dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Dom

Łęki Dolne,podkarpackie

149 000 zł77 m² 1 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 0,3100 ha położoną w Łękach Dolnych.Nieruchomość składająca się z dwóch działek,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 320 m² 59,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana pod dom jednorodzinny - Filice, gmina Działdowo 60 zł/m | Działka   m | Cena: 79 000 zł Wyobraź sobie miejsce tuż przy drodze wojewódzkiej 542, gdzie masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139,84 m² 7 866,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Czechówka (gmina Siepraw), na widokowej działce z piękną panoramą okolicy, w tym widokiem na trasę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe i w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o powierzchni 42 m , położone na parterze, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - przy ul. Hokejowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł18 350 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 18350 m2 opis I zalety działki: -Dojaz do nieruchomości drogą gruntową -na działce wiata o pow. 530m2 -na działce budynek hydrofomi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

736 300 zł74 000 m² 9,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek bezpośrednio sąsiadujących -> Oferujemy ponad 120.000m2 (~13 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł41 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-handlowego o powierzchni ok. 41 m2, zlokalizowanego na drugim piętrze w budynku Respan przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Cena sprzedaży: 164 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł44 m² 23 863 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 681 m² 68,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1681 m , położona w sercu malowniczej Krainy 100 Jezior regionu, który urzeka swoim naturalnym pięknem. Wokół rozciągają się lasy, łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł49,35 m² 16 109,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,20 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie idealne na wynajem lub jako baza wypadowa. Jeśli szukasz dużego mieszkania w Karpaczu, to właśnie je znalazłeś, ten 3 pokojowy lokal położony jest w ocieplonym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł119,50 m² 7 774,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

929 000 | sprzedaż | dom wolnostojący | 119,50 M2 | sierzchów | gm. Góra kalwaria bez podatku pcc! bez prowizjii biura nieruchomości! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

427 200 zł2 136 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o Łącznej powierzchni 20,36 ar położona przy ul. Dożynkowej w Nowym Sączu (osiedle Zabełcze). Teren lekko nachylony na stronę południową (nasłoneczniony), położony.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy lokal mieszkalny o powierzchni 44 mkw, usytuowany na dobrym II piętrze w budynku wielorodzinnym położonym w Łapach przy ul. Sikorskiego 5. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł45 m² 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zawada Na sprzedaż działka o powierzchni około 12 arów. Grunt leży w tak zwanej drugiej linii zabudowy. Dojazd drogą asfaltową , ostatni odcinek dojazdu , bezpośrednio do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 827 m² 72,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego lokalizacja Działka budowlana we wsi Piaskowiec w gminie ostaszewo Numer ewidencyjny działki: 50/1 Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 680 zł247,44 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 247,44 m2 położony na I piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej. Podana cena jest ceną netto. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Na sprzedaż udział 1/2 w przedwojennej pięknej willi. za 740,000 Willa znajduję się w zabytkowej historycznej północnej części Milanówka Willa dla konesera, który szuka domu z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 245 m² 131,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna 2 km od morza - Gdańsk Świbno Szukasz gruntu pod inwestycję w prężnie rozwijającym się rejonie Trójmiasta, z potencjałem turystycznym i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 001 m² 5 997 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta testowa. Prosimy nie kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, łącznie z wymianą instalacji elektrycznej. Zalety mieszkania Funkcjonalny układ oddzielna kuchnia, miejskie media centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 317 m² 117,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1317m2 w cenie 155000zł, położona w miejscowości Rzakta na terenie gminy Wiązowna powiat otwocki. Nieruchomość znajduje się w kompleksie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł116,10 m² 7 140,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany według projektu budowlanego kroton. Budynek został podniesiony o 1 metr względem pierwotnego projektu, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 406 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 24,06 arów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej i cichej okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł9 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są 3 działki po 3000 m2 każda położone w lesie w miejscowości Cegielnik. Można zakupić jedną, dwie lub trzy. Przedmiotem tej oferty są wszystkie 3 w cenie 99zl/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaworznia

Jaworznia,świętokrzyskie

458 784 zł7 776 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 7776 m2, zlokalizowana w miejscowości Jaworznia, gm. Piekoszów w urokliwej scenerii. Tuż za działką rezerwat przyrody Góra.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł104,50 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy zaszczyt zaprezentować eko projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Czechowicach-Dziedzicach. Osiedle nazwaliśmy 'Słoneczne Przedmieście '. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze (okolica Jelfy). Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krosno

Krosno,podkarpackie

85 000 zł878 m² 96,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna widokowa działka W krośnie Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 878 m (8,78 arów) położona w spokojnej i malowniczej części Krosna, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 766 zł38,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji ,stary Młyn, przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,81 m , położone na I piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł110,30 m² 10 878,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni 110 m na zalesionej działce ok 2500 m położony w spokojnej i zielonej okolicy Kolonia Jaktorów. Dom idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

NR oferty: sbdoc9115 Na sprzedaż urokliwy dom z potencjałem agroturystycznym gmina Męcinka, tereny górskie Powierzchnia użytkowa: 150 m2 + poddasze do zagospodarowania Działka z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł262 m² 32,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa Nieruchomość w Leżajsku Idealna na Komfortowe Życie lub Prosperującą Działalność! Odkryj swój nowy dom lub siedzibę biznesu w dogodnej lokalizacji! To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł5 707 m² 261,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem inwestycyjnym w Ustroniu, tuż obok głównej drogi Wiślanki. Nie przegap - sprawdź obszerny film prezentujący nieruchomość - kliknij w ikonę video nad opisem.

Szczegóły ogłoszenia

539 520 zł2 248 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjno-mieszkaniowa - Nakło nad Notecią Powierzchnia: 2248 m | mpzp: 4 u/mn - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

8 059 200 zł350,40 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: atrakcyjny wykończony lokal biurowy o powierzchni 350 m2, w ścisłym Centrum Warszawy. Zalety nieruchomości: świetna lokalizacja, nowoczesny budynek. Widoczna świetlna.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł67,10 m² 23 800,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje | prywatny ogród + taras | Garnizon Wrzeszcz Mieszkanie o powierzchni 67,1 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij