dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnych domów bliźniaczych położonych w Wierzchowisku przy ul. Osiedlowej tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

864 248 zł56,12 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Andersena budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,12m2. Układ: - korytarz:.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 629 m² 84,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje urokliwą działkę budowlaną na sprzedaż położoną w miejscowości Długi Kąt (gmina Wręczyca Wielka). Cechy nieruchomości: - powierzchnia ~ 1629m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł90,40 m² 5 254,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niższa cena! bezczynszowe M5, pow. 90,40m2, rybnik, ligota 475.000 ZŁ MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI I WYGODY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU Zapraszam do zapoznania się z ofertą na.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania w sercu Mińska Mazowieckiego przy ulicy Topolowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 050 m² 227,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Ustroń, lipowiec | 1050 m | 239 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m położona w Ustroniu (obręb Lipowiec) przy ul. Krętej -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 850 000 zł240 m² 16 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w prestiżowej lokalizacji na skraju lasu - na osiedlu Leśna Polana w Toruniu. Tutaj oferty sprzedaży to.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - bliskość Starego Miasta, - słoneczny balkon, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - mieszkanie klimatyzowane - wykończenie premium - kompletnie wyposażona, nieużywana.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł65,56 m² 9 868,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urocze mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy blisko centrum miasta Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania położonego w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, zaledwie kilka kroków od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł29,41 m² 3 026,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 29,41 m | 100 m od Klasztoru Cystersów | Ogród sięgający do Odry | Centrum Lubiąża Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,41 m z dużą piwnicą 11,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** nowa cena! Tę ofertę kierujemy do : Przedsiębiorców, hurtowników, logistyków, producentów i innych Inwestorów poszukujących na terenie Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

410 330 zł2 218 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tym razem zachęcam Państwa do zakupu kolejnej nieruchomości składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2218m2. Nieruchomość położna dość wysoko, na końcu ul. Dr Kisiały,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 033 920 zł86,16 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom W cenie mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 60 m2 zlokalizowany w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł8 036 m² 522,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową jedno i wielorodzinną w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 8 036,00 m2 :.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł15 500 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1.55ha w Małaszewiczach Małych gm.Terespol. Identyfikator działki060116_2.0017.169 Oznaczenie konturu:.

Szczegóły ogłoszenia

364 500 zł51 m² 7 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze dwupiętrowej kamienicy, na ogrodzonej działce. Budynek jest w stanie dobrym ,wybudowany z cegły. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł166,10 m² 4 756,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący mieszczący się na przestronnej działce w miejscowości Narew (35km o Białegostoku). Parametry główne: - dom o powierzchni całkowitej 166,1m - Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł200,70 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,06 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Z tarasem W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Panoramiczne przeszklenia | Widok na Las Wolski | Taras i ogród na dachu | Premium standard | Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 260 zł25,83 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Rewalu 50m od zejścia na plażę. Pow. - 25,83m2 łazienka z wc - 3,28m2 Salon z aneksem - 22,52 Apartament położony w pierwszej linii od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,41 m² 13 155,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na I poziomie w niskim IV-piętrowym bloku przy ul. Piątkowskiej na poznańskich Winiarach. Blok z cegły oddany po 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł721 m² 235,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: działka budowlana 721 m2 w miejscowości Skrzynki w gminie Stęszew, położona w pobliżu stawu i lasu, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł4 462 m² 190,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w miejscowości Orzeszyn gm. Piaseczno - kilka kilometrów za Piasecznem na wysokości Zalesia Górnego. Urokliwa i intensywnie rozbudowująca się okolica z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,05 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Żywieckiej w krakowskim Borku Fałęckim. Lokal o powierzchni 51,05.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł55,75 m² 7 264,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Legnicy - Piekary. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 150 m² 382,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 1150m2 oddalona od morza około 1km oraz od jeziora Sarbsko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 080 zł52,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezydencje Lawendowa to połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej elegancji. Mieszkania dostępne są w metrażach od 39 do 73 m , a wyróżniać je będą duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Dom Wolnostojący na obrzeżach miasta. - sieniawa Żarska Na sprzedaż wolnostojący dom położony na klimatycznej działce o powierzchni 1034 m , otulonej naturalną zielenią drzew.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł140 m² 55 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny penthouse w luksusowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej. W pełni odrestaurowany budynek zachwyca jakością, eleganckimi, wysokimi wnętrzami i strefą wellness do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł615 m² 406,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 001 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W wełminie z wz *** nowa niższa cena 249.000 zł *** Działka w Wełminie o powierzchni 5001m2 z przeznaczeniem pod budowę z wydanymi warunkami zabudowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa idealne pod inwestycję lub dla rodziny Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82,89 m zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 210 m² 7,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Jedlno Pierwsze, o powierzchni 8210 m2. Działki : o pow. 8210 m2 wymiary : szer. 124,8 - 134,3.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,62 m² 26 441,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.: Mokotów | nowoczesne osiedle | niska zabudowa | balkon lub taras | etap VI | 2026 :. 0% od Kupującej Strony Pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł943 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lgota Wolbromska, w gminie Wolbrom. Działka 1 Powierzchnia: 1142 m Cena: 189 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł67,36 m² 7 111,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa cena niższa O 20 tys. ZŁ. Lub innych dodatkowych opłat. Na sprzedaż ładne słoneczne mieszkanie z miejscem parkingowym położone przy ul.Marii Skłodowskiej-Curie w Barlinku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 80 m2 na działce o powierzchni 62 ary w miejscowości Piotrowice, gm. Przemków Dom posiada: parter: - wiatrołap - kuchnia - 2 pokoje - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina zamknięte osiedle, tylko 2 minuty od Galaxy. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł15 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,5 ha, przeznaczona w planie miejscowym pod aktywność gospodarczą. Działka położona przy drodze asfaltowej, blisko węzła aow w Mokronosie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 600 m² 36,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka rolna o powierzchni 2600m2 , z klasą gruntu ivb. Położona w miejscowości Wola Radziszowska gmina Skawina. Dojazd do samej działki drogą gminną utwardzoną. Media: woda.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij