dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

129 000 zł918 m² 140,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina. Działki o pow.918m2 każda , położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł38,26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu. Pełna własność, wraz z częścią gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Prószkowie. Budynek o powierzchni ok. 170 m usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1175 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania, starannie wykończony i dobrze zorganizowany pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł800 m² 493,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 8 ar położoną w miejscowości Wrząsowice. Działka położona w spokojnej okolicy, wśród domów jednorodzinnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to gotowa inwestycja zapewniająca stabilny przychód i atrakcyjny roi około 8,2% brutto rocznie. Cztery niezależne pokoje pozwalają na wynajem na długoterminowe umowy, każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 119 m² 183,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa zagrodowa mr z dopuszczeniem mieszkaniowej jednorodzinnej mn - w gminie Strzyżewice, w miejscowości Polanówka, w drugim pasie zabudowy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 689 m² 349,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stare bielsko Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni ok 17ar, zlokalizowana w spokojnej części miasta. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na prezentację   Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,16 m² 20 310,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5a to zdecydowanie ten drugi przypadek bo tu miejski styl życia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł14 962 m² 600,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedam działkę inwestycyjną dla dewelopera Lesznowola (teren mnw) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł73 m² 22 602,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament z charakterem w centrum Warszawy | 73 mkw | garaż | możliwość 3 pokoi Nie wszystkie mieszkania są podobne i to jest jedno z nich. Na sprzedaż przestronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł108,10 m² 11 924,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard budynku S8 Wykończenie wnętrza dostępne w ofercie Projekt wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą, która harmonizuje z zabudową okolicy. To architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom na sprzedaż położony w pięknej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówce Górnej. Taka lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, bliskość tras spacerowych, dróg rowerowych i szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 350 zł3 001 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3001 m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Kijewko. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł58,83 m² 6 612,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o pow. 58 m2, położone na I piętrze kameralnego budynku, z prywatnym ogródkiem i własnym garażem. Funkcjonalne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł806 m² 781,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy naramowice / umultowo. Jest to świetne miejsce pod budowę Państwa wymarzonego domu. Oferta przedstawia działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

79 600 zł1 592 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1592 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie kwadratu - wymiary 36,5 x 39 m2. Media: prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 607 zł26,47 m² 17 249,98 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł697 m² 104,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

309 450 zł2 063 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Koleczkowie na Kaszubach, blisko Trójmiasta. Koleczkowo położone jest w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł500 m² 8 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Reprezentacyjny dom o charakterze rezydencjonalnym ( sześć sypialni + salon). Dom wykonany bardzo solidnie z najlepszych materiałów, cegła max, ocieplenie od środka K-3. Instalacje wodne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł70,20 m² 6 253,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 61,20 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł49,21 m² 5 385,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w Brzegu, przy ul. Księcia Jerzego II Piasta w zabytkowym budynku. Lokal o pow. użytkowej 49,21m2, składający się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 400 zł50,94 m² 9 803,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament mieszkaniowy 3- pokojowy na parterze o powierzchni 50,94 m2 z prywatnym tarasem i ogrodem zlokalizowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 504 zł51,82 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł96,40 m² 4 657,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękne przestronne czteropokojowe mieszkanie w malowniczej miejscowości Dobiegniew w województwie lubuskim , które łączy wygodę życia w lokalu mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 834 zł70,93 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena i 2 miejsca postojowe w cenie! azaliowa residence to nowa, kameralna inwestycja na pograniczu Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju. Administracyjnie to już Goczałkowice, choć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 192 454 zł132,79 m² 8 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł962 m² 82,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - 962 m - Opole Lubelskie Cena: 79 000 zł Lokalizacja: opole Lubelskie (teren przemysłowy) Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 962.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł36,60 m² 4 890,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Małomice, mieszkanie 2 pokoje, 36,6 m2, sprzedam, cena 179 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Przytulne i stylowe mieszkanie 2-poziomowe w kamienicy - Małomice Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 280 zł40,05 m² 10 568,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Dom z duszą w Hajnówce idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom z lat 40. XX wieku, położony w spokojnej i zielonej części Hajnówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkania 3, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł42,80 m² 14 485,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł71,47 m² 7 821,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy szereg o pow. 71,50m2 z ogrodem 105m2 i 3 pokojami, dwie łazienki z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gumniska,podkarpackie

499 000 zł23 615 m² 21,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną w Gumniskach, oddaloną zaledwie 7 km od centrum Dębicy.Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 584 zł55,73 m² 9 718 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 m² 13 235 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w centrum, na Starym Mieście, przy ul. Odrzańskiej 15. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia lokalu 34.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdwin,zachodniopomorskie

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy, klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 110 m , położony na przestronnej działce 620 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Świdwina. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,23 m² 8 681,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament dwupoziomowy 138 m | Sosnowiec Środula | gotowy do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o wysokim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij