta! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Zaczerniu miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł4 826 m² 180,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta w przygotowaniu Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł86 m² 9 755,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Home profi ma przyjemność zaprezentować dużą nieruchomość o powierzchni 86 m , usytuowaną w Rzeszowie przy ul. Kurpiowskiej, zaledwie 2,5 km od tętniącego życiem centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 700 zł94,40 m² 5 929,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuję Nowoczesne domy | Wysoka Głogowska | 94,40 m | Garaż + 2 miejsca postojowe | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko W biurze stoprocent nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 000 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m , położona w cichej i spokojnej miejscowości Włoszczowice gm. Kije Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł45,29 m² 14 551 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kraków/podgórze/kurdwanów Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym budynku z cegły z 2012 roku przy ul. Halszki os. Kurdwanów. Mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł581,62 m² 2 561,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny z działką o pow. 29,50 ara, położony w miejscowości Biadacz. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow. 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

199 000 zł1 661 m² 119,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, elbląg, łęcze gmina Tolkmicko, media, gotowe do rozpoczęcia budowy. Wgn Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w miejscowości Łęcze w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2022 roku o wyjątkowym standardzie wykończenia, położonego 3km od Błonia w miejscu, które pozwala codziennie obcować z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł47,10 m² 4 203,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje do remontu ,parter, ogródek Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,41m2 znajdującego się na parterze w kamienicy w centrum miasta Jasienia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skała

Skała,małopolskie

699 000 zł12 000 m² 58,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka zlokalizowana w miejscowości Skała, gm. Skała. Grunt o powierzchni 1,2 ha usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

599 777 zł91,80 m² 6 533,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94,80 m² 7 278,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 94,8m2 położone w budynku wolnostojącym przy ulicy Tuwima 89 w Łodzi. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:778 m²

Oferta biura nieruchomości ustroń Na sprzedaż wyjątkowa, stylowa willa z funkcją pensjonatową w samym sercu Ustronia! Opis nieruchomości: przestronna i klimatyczna willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 777 zł100 m² 5 777,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie dwulokalowej! Nieruchomość zlokalizowana w Strzyżewie Kościelnym, oddalona o 10 km od Gniezna. Dom o powierzchni 100m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,20 m² 12 627,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 39,2 m zlokalizowane w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 210 mkw. położony na działce o powierzchni 900 mkw. w Łęgu Tarnowskim przy ul. Dolnej pośród.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł340 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime Finance oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,62 m² 7 264,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 51.62 m2, 2 pokojowe na 3 p wieżowca, osobna kuchnia, położone przy ul. Ćwiklińskiej na Widzewie Wschodzie. Winda nowa zjeżdzająca do poziomu chodnika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

448 472 zł36,76 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł100 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o łącznej powierzchni 106 m , położony w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia - w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w cichej i kameralnej okolicy idealna dla osób, które marzą o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

710 640 zł2 538 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż- zbrosławice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2538 m2 zlokalizowana w Zbrosławicach przy ul. Fabrycznej/stefana Batorego Najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Daleszyce,świętokrzyskie

400 000 zł272,40 m² 1 468,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

| na sprzedaż murowany, wolnostojący dom z poddaszem w stanie surowym otwartym (budowa rozpoczęła się w latach 2000.) o pow. użytkowej 108,5 m2, całkowitej ok. 272,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł457,58 m² 699,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt hala/magazyn o powierzchni ok. 460 m , posadowiony na działce 747 m . Nieruchomość daje szerokie możliwości adaptacji zarówno pod magazyn, lekką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 990 zł39 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

57 090 zł519 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko w Biurze Nieruchomości labirynt Zapraszamy do zakupu jednej z 13 działek na nowo powstającym osiedlu, w odległości zaledwie 12km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 584 zł40,28 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł55,40 m² 5 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie / lokal usługowy centrum Brzozowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 55,4 m, położona w samym sercu Brzozowa, w nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58,01 m² 5 688,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 54,2m na 1 piętrze w centrum Lubawy. Układ mieszkania: - przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia - osobne pomieszczenie, które najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,10 m² 5 400,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone w miejscowości Niemcza przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest na parterze i ma powierzchnię 61,10 m . Składa się z: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Osiedle pod lasem - działka w Chotomowie ul. Konwaliowa ___ lokalizacja Nieruchomość jest położona w północnym Chotomowie na terenach zadrzewionych. W sąsiedztwie bezpośrednim działki.