dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

86 000 zł10 900 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem cisza, przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna o powierzchni 1,09 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 475 m² 122,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Zawadzie Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1475 m2 położoną w Wodzisławiu Śl. (obręb Zawada). Działka zgodnie z mpzp leży w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

612 400 zł68,39 m² 8 954,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Brzeg Dolny miejscowość: brzeg Dolny Ossolińskiego 3 Pokoje + Balkon, parking, blisko 70 m2 powierzchni mieszkalnej + Komórka Lokatorska Mieszkanie wyposażone w:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 375 zł75,55 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal mieszkalny który może pełnić funkcję lokalu usługowego o pow. 75,55 m2 na II p./VIII p. Lokal mieszkalny posiada przyłącza pod klimatyzację, ogrzewanie podłogowe oraz panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł109 m² 12 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę domu zlokalizowaną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł60 m² 816,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Suwałki, ulica Kościuszki 10, śródmieście; na sprzedaż udział 1/32 części W nieruchomości zabudowanej położonej w Śródmieściu Suwałk przy ul. Kościuszki. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,97 m² 6 290,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 66m, w pożądanym rozkładzie pomieszczeń, na osiedlu Michałów. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym. Osobna widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł1 950 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Kamienica zlokalizowana w śródmieściu w Bydgoszczy, w zwartej zabudowie ulic Sienkiewicza i Chrobrego. Wybudowana w latach 1891-1892 według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,17 m² 5 616,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. > układ pomieszczeń obejmuje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 960 zł133,04 m² 8 365,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 50 m w apartamentowcu. Lokal znajduje się w uroczym osiedlu w stylu japońskim; sakura. Znajdziesz tu 2 pokoje, które są umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł179 m² 4 106,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 152,32 m , zlokalizowany w miejscowości Wanaty. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 400 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej (strzemieszyce) działka o powierzchni 2 722 m zabudowaną dwoma halami o łącznej powierzchni 1 400 m . Hale posiada lakiernię, suszarnię do.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 323 zł168,83 m² 7 399,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom parterowy zlokalizowany w spokojnej okolicy, zaledwie 15 km od Lublina! Dom ma czytelny podział na dwie strefy: - dzienną (wspólną) przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 454 m² 143,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 322 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Nie szukaj dalej! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana na os. Poznańskim, gmina Deszczno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł917 m² 4 362,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dwa budynki na działce: mieszkalno-biurowy oraz warsztatowy. Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną wybudowaną w 1989 roku. Działka o powierzchni 917m2 na której.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł80 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 954 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek gospodarczy i zielona okolica! Cena: 140 000 zł Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, 1 piętro, 51 m2, 330000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, kompleks działek o powierzchni od 1200m 2 do 1819m2 położony w miejscowości Paprotki - wsi w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Miłki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,18 m² 11 636,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł704 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 704 m2, położona w Mostach, ul. Jarzębinowa Mosty oferują mieszkańcom dostęp do licznych atrakcji przyrodniczych, takich jak Mechelińskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 999 zł131,75 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Garlicy Murowanej Twój Azyl Blisko Krakowa! Garlica Murowana cicha, zielona okolica na północ od Krakowa Przedostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na okolice.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł50,93 m² 12 919,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m , usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł144,65 m² 5 737,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak (lokal mieszkalny znajdujący się w budynku dwu-lokalowym), wykończony do stanu deweloperskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 780 zł97,01 m² 10 800,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 87,42 m Bydgoszcz, osowa Góra. Tutaj trzy lub cztery pokoje, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł128,80 m² 10 015,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Szukasz domu, który łączy zapach nowości z absolutnym spokojem, nie rezygnując przy tym z wygód miasta? Ta oferta na przedmieściach Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł365,40 m² 2 049,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Sprzedaż budynek handlowo-usługowy | konin Lokalizacja: konin atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd; przy dk25 Cena: 749 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł811 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieżyn miejscowość oddalona 16 km od Kołobrzegu i ok. 1 km od Siemyśla (siedziba gminy) Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana pow. 811 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł64 m² 4 203,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego, na pograniczu dzielnic Szczawienko i Podzamcze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piła,wielkopolskie

799 000 zł253,58 m² 3 150,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom wolnostojący o powierzchni części mieszkalnej 136,68 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,04 m² 8 972,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

94 160 zł856 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Iłowa ul. Żaków, działki z bezterminowymi decyzjami o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną - na sprzedaż. Kupujący bez prowizji Pośrednika. W ofercie 8 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Walawa, województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Orły. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54,39 m² 4 044,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, kamienica welorodzinna, parę kroków do Rynku, w pobliżu sklepy i usługi, 5 minut spacerkiem na dworzec pkp. Rozkład: 2 pomieszczenia do adaptacji, jedno na kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł226 m² 3 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow. 2024 mkw, zabudowana domem jednorodzinnym, dużym budynkiem gospodarczym (oddzielne pomieszczenia), wolnostojącym garażem 2-stanowiskowym i wiatą, w m.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²