dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

255 000 €75 m² 3 400 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni! cena: 255 000 tys. Eur Marzysz o przestronnej nieruchomości blisko morza? Mieszkanie "necla" zlokalizowane jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

178 202 zł1 722 m² 103,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka idealna pod zabudowę Kłocko gm. Sieradz Posiadamy do sprzedania działkę z bliskim dostępem do drogi krajowej, jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

982 770 zł30 m² 32 759 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: - nowe studio gotowe do zamieszkania - Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja - Duży balkon z pięknym widokiem na Marinę - Prestiżowa inwestycja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 m² 146,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 501 m²

Stacja paliw na sprzedaz Strzezow Drugi kolo Miechowa (dk7) Biuro nieruchomosci ckdom oferuje wyjatkowa nieruchomosc inwestycyjna o powierzchni 7501 m , polozona w Strzezowie Drugim, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

78 330 zł1 119 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna budowlana działka o powierzchni 1073 m2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej blisko stacji pkp. Malownicze miejsce, idealne dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klimatyczny dom w Owczarni w spokojnej zielonej okolicy. Dom parterowy z poddaszem. Warto podkreślić, że oprócz salonu na parterze znajdują się dwa pokoje które znacząco podwyższają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 500 zł62 m² 8 862,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Mieszkania W różnym metrażu! bestate wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 62m.kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 064 m² 91,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! 97 000 zł Działka budowlana w Gościnie, 14 km od morza 1064 m2 Szukasz miejsca pod dom, gdzie jest cisza, spokój i zieleń, ale bez rezygnowania z miasta? Ta działka to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 509 144 zł148,47 m² 16 900,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 628 zł52,62 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 284 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 mkw. z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125 mkw. w miejscowości Mięcierzyn gm.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 000 zł1 690 m² 3 550,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 365 m²

Pierwsza hala na działce 2925m2: hala murowana 1450m2, otwarta wiata magazynowa 260m2, pomieszczenia biurowe wyposażone w bardzo dobrym stanie o pow. ok.130m2. Wysokość wjazdu 5m, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lutynia,dolnośląskie

1 799 000 zł354,50 m² 5 074,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Duża nieruchomość 312 m | działka 2200 m | biznes + dom | 15 min od Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 312 m , położona w Lutyni zaledwie 10 15.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 277 m² 56,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł50,90 m² 4 320,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do remontu na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym w dzielnicy Raków ul. Prusa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł140 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny o pow. 14 ha w centrum Wałbrzycha. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, galeria, markety. Grunt niezabudowany, uzbrojony. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,50 m² 12 825,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,5 m , położone przy ul. Suwalskiej na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 240 zł11 288 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 11 288 m2, położona w malowniczej miejscowości Dobrzewino, gmina Szemud, w powiecie Wejherowskim. Szczegóły nieruchomości: numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł38,50 m² 21 532,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Green Mokotów przy alei gen. Sikorskiego 3a to nowoczesny kompleks budynków apartamentowych, zaprojektowany przez dewelopera Robyg. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

14 300 000 zł1 613 m² 8 865,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży budynek biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Puławskiej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1823m2, a działka na której jest zlokalizowany ma powierzchnię 1559m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 380 zł26,44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż stylowy 1-pokojowy apartament o powierzchni 26,44 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Łodzi Folwarku Scheiblera. To unikatowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł264,48 m² 8 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się śpiewem ptaków i widokiem drzew a jednocześnie być w zasięgu kilkunastu minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł147,53 m² 5 219,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

| bez prowizji od kupującego - nowy dom - parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej w Zgierzu, ul. Piaskowice Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 147,53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł209,50 m² 10 926,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:244 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny, zadbany dom położony w jednym z najpiękniejszych zaułków miasta, ulicy Ojcowskiej, w sąsiadującej ze Śródmieściem dzielnicy Siedlce. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł5 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę wielorodzinna W czarnej K. Łańcuta! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę, idealną pod zabudowę wielorodzinną zlokalizowaną w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

- miejscowość: klimkówka (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 81 mkw - Powierzchnia działki: 3 ar - 4 pokoje - Zadaszony taras z widokiem na Tatry - Media: woda miejska, prąd, gaz, szambo -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 902 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2902 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puławski.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł39 m² 5 638,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy lokal mieszkalny w nowym budownictwie w Boguszowie Gorcach przy ulicy Słowackiego. Lokal o powierzchni 39m2 plus balkon położony jest na parterze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 400 m² 82,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł91,59 m² 3 875,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1921

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m , zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32 725 m² 6,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3,27 ha (32 725 m ), położona w miejscowości Krzewie Małe (gmina Olszyna, powiat lubański). Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Super oferta promocja - cena 1100000,- Bliźniak w wysokim standardzie. Polska Ustroń do sprzedaży dom o powierzchni 130m2. Kameralne osiedle zamknięte składające się z 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,23 m² 25 518,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta biura nieruchomości Osiedle Aquarius Sopot ul. Armii Krajowej 139b Rok oddania 2014 Aquarius tworzy siedem budynków mieszkalnych oraz jeden budynek mieszkalno usługowy, z podziemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł97,19 m² 10 258,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Obornickiej 113e Idealna propozycja dla osób szukających większej przestrzeni oraz spokojnego, dobrze zorganizowanego osiedla. Mieszkanie ma 97,19.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50,44 m² 7 434,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

#rezerwacja# Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 50.44m2, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł269,80 m² 3 517,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Wyjątkowy dom z częścią usługową - Koszalin, ul. Batalionów Chłopskich. Szukasz miejsca, które połączy wygodne życie rodzinne z prowadzeniem własnej działalności? A może szukasz.