dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

249 000 zł1 632 m² 152,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka o powierzchni 1632 m2 z rozpoczętą budową na etapie wykonanych fundamentów. Nieruchomość położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

603 750 zł105,75 m² 5 709 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł3 213 m² 404,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 3213 m2 Cena : 1 299 000 zł Nr ewid.: 2615/1 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. szer. 32 oraz ok 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł6 536 m² 53,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Gorzebądz, gm. Sianów; położenie: działka położona bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Koszalina na morze -.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł250 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Ugoszczy 6 km od Bytowa 250 m powierzchni domu Działka 1200 m Cena: 1 730 000 zł do biura Dom ma zaledwie 6 lat i został wykończony w wysokim standardzie. To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,48 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 234 000 zł4 200 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia piękna działka w Komorowie na końcu ślepej uliczki. Nieruchomość solidnie ogrodzona metalowym kutym ogrodzeniem. Przeznaczenie działki - Zabudowa jednorodzinna lub dwu lokalowa.

Szczegóły ogłoszenia

492 115 zł1 469 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki niezabudowanej położonej w Izabeli w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Teren o pow.1469m2 i wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł51,62 m² 18 984,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 51,62 m (powierzchnia całkowita większa), położony w nowym, kilkuletnim budynku w samym centrum Karpacza -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł240 m² 20 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: kompleks trzech całorocznych domków nad jeziorem Grójec (woj. wielkopolskie) Powierzchnia domków: 3 x 80 m | Działka: 1 400 m | Rok budowy: 2021 Zamieszkaj lub zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł71 m² 13 661,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedawana działka zabudowana jest domem według projektu mikrus.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł390 m² 2 282,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 599 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość idealną pod inwestycję o powierzchni 1,46 ha usytuowaną w gminie Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski. Grunt znajduje się przy trasie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 026 m² 467,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Znakomita okazja dla inwestorów i osób poszukujących działki budowlanej w unikalnej lokalizacji. Oferujemy działkę położoną tuż przy szkolnym ośrodku żeglarskim, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł606 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy 606 m | Szydłowo Na sprzedaż wyjątkowa działka z aktualnymi warunkami zabudowy o powierzchni 606 m , położona przy spokojnej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,10 m² 6 615,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 904 m²

Pułtusk/lipa Na sprzedaż nowy dom całoroczny na końcowym etapie budowy. Czyni go to atrakcyjnym ze względu na możliwość wykończenia wg upodobań przyszłych właścicieli. Dom posiada ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

33 000 zł12 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Al. Solidarności 13 w Białymstoku. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Anusin

Anusin,kujawsko-pomorskie

299 000 zł341 m² 876,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Anusin, zaledwie kilka minut od Piotrkowa Kujawskiego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł53 m² 18 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szklarska Poręba, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Dwupoziomowy, bardzo przestrony apartament, położony na bezpiecznym trzecim piętrze oraz poddaszu ekskluzywnego budynku wielorodzinnego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sędzisław,dolnośląskie

115 000 zł1 005 m² 114,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, gdzie z tarasu będziesz podziwiać góry, a do pracy czy na zakupy dojedziesz w kilkanaście minut? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,30 m² 11 632,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł38 m² 19 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł59,30 m² 12 984,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,30 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

119 610 zł1 329 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1329 m2 położoną w Gortatowie przy ulicy Daleka. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, w sąsiedztwie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,14 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m , położone w ścisłym centrum - Alejach Najświętszej Maryi Panny. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

752 434 zł55,74 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu dwóch lokali na jednej księdze wieczystej o łącznej powierzchni 55,74 m , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej - tuż przy Rynku Jeżyckim. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

114 900 zł750 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna nowość! Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnie położonych działek budowlanych o powierzchniach około 750 i 830 m2. Działki te kwadratowych kształtach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,75 m² 12 490,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł50,20 m² 15 128,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, mieszkania w nowoczesnym budynku i w jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do życia w ostatnim czasie w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,90 m² 10 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających swojego pierwszego lokum. Lokal po odświeżeniu gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 052 m² 235,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną lub w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 3.052 m2, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Warznie. Lokalizacja w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zieleniewo,zachodniopomorskie

970 000 zł95,23 m² 10 185,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dotyczy 4-pokojowego parterowego domu z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95,23 m2 Nieruchomość położona na Osiedlu Nad Doliną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115,90 m² 5 168,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży 5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej, jest to szereg środkowy, położony w Szklarskiej Porębie Średniej, na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

429 500 zł30 m² 14 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane przy ulicy Sportowej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1980 Ilość pięter: 1/11 Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł91 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Gotowa inwestycja! Oferujemy do sprzedaży domy - 1/2 bliźniaka o pow.91m2 w stanie deweloperskim , położony na kameralnym osiedlu- tylko 8 domów w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł145 m² 3 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Siedlisko położone na wzgórzu, bardzo ładna duża działka rolno-budowlana. Oferuję na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dawne gospodarstwo rolne idealne do przekształcenia na agroturystykę lub.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 170 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2 170 m , położoną w Złożeńcu, gmina Pilica, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Działka otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,60 m² 5 798,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży dużego mieszkania zlokalizowanego w Centrum Opola Mieszkania o powierzchni 146,6m2 składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 008 zł80,16 m² 10 304,49 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

486 624 zł43,84 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na własność bez konieczności podpisywania długoletnich umów operatorskich. Piękne widoki, natura i blisko centrum Szklarskiej Poręby! centrum zaledwie 1,5km Atrakcyjne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 607 zł54,39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Przestronne 2 poziomowe mieszkanie 2 balkony, 2 łazienki, położone w nowoczesnym budynku nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Idealne dla pary lub singla, którzy cenią komfort, gustowny design.