dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

740 124 zł74,76 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł40,70 m² 18 157,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni aż 40,7 m z ogródkiem znajdujące się w centralnej części Krakowa (stare Pogórze).

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 399 m² 105,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 2 wyjątkowe działki budowlane położone w miejscowości Antonowo w gminie Giżycko, zlokalizowane tuż przy samym lesie. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 512 m² 231,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie estaton przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Majora Kopisto 11. To nowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł274,86 m² 6 876,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż cała kamienica, niespełna 300 m przy ul. Piłsudskiego w Drawsku Pomorskim. Kamienica jest w połowie wynajęta, co przekłada się na 10% stopy zwrotu. Budynek można.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł22,84 m² 15 674,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł122,70 m² 7 245,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowy, nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 122,7m 2 , użytkowej 104,8m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 830 000 zł147,10 m² 12 440,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 242 m²

Wyjątkowy dom z charakterem jedyna taka oferta w regionie Prezentuję Państwu nieruchomość, która łączy niepowtarzalny klimat dawnych Prus Wschodnich z komfortem współczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,60 m² 8 536,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Piaskowa Góra usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł34,77 m² 3 307,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,77 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy dwupiętrowej w Czeladzi przy ul. Legionów. Osiedle dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 152 zł129,72 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 129,72m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł4 586 m² 169,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   działek budowlanych o łącznej powierzchni 4586 m2 położonych w Buczkowicach doskonała lokalizacja blisko do Bielsko-Biała i Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł8 800 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w miejscowości Nadbiel (gmina Poświętne ). Dojazd do działki od strony Krzywicy (droga wojewódzka 634) .Wymiary:szerokość 29 m ,długość 302 m. Ładna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

138 090 zł3 984 m² 34,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - dwie działki rekreacyjne położone w miejscowości Przyłogi, w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 316 m² 5 181,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż port/tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem boczne/niegocin (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

468 900 zł3 126 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91- 147 Działka z linią elektroenergetyczną! Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3126 m2 o wymiarach 23/136 m w pierwszej linii zabudowy od drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł22 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:22 m²

Szukasz garażu, który pomieści Twoje auto, a może chciałbyś dodatkowego miejsca do przechowywania? Oferujemy garaż z 2020 roku, położony na Osiedlu Leśnym przy ulicy Cisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł85,73 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Segment 4-pokojowy | Nowa Wola | Idealny dla rodziny Na sprzedaż przestronny segment w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Nowej Woli. Idealna propozycja dla rodzin, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł37 m² 6 078,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niższa cena! Topowa lokalizacja! Na sprzedaż 2 - pokojowe komfortowe mieszkanie położone na 2 piętrze. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy: - salon 12m2 - pokój 9m2 - przedpokój 3,30m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 558 m² 141,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1558 m , położona w miejscowości Miszewko Strzałkowskie, w gminie Słupno - jednej z najzamożniejszych i najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł66,75 m² 15 730,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dom szeregowy z dwoma sypialniami i pięknym ogródkiem znajdujący się na zamkniętym osiedlu w Zielonkach. Mam przyjemność zaprezentować dom szeregowy znajdujący się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,44 m² 15 448,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z najemcą sieciowym Żabka. Umowa najmu na 10 lat z opcją przedłużenia. Bezpieczny nie przeszacowany czynsz, waloryzowany corocznie. Lokalizacja: - krowodrza, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 784 zł55,28 m² 9 999,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł38,65 m² 14 618,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sulma Real Estate prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Łodzi, w otoczeniu odrestaurowanych, postindustrialnych budynków dawnej fabryki Scheiblera, gdzie powstaje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł5 997 m² 13,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Górzanka, na sprzedaż działka rolna o pow. 59,97 ar położona na wzniesieniu z widokiem na okolicę. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach: 76m x 99m.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 700 m² 15,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Kamieniu powiat Rzeszowski. Prezentowana nieruchomość jest działką rolną, kształtem zbliżona do trapezu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:486 m²

Przestronny, wolnostojący dom z zadbanym ogrodem, niewymagający dużych nakładów finansowych. Idealny dla dużej rodziny. Lokalizacja Radom, młodzianów, ul. Radostowska Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 580 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu Legnica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Legnicy, w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku oraz sklepów. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 185 m² 497,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość położona na Paluchu-Okęcie w Dzielnicy Warszawa Włochy. Nieruchomość nie posiada wz, nie ogrodzona, niezabudowana. Stan prawny uregulowany, własność,.

Szczegóły ogłoszenia

212 500 zł850 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość w atrakcyjnej rekreacyjnie okolicy zalewu w miejscowości Morawica - 13 km od Kielc! Dojazd z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62,44 m² 13 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6941 Idealne jako inwestycja pod wynajem (już z najemcą) lub dla celów własnych! Polecamy do kupienia mieszkanie typu loft o powierzchni 62,44m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,80 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Os.Błonie - przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dobrze zorganizowanej okolicy. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, można w nim zamieszkać. Nieruchomość położona w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 491 m² 120,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Brzeziny-Kolonia, ul. Rzeczna Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1491 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

25 000 000 zł1 804 m² 13 858,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w centrum do przebudowy z koncepcją na hotel, akademik lub mieszkaniówkę english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

NA sprzedaż bliźniaki W przebrodzie Zaledwie kilka kilometrów od Suwałk! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i dla osób szukających połączenia domu z działalnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł96,96 m² 12 685,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,96m2, zlokalizowany na parterze nowo wybudowanego bloku (oddanego do użytku 2025r.) Apartamenty Warszawska Rogowski Development.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł99 m² 8 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dwa ostatnie domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Niepołomicach. Dom B3 (środkowy) oraz B4 o powierzchni 100m2: salon.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł1 240 m² 220,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1240 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy gruntowej drodze gminnej. Prostokąt o szerokości od drogi ok 34 m x ok 37 m.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk Południe, ul. Olimpijska Komfort i świetna lokalizacja! Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Olimpijskiej to kwintesencja miejskiej wygody. Położenie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij