dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

739 000 zł86,70 m² 8 523,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 1.06.2026.Duże, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Pilczycach. Ze względu na znaczną część ścian działowych, doskonale nadaje się na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 822 zł55,82 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 900 zł105 m² 7 427,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,03 m² 7 147,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,03 m2 z balkonem typu loggia, zlokalizowane na parterze w wieżowcu przy ul. Beli Bartoka w Łodzi. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,47 m² 9 312,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1825

Idealne do zamieszkania od zaraz, bądź jako zakup inwestycyjny! Najem okazjonalny lub na weekendy czy święta w Bielsku-Białej, cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem, zwłaszcza mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł39,91 m² 15 660,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego, bronowice Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego o powierzchni 39,91 m2 mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

6 015 450 zł7 077 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 7077 m2 położoną w Gdańsku dzielnicy Kokoszki przy ulicy Rakietowej. Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Wkry. Nieruchomość o powierzchni 800m2 usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł118 m² 13 550,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal o powierzchni 118 mkw usytuowany na trzecim, ostatnim piętrze podzielone na 4 mieszkania - 3 dwupokojowe oraz kawalerkę. Zlokalizowane w kameralnym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 708 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadam na sprzedaż dwie działki budowlane nr 162 i 163 o łącznej powierzchni 1708 m2, znajdującej się w malowniczej miejscowości Łęcze na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Oferta tylko U nas! Unikatowa oferta- apartament w samym Centrum Rynku. Mieszkanie dwustronne, okna na Rynek i przejście Garncarskie Klimatyczny apartament 2- pokojowy o pow. 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 277,58 m² 2 896,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Urokliwy obiekt restauracyjno-hotelowy na sprzedaż Podstawowe informacje: lokalizacja: przedmieścia Bydgoszczy, okolica cicha i spokojna Powierzchnia użytkowa 1018,8m Rok budowy: 2009 Liczba pokoi: 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom głogoczów super oferta Powierzchnia 190 m2 Działka 11 ar idealne, ciche miejsce Dom w zabudowie wolnostojącej położony w spokojnej okolicy. Powierzenia domu: parter : /salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 600 zł1 726 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna - tarnowskie góry - bytom - dk 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka w kształcie nieregularnym, , w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 533 m² 450,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Porosły -blisko miasta Polecamy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową. Działka o powierzchni 1533m znajduje się w drugiej linii zabudowy. Jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

444 444 zł104 m² 4 273,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Startujemy z działaniem dobrego i sprawnego połączenia stron, nie tyko transakcji. Tej transakcji. Cena wywołująca do rozmowy i obejrzenia nieruchomości jest zaproszeniem na poziomie 444.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa wieś, grunt rolny, pastwiska, 1,08 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne nr 164 i nr 165 o łącznej powierzchni 10800 m2, położone w miejscowości Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 977 m² 131,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 1977 m 15 ar pod zabudowę | mpzp a43mn słomniki | 35 min od krakowa idealna pod dom lub inwestycję Na sprzedaż działka budowlana nr 1400/1 o powierzchni 1977 m (19,77.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Strzegom,dolnośląskie

1 500 000 zł201 m² 7 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronny wolnostojący, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 201 m , zlokalizowany przy Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu. Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 155 000 zł1 970 m² 1 093,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł86,40 m² 10 995,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 86,4 m , usytuowany w samym sercu Oleśnicy, przy ulicy Pocztowej. Lokalizacja ta gwarantuje stały ruch pieszych oraz bliskość do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

684 500 zł76,39 m² 8 960,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Poznaniu - Jeżyce ul. Żurawia. Mieszkanie o powierzchni 76,39 m2 usytuowane na trzecim piętrze w rewitalizowanej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

315 420 zł1 502 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka nr 96/5 po podziale, w trakcie uzyskiwania wz Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/5 powierzchnia 1502 M2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej w Zaczerniu. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni 57,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38,43 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej łódzkiej inwestycji fuzja. Fuzja to miejsce przyciągające ludzi, takie które na całym świecie określane jest mianem destination place. Co to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł88 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom jednorodzinny na działce około 6,6 ar. Dom zbudowany wg projektu Smyk Neo z wprowadzonymi zmianami. Dach kryty dachówką ceramiczną, ocieplony styropianem 20 cm , ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł363,20 m² 715,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Zapraszamy do zakupu domu w stanie surowym otwartym znajdującego się w Bartniczce w Powiecie Brodnickim. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 4800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł66 m² 11 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam do sprzedaży komfortowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w lokalizacji Poznań Grunwald / Junikowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 079 m² 2 687,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł1 447,60 m² 4 828,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 m²

Agencja nieruchomości lamato ma zaszczyt zaprezentować w pełni funkcjonujący obiekt hotelowy w miejscowości Krzywaczka. Jest to propozycja sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 977 m² 74,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1977 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39 m² 16 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 499 m² 183,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80,20 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż nr oferty : sldoc8972 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 80,20 m2 ilość pokoi: 3 piętro: 2 balkon Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 029 m² 267,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka z leśnym starodrzewem - Miejsce na Twoją rezydencję pod Gliwicami Prawdziwy luksus we współczesnym świecie to przestrzeń, prywatność i czyste powietrze. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

193 900 zł3 647 m² 53,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy, w trakcie wydawania wz położona 5 min od centrum Nowogardu w miejscowości Długołęka informacje podstawowe: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z ogródkiem, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łagiewnikach - stan deweloperski. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 100 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 2100 m z przepięknym widokiem na Karkonosze i Zalew Sosnówka w Marczycach Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Marczyce.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł133,40 m² 5 547,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży właśnie oddany do użytkowania po rozbudowie dom jednorodzinny w miejscowości Czyżeminek, 10 km od marketu Carrefour przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. Dom położony.