dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

456 456 zł42,57 m² 10 722,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 181 000 zł6 904 m² 171,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Puszcza Borecka! Borki! Piękna działka budowlana o powierzchni 6904 m2, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno o długości około 80 metrów. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 632 zł25,56 m² 12 270,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wima: prestiżowe studio Z ogromną loggią! 6. Piętro, al. Piłsudskiego Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 338 zł57,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 509 m² 17,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Sokolnik, gmina Młynary Powierzchnia działki: 5509 m2 Działka w miejscowości Sokolnik /wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł895 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna przestrzeń między naturą a miastem, łapino willowe osiedle! Łapino to niewielka typowa podmiejska wieś w gminie Kolbudy, położona ok. 15-20 km od Gdańska. Łapino od lat przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze ul. Sikorskiego, inowrocław Biuro Anna Nieruchomości prezentuje mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Nowym w Inowrocławiu, przy ul. Sikorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł147,80 m² 10 081,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m | blisko Śródmieścia Gdańska Prezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł25,71 m² 4 978,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 1-pokojowe w miejscowości Drawsko Pomorskie, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,24 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy Sącz, apartamentowiec przy Alejach Wolności 15 Apartament już urządzony, do zamieszkania z niskim czynszem 58,24 m2 balkon winda I piętro Jako pośrednik działający na zleceniach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 400 m² 306,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną (z możliwością prowadzenia usług) zlokalizowaną w Gaju (objęta obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego). Teren budowlany stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł8 427 m² 145,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Osowiec czyli w przysiółku Trzęsina. Działka o powierzchni około 84,27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie dwa wolne domy! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 134 m2 , pow. użytkowej 124,39 m2. Dom sprzedawany na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł136,20 m² 5 132,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Masz dość kompromisów między metrażem a lokalizacją? Przy ul. Rynkowej 16a w Starzynach znajdziesz przestrzeń, która dopasuje się do Ciebie, a nie na odwrót. To idealny balans między.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu unikatowej nieruchomości w Postołowie! Do sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom mieszkalny z lat 40. XX wieku, położony na ogromnej, zacisznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom letniskowy, zagłębocze, lejno, zamłyniec Budynek: - wybudowany w 2005 roku - murowany - na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2 - na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł42,50 m² 13 364,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4m2 Mieszkanie mieści się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Lokal składa się z: -pokoju o powierzchni 13,2m2 -pokoju-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tatów

Tatów,zachodniopomorskie

198 000 zł2 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową w sypialni Koszalina - Tatowie! Działka o powierzchni 2000 m2 usytuowana w niedalekiej odległości od miasta, w otoczeniu terenow zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł2 726 m² 76,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa cena! Zapraszam do zakupu nietypowej działki w Sufczynie Jeśli planując budowę domu myślisz o wybudowaniu budynku gospodarczego pod działalność lub na własne potrzeby to.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Poznania - na Świerczewie, przy ul. Leszczyńskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 51 m z dużym potencjałem Tychy, ul. Andersa Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Tychów przy.

Szczegóły ogłoszenia

945 500 zł62 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentujmy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 i wysokości 2,50 m + 3,5 m2 piwnica w budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł379,70 m² 2 631 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Jeśli jesteś przedsiębiorcą poszukującym siedziby dla swojej firmy, inwestorem zainteresowanym zakupem powierzchni biurowych lub usługowych albo planujesz rozwój działalności w dobrze.