dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 880 000 zł92,20 m² 20 390,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronna nieruchomość z niezwykłym potencjałem, która zlokalizowana jest zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32,92 m² 16 676,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz doskonałą lokalizację nad morzem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 977 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka leśna z linią brzegową jeziora - Bieszkowice (gm. Wejherowo) Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni ok. 0,5 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł187 m² 1 711,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedaż 2 budynków Stodoły i Garażu które są połączone ścianą. Powierzchnia Stodoły - 103 m2, powierzchnia Garażu - 84 m2. Do rozbiórki jest chlewik i kurnik. Po podziale działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł36,93 m² 20 904,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie sea&forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń,.

Szczegóły ogłoszenia

665 820 zł36,99 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, klimatyzowany apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie sea&forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł140 m² 14 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2013r. wg projektu Z124 przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa domki (zabudowa bliźniacza), każdy o powierzchni 35m. kw. znajdujące się przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość zbudowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł38,02 m² 9 416,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż ustawne, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,30m2 usytuowane na II piętrze na Os.Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł59,77 m² 4 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 207 zł54,63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Klient kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera. Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 54.63 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam wolnostojący dom z użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni 110 m. kw. usytuowany pod lasem, w zielonej, cichej okolicy domów jednorodzinnych i pól w odległości 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc 2% dla kupującego. Prowizja 0%. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 100 m. kw. na działce o pow. 300 m.kw. w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc 2% dla kupującego. Prowizja 0%. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 83 m. kw. na działce o pow. 500 m.kw. w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł12 972 m² 18,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 12972 m.kw. w Nowosielcach. Działka płaska , w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł56,40 m² 2 393,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy nieruchomość w miejscowości Krynki przy ulicy Bema. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,4m2, które znajduje się na drugim piętrze w bloku z docieplonej cegły. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3000 m.kw. w Pęgowie. Działka płaska, prostokątna otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł45,18 m² 11 730,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

303 525 zł31,95 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Klient kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera. Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 31,95 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł36,76 m² 5 141,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam mieszkanie o pow. 36,76 m.kw., usytuowane na 2 p. dwupiętrowego budynku w okolicy Trzebnicy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lubnów,dolnośląskie

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław. Sprzedam poniemiecki dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 180 m . kw. usytuowany w zielonej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,70 m² 6 700,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena: 199 000 zł! do negocjacji. Na sprzedaż: kawalerka o powierzchni: 29.70 m2, odnowiona w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, do zamieszkania lub pod inwestycję. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł937 m² 265,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Działka z domkiem letniskowym i budynkiem gospodarczym w otoczeniu lasów. Bestate Nieruchomości Pabianice.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31,40 m² 7 643,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł110 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe w bloku mieszkalnym, częściowo po remoncie, gładzie na ścianach, nowe podłogi, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe. Do mieszkanie przynależy mała piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury, szczytno, trelkowko. Mam na sprzedaż pustą działkę letniskowa we wsi Trelkowko pod Szczytnem. Nr działki 18/100. Ul. Działkowa Działka posiada: dostęp do drogi gminnej, na działce skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł55,70 m² 5 332,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż lub zamianę 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Orła Białego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł22 404 m² 29,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren rolniczy I zagrodowy - atrakcyjna oferta dla inwestorów I rolników nowa niższa cena! Przedstawiamy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 252/2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

130 200 zł868 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania! Posiadamy na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni ok. 870 metrów kwadratowych każda, z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł251 m² 4 780,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:510 m²

NA sprzedaż - Kamienica z lokalem użytkowym w centrum, ul. Traugutta Na sprzedaż kamienica położona w ścisłym centrum przy ul. Traugutta, w ciągu pieszym o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,47 m² 6 425,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna, niższa cena - 305.000 zł Polecamy do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w bloku po termomodernizacji na Osiedlu Nad Potokiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

424 900 zł66,15 m² 6 423,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie - sprzedaż , Radom "obozisko" nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży środkowe, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe w Radomiu -pełna własność.Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32,84 m² 16 108,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament typu Studio o metrażu 32,84 mkw, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki. Do lokalu przynależy również własne miejsce parkingowe. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł28,94 m² 15 998,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulny apartament położony zaledwie 150 metrów od plaży w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Dziwnów to dynamicznie rozwijający się kurort, znany z nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł78,57 m² 4 963,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 78,57 m2 na parterze z balkonem, pomieszczeniem przynależnym oraz ogrodem rekreacyjnym zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł60,73 m² 8 875,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Domy nad jeziorem żarnowieckim i tylko 6 km od morza gotowe od zaraz! Sezon czas zacząć - fajni lokalizacji Dębki, władysławowo, jastarnia, jurata, hel, nadole - zapraszamy! Kameralna inwestycja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł39,57 m² 11 523,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! nowa cena Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł31,27 m² 12 788,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Świetna okazja zarówno na pierwsze M, jak i pod dalszy wynajem! Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 710 zł58,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.61m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 619 zł39,40 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 39,40 m2.