dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 218 ogłoszeń

215 000 zł719 m² 299,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 719 m , położona bezpośrednio przy lesie, w malowniczej miejscowości Przełazy, nad Jeziorem Niesłysz - jednym z najczystszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł99,99 m² 11 001,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizj I podatku pcc 2% Na Osiedlu powstało 32 nowoczesne domy dla różnych potrzeb, od 99 do 276 m2 powierzchni. Otoczony zielenią, z licznymi ścieżkami spacerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

4 500 000 zł2 000 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Polecamy Państwu ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 2 km od Niechorza i 4 km od Rewala. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 12 ha na której zbudowane zostały do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł7 220 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki rolnej położonej w miejscowości Koźliki (gm. Zabłudów) o powierzchni ok 7300m2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Czarna!. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

101 955 zł971 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

To idealna okazja dla osób ceniących sobie spokój cisze oraz bezpośredni kontakt z naturą. Prezentowane nieruchomości leżą bezpośrednio przy kompleksie leśnym należącym do terenu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Grzawa, gmina Miedźna, o powierzchni 1000 mkw. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, wśród zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 563 zł31,50 m² 13 668,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Szukasz domu na wsi? w cichej okolicy, wśród lasów? Do sprzedaży połowa stylowego domu na wsi.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł855 m² 525,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Ostatnie działki w Baninie w sąsiedztwie lasu, z planem zagospodarowania przestrzennego. Płaskie, gotowe pod zabudowę. Woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32,50 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Mickiewicza! Zachęcam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację!.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł1 005 m² 335,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana położona w bardzo atrakcyjnym miejscu w miejscowości Przemiłów Gmina Sobótka. Nieruchomość zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

19 700 000 zł170 000 m² 115,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu gruntu przy południowej granicy Rzeszowa w obszarze miejskim. W studium teren uc - usługi komercyjne o różnym charakterze. Użytkowanie wieczyste (70 000 zł rocznie) -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 530 m² 81,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w malowniczej i spokojnej części miejscowości Turowo, w gminie Szczecinek. Nieruchomość oznaczona jest numerem 108/10 i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł86 m² 3 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny położony w miejscowości Koprzywnica, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 900 metrów od rynku. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej drodze dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

558 750 zł74,50 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37,10 m² 4 824,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa niższa cena - 179 000 zł! szczecinek - ul. Kamienna | 2 pokoje | balkon | piwnica Na sprzedaż mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 37,10 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45 m² 10 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 45 m z dużym balkonem | Świdnik, ul. Klonowa | Blok 2014 r. Są mieszkania, które dobrze się ogląda, i takie, które chce się obejrzeć. To ogłoszenie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

** 3 pokoje, 48mkw, katowice Kłodnicka 72** mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać dla państwa zgodnie Z waszymi założeniami :) planowany koniec remontu 13.06 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł136,59 m² 6 552,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł9 039 m² 386,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, nowa zabudowa; dojazd: droga asfaltowa; wymiary: 38x260; do sprzedania jedyna taka działka w Nowym Targu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł18 524 m² 42,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania duża działka rolno-budowlana wraz z budynkami gospodarczymi położonym na terenie gminy Jastków w Województwie Lubelskim. Nieruchomość znajduje w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł496,46 m² 765,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną, zlokalizowaną w miejscowości letniskowej Cieszyno, nad Jeziorem Siecino. Na nieruchomość składają się: - lokal mieszkalny o powierzchni 87.5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 701 zł58,19 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem | 58,19 m | parter | ul. Wieniawskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,10 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej i zielonej części miasta, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł895 m² 119,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiona działka to świetna propozycja dla osób, które szukają miejsca na dom z bliskim dostępem do wielu miast, a jednocześnie w spokojnej, cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

622 380 zł2 530 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Mysłakowice przy drodze krajowej Jelenia Góra Karpacz. Kształt nieregularny prostokąt. Działka w całości ogrodzona. Zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

419 400 zł990 m² 423,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 990 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

75 325 zł3 013 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztery działki nr 121/1, 121/2, 121/3 i 121/4 Obręb nr 0006 o powierzchni od 3013 m2 do 3419 m2 w atrakcyjnej cenie 25 zł za 1m2 (poprzednia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Krąg

Krąg,zachodniopomorskie

23 000 000 zł2 231,80 m² 1 017,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 m²

Wyjątkowy Kompleks Hotelowy Podewils Zamek z Duszą Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą inwestycyjną zabytkowym zespołem zamkowo-parkowym z kompleksem hotelowym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,40 m² 14 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego hałasu? To oferta, która naprawdę się wyróżnia. Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdynia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł8 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 8000 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tymień,zachodniopomorskie

94 905 zł999 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko morza - Tymień - 95 zł/m2 Lokalizacja: tymień, gmina Będzino Działki nr: .4/14 .4/15 .4/16 .4/17 .4/18 .4/12 .4/20 Cena: 95 zł/m2 Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł334,73 m² 7 140,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Wyjątkowa nieruchomość z 4 apartamentami nad jeziorem Juksty - Czerwonki / Mrągowo Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość o łącznej powierzchni 334,73 m , na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł87,51 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są nieruchomości, które po prostu dobrze się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili można wyobrazić sobie codzienne życie. Ten apartament zdecydowanie należy do drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

100 295 zł1 543 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Pieszków nr 265/3 - 1543m2, 265/4 - 1500m2 oraz 265/5 - 1500 m2. Plan zagospodarowania mn26. Działka idealne pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kilka działek po 1500m2(w tym jedna wielkości 1600m2) na obrzeżach Starych Bogaczowic, w pobliżu nowych willowych uliczek. Dojazd asfaltem, ostatnie kilkadziesiąt metrów drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

514 000 zł61,38 m² 8 374,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Niebuszewo, ul. Niemcewicza, szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,38 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

238 500 zł961 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Zawadzie Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania oznaczona symbolem mn- budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

166 192 zł1 768 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1768 m2 w Żeliszowie koło Bolesławca. Nieruchomość o kształcie prostokąta położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 500 zł59,84 m² 11 672,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,84m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka, 1 wc, oraz balkon 6m2. Zapraszamy do nowoczesnego.