dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 216 ogłoszeń

64 800 zł864 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena promocyjna 65zł/ m2 dotyczy działki o numerach 214/6, 214/10, 214/17! Na sprzedaż: 18 działek budowlanych z warunkami zabudowy 75 zł/m Oferujemy do sprzedaży 18 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,30 m² 5 530,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest zadbany i ocieplony. Nowa jest elewacja i obróbki blacharskie. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 530 m² 260,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka - piękna natura - świetna komunikacja! działka: na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 1530 m2 położona w Chmielnie. Miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł215 m² 3 158,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom w centrum Liniewa poleca się do sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i cichego mieszkania Frontowe mieszkanie jest na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 133 m, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł339,31 m² 10 315,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Nowoczesny dom w stylu Dwie Stodoły w Otulinie Brzóz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, inteligentnego domu zaprojektowanego z myślą o rodzinie 2+2 lub 2+4.

Szczegóły ogłoszenia

705 011 zł38,44 m² 18 340,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,44 m2 wraz z ogródkiem. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 651,72 m² 4 238,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt hotelowy - Biskupice Podgórne k. Wrocławia - Na sprzedaż funkcjonujący, wolnostojący obiekt hotelowy z restauracją, położony w Biskupicach Podgórnych, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Możliwość negocjacji ceny Słoneczne mieszkanie położone na 2-gim piętrze zadbanego budynku zbudowanego w technologii Rama H, z 1968r wyposażonego w 2 nowoczesne windy (produkcja 2020r).

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130,17 m² 10 371,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Oferta dla inwestora, 3pak przy malcie Mieszkanie znajduje się przy ul. Katowickiej, zostało podzielone na 3 lokale o powierzchni ~40m2 Prace, które zostały wykonane w mieszkaniu: -.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł2 500 m² 358 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Glinnie! Lokalizacja: glinno, obrzeża Nowego Tomyśla, ul. Kościuszki. Oferujemy wyjątkową działkę, położoną w atrakcyjnej lokalizacji, idealną pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 504 zł95,93 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 95,93 m2 w wyjątkowym, apartamentowcu zaprojektowanym przez Jacka Lenarta. Lokalizacja: kameralna zabudowa i świetna infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 750 zł85,50 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja dwóch lokali tylko 745 750 zł! wille victoria/ mieszkania bezczynszowe/ ogród/2mp Osiedle Wille Victoria spokojne życie blisko Wrocławia. 4 min od Mokronosu! Z radością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 590 m²

Budynek restauracyjno - noclegowy. Możliwość rozbudowy lub przebudowy na apartamenty! Na sprzedaż idealnie usytuowana nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł5 250 m² 15,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki gruntu o powierzchni ok.0,525ha, położonej w miejscowości CHOJNÓW obr. 2. Działka nr 46 (0,5125ha przeważająco riva; rivb) oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 200 m² 109,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy unikalną nieruchomość gruntową o powierzchni 32 arów, która stanowi idealną bazę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny. Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem. Lokal o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 333 m² 171,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   przy zakupie! Międzyrzecze Górne (centrum) Powierzchnia: 13,33 ara Najważniejsze atuty: ścisłe centrum miejscowości Działka płaska, gotowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 594 m² 97,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż Działkę Budowlaną (68/5) o powierzchni 1600 metrów zlokalizowaną w Jabłówku w woj. pomorskim, ok. 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł2 000 m² 101,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujmey Państwu działkę znajdującą się w Krasiejów - Myślinka koło Ozimka. Teren o kształcie prostokąta z dojazdem drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł900 m² 174,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

470 670 zł3 246 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome poleca pięknie położoną działkę w Wojcieszycach nieopodal Jeleniej Góry, dojazd od strony Cieplic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

267 600 zł892 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w otoczeniu domów ? Lubisz spotkania towarzyskie przy grillu i kawę z Sąsiadami ? Chcesz mieć swoje podwórko, jednocześnie nie rezygnując z towarzystwa ? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kolonia

Kolonia,warmińsko-mazurskie

89 000 zł1 996 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej 1996 m , na skraju Puszczy Piskiej w miejscowości Kolonia nieopodal Świętajna. Działka położona w malowniczej okolicy, idealnej na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 548 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Dom Wziąchowo Wielkie w Dolinie Baryczy super lokalizacja oraz super cena. Możliwość wynajmu oraz zamiany na dom może być do remontu lub mieszkanie lokalizacja na terenie Dolnego Śląska Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,80 m² 8 740,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni około 55m , do odświeżenia. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w niskim bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł117,60 m² 3 818,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Obniżka ceny O 90.000 zł! Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na 5 kondygnacji w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł130 m² 11 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości ew zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka w Pruszkowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego i nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym - szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł1 025 m² 548,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje tylko 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł63,31 m² 12 304,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ten wyjątkowy apartament na osiedlu Chojny Park to propozycja dla osób poszukujących harmonii między designem a wygodą. Wnętrza przeszły gruntowną metamorfozę w grudniu 2025 roku, zyskując.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 495 m² 113,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w Brodnicy Górnej koło Kartuz położoną w niewielkiej odległości 700 metrów od jeziora Ostrzyckiego. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł49,87 m² 12 933,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Pruszkowie - idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 866 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 38.66ar usytuowana w Nowym Sączu. Działka objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 482 m² 93,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana nr 153/5 o powierzchni 1482 m2, położona w malowniczym Czasławiu (obok Dobczyc, woj. małopolskie). Działka oferuje doskonałą lokalizację w otoczeniu pagórków.

Szczegóły ogłoszenia

363 300 zł3 633 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - kolonia zabłudów, gm. Zabłudów | nr ewid. 18/35 | 0,3633 ha Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o numerze ewidencyjnym 18/35, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 259 m , położony w samym centrum Ziębic, w miejscu o wysokim natężeniu ruchu pieszego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 862 m² 590,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną 1862 m2 Kaszczorku. Nieruchomość doskonale skomunikowana z centrum dojazd na starówkę zajmuję niecałe 15 minut samochodem,20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł930 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji - mokotów/sadyba. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym jednorodzinnym z lat 50-tych.