dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

263 000 zł873 m² 301,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 873 mkw znajdująca się na terenie miasta Wadowice. Nieruchomość posiada dostęp do dróg publicznych z dwóch stron, z każdej jest dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,53 m² 10 336,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na piętrze w zabudowie szeregowej dwulokalowej w Zaczerniu Jest to kameralne osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Jagodno, przy ul. Krzysztofa Komedy. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł63,21 m² 10 267,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 1. piętrze w zadbanym budynku na popularnym Osiedlu Przyjaźni przy ul. Węgierskiej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Adamowizna, przy ulicy Rysiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zawiersze

Zawiersze,warmińsko-mazurskie

244 000 zł9 000 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasa ziemi iva w miejscowości Żydowo. Działka ma powierzchnie 9000m2. Żydowo - osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 900 m² 203,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 59 arów przy drodze wojewódzkiej dw964, obok Dino, tylko 4 km od autostrady A4 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 59 arów (5900 m2), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 159 zł43,74 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 67 m - Ostróda, ul. 1 dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz drzwi na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 55,55 m | Garaż + komórka | Gdańsk Oliwa | Wyjątkowa lokalizacja nad stawem Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 412 zł52,43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143,54 m² 5 914,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nowoczesne Domy Premium we Włynkowie - Komfort, technologia i Spokój w Jednym Miejscu. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domów wolnostojących we Włynkowie (gm. Redzikowo) - lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł2 228 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, działki z mpzp. Zapraszam deweloperów i osoby fizyczne. Polecam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł128,51 m² 15 485,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Haw house - wolnostojąca rezydencja W olszanicy (0%) podana cena nie objemuje podatku vat W wysokości 8% cena brutto wynosi 1,990,000 pln Dlaczego warto kupić z Partners International?.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 900 zł88,50 m² 20 902,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu z widokiem na rzekę i dużym tarasem, usytuowanego przy ul. Marca Polo we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł95,42 m² 11 527,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikatowy apartament z widokiem na Karkonosze i Zalew Sosnówka - Marczyce Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 95,42 m , położony w niezwykle urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 913 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Gołczewo to spokojna wieś położona w gminie Parchowo (pow. bytowski). W okolicy znajdują się dwa jeziora Stropno oraz Pipionko, jak również rozległe tereny leśne. Miłośnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 511 000 zł14 044 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna niezabudowana o dużym potencjale w południowo-wschodniej części Osowej Góry nieopodal trakcji kolejowej Piła-Bydgoszcz, gdzie koncentruje się zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,70 m² 6 948,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,7m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł60 110 m² 399,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę przemysłową o powierzchni 6 ha (60 000 m ), położoną w jednej z najbardziej perspektywicznych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Marzysz o przestronnym, komfortowym domu w cichej i malowniczej okolicy? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 657 m² 97,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu lub inwestycji deweloperskiej? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo oferujemy profesjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł22,70 m² 8 458,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny! roi 8,00% Do sprzedaży mieszkanie o pow. 22,70 mkw po kapitalnym remoncie z kuchnią w zabudowie, łazienka po remoncie. Mieszkanie obecnie wynajmowane za 1400zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Enklawa.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł24 690 m² 194,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

100% inwestycja. Malowniczo położony teren (2,5 ha) w pobliżu granicy z Niemcami oraz przemyślaną i dopracowaną koncepcją budowy Polsko - niemieckiego centrum medycznego. Koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł119,54 m² 10 206 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego lokalu użytkowego na.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł38,39 m² 4 324,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Gliwice przy ul. Modrzejewskiej 3a/9.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią w najbardziej popularnej dzielnicy Wrocławia- krzyki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł582 m² 994,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: dzielnica Stara Rumia to cicha i spokojna okolica. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, tereny zielone i sportowo-rekreacyjne, niedaleko do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł1 622 m² 1 016,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1622 m, położonej w jednej z najbardziej malowniczych części Warszawy Radości, przy ul. Powiatowej. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł121 m² 7 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zakup od dewelopera bez prowizji I pcc! Oddane do użytkowania! Domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane z wysokiej jakości materiałów w standardzie deweloperskim. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł9 800 m² 61,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 9800 m 550 m od Jeziora Sławskiego Radzyń, gmina Sława Cena:499 tysięcy Powierzchnia: 9800 m Cena za m : ok. 66 zł Lokalizacja: radzyń, gm. Sława, woj. lubuskie Numer.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł90 m² 29 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Podwale budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż, jeden z sześciu domków rekreacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku - oferta na wyłączność homfi. O inwestycji: obiekt noclegowy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł166 m² 4 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Malbork, czwartaki, os. Królów Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipowo,mazowieckie

70 000 zł581 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lipowie z linią brzegową rzeki Świder. Szerokość ok.10m, długość ok.60m Dojazd do działki bezpośredni, drogą asfaltową. Wodociąg w działce, energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł104,39 m² 7 366,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.