dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

210 000 zł2 511 m² 83,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Pomorsko o pow. 2511m2 zlokalizowaną w gminie sulechów. Miejscowość znajduje się zaledwie: 11.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Doradca klienta: kamil Morka tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu, na wrocławskich Kuźnikach.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 973 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł44,12 m² 2 833,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy W częstochowie W dzielnicy stare miasto przy ul. Garncarskiej 25. Lokal mieszkalny O powierzchni 44,12 M 2 wraz Z piwnicą O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 160 zł40,96 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne, supermarkety.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł85,02 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 85,02 m2. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, pięknym dużym ogrodem (269m2), tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

322 500 zł1 500 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m oznaczona numerem geodezyjnym 175/1, położona w gminie Lipno, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

***dom Z bala W mieście**blisko centrum*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację dom w Bielsku Podlaskim. Sprzedawana nieruchomość to drewniany dom stojący na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

35 200 zł663 m² 53,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działke rolną położoną w miejscowości Płoty. Działka, która jest we wstępnym podziale geodezyjnym w kompleksie 6 działek o powierzchni 663 m2 ze zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 182 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 1182 m2 uzbrojona w wodę i prąd z dostępem do drogi publicznej asfaltowej oraz kilkanaście dodatkowych działek połączonych drogą wewnętrzną z ustalonymi.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł62,48 m² 6 482,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

przedaż mieszkania Gliwice, ul. Siemińskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 343 960 zł130,22 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:29/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park Apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135,70 m² 4 053,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dom jednordzinny W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł194,98 m² 1 077,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym na działce 499 m przy ul. Krótkiej. Powierzchnia użytkowa mieszkalna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Zagórnik - do sprzedania piętrowy, murowany dom mieszkalny usytuowany na działce o powierzchni 960 m2. Budynek w całości podpiwniczony o dwóch kondygnacjach mieszkalnych mogących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 652 zł29,69 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grzymałków,świętokrzyskie

300 000 zł21 600 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 21 600 m2 , zlokalizowana w miejscowości Grzymałków, gm. Mniów. Działka płaska, w drugiej linii od drogi asfaltowej, niezagospodarowana, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł81,12 m² 5 535,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Lęborku o metrażu 81,12 mkw. położone na 1 piętrze! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 192 050 zł6 263 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż kompleks 5 atrakcyjnych działek przeznaczonych zgodnie z zapisami aktualnego mpzp pod aktywizację gospodarczą, dopuszczającą również lokalizację budynków o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 500 m² 33,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, mielno, gm. Węgorzyno, 84.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 78, o powierzchni 2500 m2, położona blisko jeziora Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 000 zł1 918 m² 556,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność, 0% Prowizji Działka z budynkiem Żabki Knurów, ul. Niepodległości 122 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem z żabką, o łącznej powierzchni 1 918 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł3 105 m² 79,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlana w Kraśniku Dolnym k/bolesławca. Szczegóły oferty: prezentowana nieruchomość o łącznej powierzchni 3105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w samym centrum Żabiej Woli. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości Budynek handlowo-usługowy w centrum Sokołowa Małopolskiego - 60m czesciowo wynajęty Mamy przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą się okazję nabycia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę budowlaną w miejscowości Ubrzeż (gm. Łapanów, powiat Bocheński) w odległości około 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń/ Zielone Osiedle Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł71,16 m² 2 248,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie jednokondygnacyjne położone tuż przy głównym deptaku w Bytomiu. Nieruchomość idealna dla par, rodzin oraz inwestorów. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 407 m² 152,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem Morliny - dla miłośników natury i osób planujących budowę domu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1400 m (14 arów), położona.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł48 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | piwnica 8 m | gotowe do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,76 m² 21 385,78 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na wysokim 14 piętrze, z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o pow. 46.76 m2 składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Zaczernie- gotowe budynki szeregowe 0% prowizji od kupującego. Inwestycja położona jest w podrzeszowskiej miejscowości Zaczernie. Do skupu pozostał 2 segmenty środkowe w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł44,64 m² 10 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal A1 - 488 000 zł Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu A1 o powierzchni użytkowej 44,64 m , położonego w malowniczym Jeżowie Sudeckim przy ul. Zachodniej - prawdziwej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,50 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł85 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 719 m²

W naszej ofercie dom wolnostojący do wykończenia o powierzchni użytkowej ok. 85 m , położony w miejscowości Krepsko, w gminie Goleniów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,81 m² 12 004,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! oferta wyłączenie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2, które znajduje się na parterze w niskim bloku z 1980 roku na os. Dolinki cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł54,95 m² 8 535,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z przestronnym ogrodem w zielonym centrum Aleksandrowa Łódzkiego! Cenisz ciszę, zieleń i prywatność, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł182,35 m² 10 967,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal o łącznej powierzchni położony jest przy jednej z najdłuższych ulic Sopotu, stanowiącej główną arterię komunikacyjną Trójmiasta. Położenie w samym centrum.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij