dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

450 000 zł4 449 m² 101,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży gruntu położonego w malowniczej miejscowości Skępe znanej z urokliwego krajobrazu Pojezierza Dobrzyńskiego i naturalnych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 619 zł96,94 m² 9 569 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedli Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 96,94 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł97,90 m² 14 800,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny apartament w centrum Krakowa - kamienica z windą [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł147 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesny, wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy Opola - Chmielowice. To idealna propozycja dla osób, które poszukują komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 331 m² 1 202,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży działki budowlanej znajdującej sie przy ul. Spornej na warszawskim Ursynowie. Działka o powierzchni 1331 mkw objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł237,40 m² 5 050,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:270 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej - o charakterze pensjonatowym o łącznej powierzchni użytkowej 237.40 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 000 zł917 m² 12 977,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Powiat bielski, bielsko-biała Kameralne osiedle 8 budynków dwulokalowych w Bielsku-Białej! Wszystkie mieszkania wynajmowane od początku 2024 roku - kup osiedle i zarabiaj! Na sprzedaż posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł174 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

-rezerwacja- na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką gotowy do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący po generalnym remoncie, położony na działce o powierzchni prawie 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

4-pokojowy apartament 89,71 M2 W odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł20 191 m² 371,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży zespół 17 działek położonych w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. gen. W. Chrzanowskiego. Łączna powierzchnia 2,0191 ha Działki ewidencyjne: 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł57,04 m² 8 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,07 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym. -dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 099 zł55,73 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nową bezczynszową inwestycje w stanie deweloperskim położoną w Nagawczynie na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 390 m² 179,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1390 m , położoną w wyjątkowo spokojnej i cichej okolicy o zabudowie willowej - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł138,85 m² 24 342,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem oraz tarasem położony w samym sercu dzielnicy Wola Justowska przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 044 000 zł202 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 20,22 ha, zlokalizowaną w miejscowości Żelisławie. Grunt posiada bezpośredni dostęp do Jeziora Kaleńskiego, linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 551 m² 560,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości! Nie szukaj dalej! Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3551 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł79,50 m² 7 031,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania? Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 79,5 m w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Znajduje się na pierwszym piętrze: 3 pokoje, taras, ogród oraz dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł929 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

634 500 zł1 410 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1410 m z własnym wjazdem - Tarnowo Podgórne Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1410 m , położona w Tarnowie Podgórnym, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39 m² 10 974,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zrewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł36,35 m² 8 803,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania na Piłsudskiego! Zapraszamy do obejrzenia nowej inwestycji, która obejmuje budowę mieszkań w dwóch blokach. Powstaje ładne, kameralne osiedle położone przy ul. Marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118 m , z dużą działką 166 m . Idealna propozycja dla rodziny szukającej wygody, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 010 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,3010 ha - zlokalizowaną na granicy Marcyporęby i Brzezinki. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltowa powiatowa - z wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybczyzna,podlaskie

499 999 zł7 101 m² 70,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę! Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 7101 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 200 m² 369,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie posiadamy działkę w Kadach 4200 m2 zlokalizowaną przy ul. Mazowieckiej. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub budynek usługowy ok 800 m2,/40% zabudowy 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł806 m² 241,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| "alternatywa" Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 806m 2 położoną Skoczów - Międzyświeć ( powiat cieszyński ). Według istniejącego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

888 889 zł101,65 m² 8 744,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:808 m²

Ładny dom nad jeziorem, gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż ładnie wykończony dom o powierzchni użytkowej 101,65 m , położony na działce o powierzchni 808 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 980 000 zł168,52 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

429 009 zł77,41 m² 5 542,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na majówkę 2026! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

201 000 zł1 669 m² 120,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta sprzedaży działki budowlanej 1669 m - ćwiklice ul.SPOKOJNA. To propozycja dla klientów, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko miejsca do życia - szukają prywatności, spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,23 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie w centrum Brodnicy przy ul. 700-lecia. Jest to doskonały wybór dla rodzin, par oraz pod inwestycje. Układ pomieszczeń jest intuicyjny a jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł8 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlano rolną o powiechrzni 80 ar w Morawicy kolo Krakowa.Pierwsze 19 ar od drogi stanowi część budowlaną, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł135,48 m² 10 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Koczargach Starych, w powiecie warszawkim zachodnim (bezpośrednio przy granicy Warszawa Bemowo). Budynek jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom 2a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,54 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł21 000 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie 200 m linii brzegowej Jeziora Mamry (swjm). A może chcesz wynająć pod działalność tylko 120 000 zł rocznie plus vat. A może szukasz większej działki z linia brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja! Lokal usytuowany jest na 6. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 150 m² 217,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1150m2, położona w miejscowości Sucha, zaledwie 12 km od centrum Zielonej Góry i tylko 7 km od centrum rekreacyjno- sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,44 m² 10 934,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł83,50 m² 15 556,89 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna! Podstawowe informacje: przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3.