dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

** twoje miejsce do zamieszkania W miasteczku uzdrowiskowym ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł144,40 m² 10 318,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,80 m2, z garażem oraz poprzedzającym go miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł1 400 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1400 m Jastrzębnik | mpzp | media Spokojna lokalizacja w otoczeniu zieleni szybki dojazd do Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka budowlana o powierzchni 1400.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 035 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w Anielewie, niewielkiej miejscowości pod Brodnicą. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie domu jednorodzinnego. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł600 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż działka o pow. 600 m2, położona we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Kowale, przy ulicy Lechitów. To kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 900 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.900 m w Kniewie. Lokalizacja Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł226,35 m² 927,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:968 m²

Przeglądając nieruchomości na sprzedaż najczęściej natrafić można na mieszkania, domy czy działki. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić niecodzienną nieruchomość, która przeznaczona jest do.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52,12 m² 2 475,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,12 m , położone na poddaszu budynku 3-lokalowego w miejscowości Miechowice Duże, gm. Brześć Kujawski, oddalonego 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dąbrowa,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł250 m² 3 387,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 501 m²

Oferujemy na sprzedaż, wyjątkową nieruchomość dedykowaną osobom, które pragną efektywnie połączyć życie rodzinne z prowadzeniem własnego biznesu. Położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł50,80 m² 23 208,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 50,80 m z projektem wykończenia wnętrza oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł200 m² 4 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w samym sercu miasta, w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł253 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:58 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Rączki, gmina Kluczewsko Całość obejmuje pięć działek: 105/1, 104, 119, 116 i 117, co jest widoczne na pierwszym zdjęciu Na.

Szczegóły ogłoszenia

106 250 zł1 250 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest projektowana do wydzielenia działka o pow. 1250 m2 położona w Żółwiej Błoci. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, idealnie nadająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

177 550 zł26,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 26,50 m2, 1 pokój, parter, ogródek, cena 177 550 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

6 880 817 zł286,88 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2009

11 apartamentów pod najem krótkoterminowy na sprzedaż w samym centrum Zakopanego włącznie z marką i obsługą. Lokalizacja: apartamenty Brzozowa położone są w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 785 000 zł150 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wydzielony lokal usługowy o powierzchni 150 m przy ul. Marcika. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości to sąsiedztwo Zakopianki przy wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50,10 m² 13 373,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 50 m położone przy ul. Czumy 2 w Warszawie - dosłownie 3 minuty pieszo do stacji Metro Bemowo. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 250 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1250 m, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Chrząstowice, z szybkim dojazdem do Opola trasą dk46. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Masz dość miejskiego zgiełku, dźwięku wind i sąsiadów, którzy wiedzą, co dziś gotujesz? Odkryj dom przy ul. Poziomkowej w Stalowej Woli miejsce, w którym cisza, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł94 m² 2 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 917 m²

NA sprzedaż dom Z dużą, pięknie zagospodarowaną działką O pow. 0,5917 ha położony W jednej Z miejscowości należących do gminy jasło. Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł71,88 m² 9 112,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Jeśli poszukujesz całorocznego dom z pełnym wyposażeniem i zagospodarowaną działką? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53 104 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka rolna powierzchni 5,3ha zlokalizowana w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Grunt o III i IV klasie bonitacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł239 m² 6 527,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:595 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem Osiedle Południe Szukasz przestrzeni, która łączy komfortowe życie rodzinne z możliwością prowadzenia własnego biznesu? Prezentujemy niezwykle przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł38,28 m² 5 276,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,28 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Wawelskiej w Pile. To dobra propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

"nieruchomości apartament" Iwona Miłkowska tel.   . Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2 w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

639 000 zł71,09 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym bloku, gdzie będziesz mógł się wprowadzić razem z rodziną? Chcesz zaaranżować nieruchomość według swojego gustu i pomysłu? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł12 118 m² 103,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka o pow. 12 118m2 z wydanym pozwoleniem na budowę na cześci działki o pow. około 3100m2. Pnb gotowe wydane na budowę 6 domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

72 360 zł963 m² 75,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł115,33 m² 14 740,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:972 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A! Dom wolnostojący nad jeziorem, tuż przy plaży - Kłodawa Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym ogrodem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł140 560 m² 11,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni ponad 140.560 m , położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 251 m² 544 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod inwestycję nad Bałtykiem z potencjałem widoku na morze? Ta działka to idealna propozycja pod pensjonat, apartamenty na wynajem lub kompleks wypoczynkowy - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 360 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1112 m2 w widokowym Bujakowie 15mn homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczym Bujakowie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,14 m² 5 795,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow. 48,14m2 składające się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki, toalety, korytarza, balkonu i piwnicy gotowe do zamieszkania czeka na nowych właścicieli. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1735 m,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,05 m² 8 457,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przeginia Duchowna gm.Czernichów, dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania. Opis domu Nowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł2 200 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w Wujskim koło Sanoka - cisza, natura i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2200 m2 (oznaczona na rzucie jako działka D) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł77 405 m² 7,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż las 7,7405 ha - brzozy, sosny, staw - Czarne, gm. Kaliska. Mam do zaoferowania wyjątkową nieruchomość leśną.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,45 m² 11 124,87 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w wieżowcu, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc (prysznic).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij