dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

2 200 000 zł83,71 m² 26 281,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niezwykły apartament W pierwszej linii brzegowej Luksusowy apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - pierwsza linia brzegowa Zatoki Puckiej To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł105 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o powierzchni 105 m2 znajdujący się na VII piętrze w prestiżowym budynku, położony na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku, z widokiem na zieleń, 10 min od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł207 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom Wolnostojący 220m2 z działką 1300m2 Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł40 m² 16 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe mieszkanie na Łobzowie-Krowodrza Lokal gotowy z pozwoleniem na użytkowanie składa się : salon z aneksem sypialnia łazienka Lokalizacja do wrocławskiej ok 400m do Ul Łokietka ok.

Szczegóły ogłoszenia

665 990 zł1 523 m² 437,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Starej Wsi o powierzchni 1523m2. Na działce drzewa, sucha , kształt - ładny prostokąt Z dwóch stron droga: - droga asfaltowa - bok krótszy 24m - drga wewnętrzna bok.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50,50 m² 21 782,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie bardzo słoneczne z garażem w idealnej lokalizacji. Zaledwie kilometr od plaży w spokojnej, zielonej części Sopotu. To eleganckie mieszkanie łączące nadmorski klimat, luksus.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący znajdujący się w Aleksandrii Drugiej - stan surowy otwarty / istnieje możliwość wykończenia budynku/. Dom według projektu -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł185 m² 3 508,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom z potencjałem - idealny dla rodziny, pod działalność gospodarczą lub wynajem pracowniczy. Oferujemy Państwu przestronny, czterokondygnacyjny dom o powierzchni 185 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, dwupoziomowy apartament o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

200 550 zł1 146 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację szesnastu atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w gminie Choroszcz, w odległości zaledwie 20 km od Białegostoku. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł803 m² 169,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż działka budowlana nad jeziorem święcajty półwysep kal - gm. Węgorzewo Działka o powierzchni 803 m2; kształt działki: trójkąt; wymiary działki: ok. 50m x ok. 32m x ok.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł27,14 m² 17 980,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kawalerka na drugim piętrze w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej. Nowa niezamieszkana wcześniej. Klimatyzacja. Dwa balkony, 4 i 9 mkw, komórka lokatorska. Okna aluminiowe, szklana elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł67,75 m² 7 217,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie we Freedom Nieruchomości Przedstawiamy Państwu, eleganckie i komfortowe, blisko 68 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze. Kameralna klatka, na korytarzu są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł54,20 m² 11 346,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w skandynawskim stylu. Mieszkanie bardzo jasne i funkcjonalne, położone na ostatnim, 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł268,24 m² 4 809,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Polecamy niezwykły wolnostojący dom z bali drewnianych położony w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Lubelszczyzny Dom o pow. całkowitej 268,24 m2 (pow. użytkowa 108,64 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kalety

Kalety,śląskie

990 000 zł665 m² 1 488,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala magazynowo-produkcyjna w Kaletach Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna, położona na terenie przemysłowym w Kaletach. Idealna propozycja dla firm produkcyjnych, logistycznych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł170 m² 3 822,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Rydułtowach przy ul. Tetmajera. Nieruchomość znajduje się na dużej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kameralne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2025 roku, usytuowanym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł900 m² 744,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka w miejscowości Granica, gmina Michałowice, o powierzchni 900m2. Brak miejscowego planu, wydane warunki zabudowy - budynek mieszkalny jednorodzinny. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł35 231 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki są położone na terenie płaskim o spadku, częściowo w kierunku północno-wschodnim, a częściowo w kierunku północno-zachodnim. Działki nr 262/22 i 69/23 mają.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w Czarnym Lesie. Okolica domków jednorodzinnych. Media w ulicy przy działce. Dogodny dostęp do sklepów, przedszkola, szkoły. Działka bez prawa do budowy. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najnowsza oferta na wyłączność! Atrakcyjne mieszkanie 48m2 , po remoncie ulica Limanowskiego Nowy Sącz Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48m2 , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł146,14 m² 25 318,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie wyjątkowy apartament - loft wykończony pod klucz z dwupoziomowym ogródkiem w zachwycającym budynku Grand Bulvar - zdobywcy nagrody top builder 2020! Jedyne takie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

735 009 zł128 m² 5 742,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wyjątkowa oferta! Dom Piętrowy z Dużą Działką w Prestiżowej Lokalizacji Chełma! Lokalizacja: chełm, ul. Hrubieszowska (skrzyżowanie z ul. Ignacego Mościckiego) Szukasz domu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł87,32 m² 5 027,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłącznośc! Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł190 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Komfortowa nieruchomość położona jest w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych, idealnych do spacerów i wycieczek rowerowych, nieopodal las. Dom posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Międzyzdrojach - Balticus , zlokalizowanej bezpośrednio przy promenadzie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnych domów bliźniaczych położonych w Wierzchowisku przy ul. Osiedlowej tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

864 248 zł56,12 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Andersena budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,12m2. Układ: - korytarz:.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 629 m² 84,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje urokliwą działkę budowlaną na sprzedaż położoną w miejscowości Długi Kąt (gmina Wręczyca Wielka). Cechy nieruchomości: - powierzchnia ~ 1629m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł90,40 m² 5 254,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niższa cena! bezczynszowe M5, pow. 90,40m2, rybnik, ligota 475.000 ZŁ MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI I WYGODY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU Zapraszam do zapoznania się z ofertą na.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania w sercu Mińska Mazowieckiego przy ulicy Topolowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 050 m² 227,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Ustroń, lipowiec | 1050 m | 239 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m położona w Ustroniu (obręb Lipowiec) przy ul. Krętej -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 850 000 zł240 m² 16 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w prestiżowej lokalizacji na skraju lasu - na osiedlu Leśna Polana w Toruniu. Tutaj oferty sprzedaży to.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - bliskość Starego Miasta, - słoneczny balkon, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - mieszkanie klimatyzowane - wykończenie premium - kompletnie wyposażona, nieużywana.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł65,56 m² 9 868,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urocze mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy blisko centrum miasta Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania położonego w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, zaledwie kilka kroków od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł29,41 m² 3 026,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 29,41 m | 100 m od Klasztoru Cystersów | Ogród sięgający do Odry | Centrum Lubiąża Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,41 m z dużą piwnicą 11,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** nowa cena! Tę ofertę kierujemy do : Przedsiębiorców, hurtowników, logistyków, producentów i innych Inwestorów poszukujących na terenie Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

410 330 zł2 218 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tym razem zachęcam Państwa do zakupu kolejnej nieruchomości składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2218m2. Nieruchomość położna dość wysoko, na końcu ul. Dr Kisiały,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 033 920 zł86,16 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom W cenie mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 60 m2 zlokalizowany w Rybniku.