cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 207 ogłoszeń
Od najnowszych
200 207 ogłoszeń
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Kraków,małopolskie
559 000 zł44,58 m² 12 539,26 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Nałęczów,lubelskie
663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Kraków
Kraków,małopolskie
1 490 000 zł144,40 m² 10 318,56 zł/m²
Działka budowlana Jastrzębnik
Jastrzębnik,mazowieckie
378 000 zł1 400 m² 270 zł/m²
Działka budowlana Kruszyny Szlacheckie
Kruszyny Szlacheckie,kujawsko-pomorskie
270 000 zł3 035 m² 88,96 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Lechitów
Wrocław,dolnośląskie
500 000 zł600 m² 833,33 zł/m²
Działka rolna Kniewo
Kniewo,pomorskie
199 000 zł17 900 m² 11,12 zł/m²
Budynek użytkowy Kętrzyn
Kętrzyn,warmińsko-mazurskie
209 900 zł226,35 m² 927,32 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Miechowice
Miechowice,kujawsko-pomorskie
129 000 zł52,12 m² 2 475,06 zł/m²
Dom z garażem
Dąbrowa,kujawsko-pomorskie
1 500 000 zł250 m² 3 387,50 zł/m²
Lokal usługowy, ul. Żurawia
Poznań,wielkopolskie
560 000 zł61,62 m² 9 087,96 zł/m²
Dom wolnostojący Rączki
Rączki,świętokrzyskie
1 800 000 zł253 m² 0,71 zł/m²
Działka Żółwia Błoć
Żółwia Błoć,zachodniopomorskie
106 250 zł1 250 m² 85 zł/m²
Rynek pierwotny
177 550 zł26,50 m² 6 700 zł/m²
Mieszkanie z garażem Cedzyna
Cedzyna,świętokrzyskie
570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²
Dom z tarasem Konin
Konin,wielkopolskie
1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²
Apartament umeblowany, ul. Brzozowa
Zakopane,małopolskie
6 880 817 zł286,88 m² 23 985 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy
Warszawa,mazowieckie
670 000 zł50,10 m² 13 373,25 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka
Jelenia Góra,dolnośląskie
529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²
275 000 zł1 250 m² 220 zł/m²
Dom z garażem, ul. Poziomkowa
Stalowa Wola,podkarpackie
749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²
Dom wolnostojący Jasło
Jasło,podkarpackie
270 000 zł94 m² 2 872 zł/m²
655 000 zł71,88 m² 9 112,41 zł/m²
Działka rolna przy lesie Gogolin
Gogolin,kujawsko-pomorskie
530 000 zł53 104 m² 9,98 zł/m²
Dom z garażem, ul. Chłopickiego
Starachowice,świętokrzyskie
1 560 000 zł239 m² 6 527,20 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska
Piła,wielkopolskie
202 000 zł38,28 m² 5 276,91 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Legnica
Legnica,dolnośląskie
360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²
Mieszkanie, ul. Kossaka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
639 000 zł71,09 m² 8 989 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Skrzypnik
Skrzypnik,dolnośląskie
1 250 000 zł12 118 m² 103,15 zł/m²
72 360 zł963 m² 75,14 zł/m²
1 700 000 zł115,33 m² 14 740,31 zł/m²
Działka budowlana Kudowa-Zdrój
Kudowa-Zdrój,dolnośląskie
1 560 000 zł140 560 m² 11,10 zł/m²
680 000 zł1 251 m² 544 zł/m²
180 000 zł1 360 m² 132,35 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włocławska
Koło,wielkopolskie
279 000 zł48,14 m² 5 795,60 zł/m²
Działka rekreacyjna przy lesie Brzozowa
Brzozowa,świętokrzyskie
95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²
880 000 zł104,05 m² 8 457,47 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Sanok
Sanok,podkarpackie
217 800 zł2 200 m² 99 zł/m²
Działka leśna Czarne
Czarne,pomorskie
610 000 zł77 405 m² 7,88 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska
Świnoujście,zachodniopomorskie
539 000 zł48,45 m² 11 124,87 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia