dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

Dom z garażem Racław

Racław,zachodniopomorskie

390 000 zł147,16 m² 2 650,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom z dużą działką i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi. Siedlisko, agroturystyka. Nieruchomości Apartament przedstawiają dom wolnostojący o pow. całkowitej 147,16 m , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w bliskiej odległości od centrum miasta. Warząchewka Polska to atrakcyjna lokalizacja z uwagi na bliskie otoczenie lasu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł89,14 m² 4 476,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście klimatyczne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie z antresolą Powierzchnia użytkowa 89,14m2, przy podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 200 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 349/1 o powierzchni 1200 m2. Szerokość 7 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,99 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do zamieszkania od zaraz, - funkcjonalny układ - 2 pokoi na optymalnym metrażu ok. 43 m , - duży balkon zapewniający dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł238,43 m² 1 677,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Recz, dom jednorodzinny wolnostojący. Lokalizacja: recz, (gmina Recz, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) - niewielkie miasteczko przy drodze wojewódzkiej nr 10. Odległość od Choszczna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł135,70 m² 3 316,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w cenionej przez kupujących dzielnicy Tarninów blisko parku, centrum miasta - wszędzie blisko. Mieszkanie składa się z 4 pokoi - kuchni, wc, spiżarki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł3 602 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż Gąba, gm. Mszczonów. Przestronna działka położona w malowniczej miejscowości Gąba, w gminie Mszczonów. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60 m z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75 Cena: 339 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 9. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł85,24 m² 24 988,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Królowa modernizmu na Saskiej Kępie Na sprzedaż 85 m2 na ostatnim piętrze modernistycznej kamienicy. Kamienica przy ul. Katowickiej 7a w Warszawie to jedno z najciekawszych dzieł.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 600 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA W MYŚLENICACH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 724 zł39,58 m² 13 989,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W inwestycji dostępne mieszkania od 39 m2 - 121 m2. Wybrana oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni projektowej 39,58 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 000 zł42,50 m² 14 964,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 636 6000zł zamiast 650 250zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł34,16 m² 13 085 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 156 m² 51,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z warunkami zabudowy - józefkowo, gm. Kcynia - Szybki dojazd do Nakła Nad Notecią. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego! Na sprzedaż działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł59,49 m² 10 926,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie - 3 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w bloku na 2 piętrze, gniezno w pobliżu Orzeszkowej! Na 59,49m2 składają się : - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,10 m² 7 453,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Garaż na Warszewie w podpiwniczeniu budynku blisko ulicy Duńskiej i Złotowskiej. W budynku z cegły z roku 2000. Brama wjazdowa do wszystkich garaży. Prąd bez ograniczeń. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł14 300 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna przy ul. Gogolińskiej W zgorzale oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

202 250 zł1 618 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka w Bujnach do sprzedania Wymiary 40x40m. Szerokość od drogi asfaltowej 40m. Przy drodze asfaltowej. Woda i prąd w ulicy. Teren nie objęty planem miejscowym. Klasa gruntu ivb.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5200m2 w miejscowości Łośno (gmina Kłodawa) w spokojnej lokalizacji wokół zabudowy jednorodzinnej wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 648 zł59,87 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie! super Oferta! Sypialnia i salon z wyjściem na balkon! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01 - 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł60,62 m² 11 712,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z ogródkiem 150 m | centrum Bielska-Białej | cisza i komfort Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,62 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - B.5.1. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 213 m² 123,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Łupowo, okolice Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż wyjątkowa działka niezabudowana o powierzchni 1213 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 558 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chełm - os. Zachód działka budowlana 2558 mkw ________________________________ Nieruchomość znajduje się w Chełmie, os. Zachód, ul. Synów Pułku (pomiędzy szkołą a jednostka wojskową).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kamienica w ścisłym centrum - Ścinawa pow. 130 m 2 Kamienica oferuje lokal użytkowy na parterze, który doskonale nadaje się na sklep, biuro lub inną działalność usługową. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000 m położona w Walendowie gm. Nadarzyn. Kształt działki prostokątny. Druga linia zabudowy, dojazd drogą prywatną. Media miejskie: woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł95 m² 3 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Umowa na wyłączność w naszym Biurze. Oferujmey do sprzedaży dom o pow. ok. 95 m kw., z przeznaczeniem do remontu, w Strzyżowicach, gm. Psary, na w pełni budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Dom na sprzedaż, jaworze ul. Cyprysowa 31b, 0% podatku pcc Przyjmiemy w rozliczeniu lub pomożemy szybko sprzedać Twoją nieruchomość. Rozpoczynamy kolejne budowy w okolicy. Opisz mi gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 500 zł81 m² 18 179,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! garaż W cenie Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 736 m²

Nowa niższa cena! Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiam urokliwy, drewniany dom położony w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł6 200 m² 128,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: siestrzeń, żabia Wola, powiat grodziski, województwo mazowieckie Powierzchnia: 0,62 ha - 6200 m2 Przeznaczenie działki: część działki w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 129 000 zł189 m² 9 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zadbany, w pełni gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2011 roku o powierzchni całkowitej 219 m (189 m powierzchni użytkowej), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152,05 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,40 m² 8 568,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni45,4 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej- osiedle Piastowskie w Zielonej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

187 400 zł21,90 m² 8 557,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Apartament położony nad jeziorem Tałty w renomowanym hotelu na Mazurach, znanym z wysokiego standardu usług i doskonałej lokalizacji. To idealna opcja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł1 306 m² 3 522,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1779m2 zabudowana budynkiem produkcyjno-biurowym o powierzchni zabudowy 406m2 i powierzchni użytkowej 1306 M2 , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł149 m² 3 053,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

| kupujący przy zakupie zwolniony jest Z opłaty 2% podatku pcc Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wraz z działką o powierzchni 368m 2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł270 m² 4 618,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom w zabudowie szeregowej z lokalem użytkowym idealne połączenie mieszkania i biznesu! Lokalizacja: głogów, osiedle Chrobry, przy Zielonym Rynku Powierzchnia całkowita: ok. 390.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł154 m² 8 116,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w szmaragdach wersja II. Wchodząc przez wiatrołap z miejscem na pojemną szafę stajemy w otwartej przestrzeni dużego salonu, z panoramicznymi oknami i po lewej stronie.