dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczne, uzbrojone, płaskie działki na nowym osiedlu domów - Trąbki Wielkie! lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość gminna w pobliżu Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańska. Posiada dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 256 396 zł92,45 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Twój nowy apartament - 5 pokoi Oferuję Państwu mieszkanie 5 pokojowe w Lublinie. Inwestycja znajduję się na Czechowie na ulicy Kameralnej. Nieruchomość położona jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180,06 m² 6 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 345 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną i klimatyczną posiadłość zlokalizowaną w miejscowości Osowa,7 km od Okuninki.Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł435 m² 11 264,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Dom na sprzedaż z dużym ogrodem na Sadybie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom z dużym potencjałem, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł108,70 m² 9 199,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zamieszkaj tam, gdzie las zaczyna się za Twoim ogrodem, a miasto jest tylko kilka minut drogi z tego miejsca. Nowa inwestycja 6 domów w zabudowie bliźniaczej w Zabierzowie to.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 999 zł568 m² 4 401,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super inwestycja: na sprzedaż budynki mieszkalne jako dom spokojnej starości, dom seniora Cena za budynki: 2.500,000 PLN (cena do negocjacji) Bez prowizji dla kupującego! powierzchnia użytkowa 568 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł6 044 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w Małobądzu gm.Bolesław. Nieruchomość o powierzchni 6044m2 z czego zgodnie z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

12 025 500 zł40 085 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Podstawowe informacje: nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł117,56 m² 8 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ponad 117 m2 pięknej, stylowej przestrzeni do życia. Prestiżowa lokalizacja, duży, widny apartament, wysokiej jakości wykończenie. Brzmi ciekawie. Dowiedz się nieco więcej o tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł125,03 m² 7 838,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tarnowskich Górach wybudowany według projektu `dom w Klematisach 24b`. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim plus. Nieruchomość o powierzchni 125,03.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł180 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom z dużym potencjałem dodatkowy budynek, garaż i przestronna działka w Białej Podlaskiej Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł2 452 m² 435,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,2452ha położona w Opolu w dzielnicy Gosławice. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł812 m² 135,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu budynek dawnego dworca kolejowego Borowa (dawniej Jedlina-Zdrój). Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48,50 m² 7 628,87 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Profesja ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położonego na 5 piętrze w wieżowcu przy ulicy Buszczyńskich w Toruniu o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł103,10 m² 2 424,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedania czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze przy ul. Zamkowej w Pieszycach. Ze względu na układ mieszkania oraz dużą powierzchnię 103,10 m2 plus korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 146 m² 301,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.146 m2, położona w Warznie gm. Szemud (ul. Lipowa), na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 465 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż malowniczo położoną działkę w miejscowości Kobyle k. Frysztaka, woj. podkarpackie. Działka o pow. 94,65 ar z przeznaczeniem pod budowę dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe 85,5 m + garaż | ul. Kossaka, gorzów Wielkopolski Cena: 499 000 zł 4 pokoje balkon piwnica garaż opcjonalnie Lokalizacja ul. Kossaka, jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 750 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia działka budowlana pod lasem - Jagniątków, bezpośrednio przy Karkonoskim Parku Narodowym rezerwacja! Prezentuje unikalną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 4750 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nowoczesne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Łodzi Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone w kamienicy w ścisłym centrum Łodzi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w mieście Konin. Dom przystosowany dla dwóch rodzin o powierzchni użytkowej ok. 190 m2,+ murowany garaż, posadowiony na działce o powierzchni ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł7 602 m² 189,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana, z potencjałem inwestorskim, w prężnie rozwijającej się części Miechowa. Na działce budynek w stanie deweloperskim. Możesz wybudować 18 segmentów, pum 2500.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dwupiętrowy dom wybudowany w 90 latach, z cegły, ocieplony styropianem 15cm. Dach pokryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,83 m² 11 624,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home oferuje sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 482 zł59,92 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja powstająca w cichej i spokojnej a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej południowej części Gdańska w okolicach Borkowa Osiedle składa się z sześciu 3.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Uniwersalne mieszkanie/lokal w centrum Bydgoszczy - 45 mkw., parter w odrestaurowanej kamienicy. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 45 mkw., zlokalizowana na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wolin,zachodniopomorskie

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa znacznie niższa cena! Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze prawo własnościowe do przestronnego mieszkania o powierzchni 63,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,13 m² 7 533,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Hipotecznej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przytulny dom na wsi Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzeska- wola (powiat białobrzeski), usytuowany na przestronnej, w pełni ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł97,72 m² 5 884,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal mieszkalny 3 pokojowy w stanie developerskim, położony w Kiełczowie przy ul. Polnej - z gotowym projektem aranżacji w cenie. 3 pokoje na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł2 400 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy to 60% przy maksymalnej wysokości budynku 12 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł52,66 m² 11 146,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowe na 1 piętrze w niskim budynku z windą. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łódź,łódzkie

800 000 zł2 652 m² 301,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2652 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60 m² 8 331,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w bloku, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Ulica Szosa Okrężna, bardzo blisko umk. Lokal składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł168 m² 7 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom na sprzedaż 168 m , działka 8,28 ara Luboszyce, osiedle Kwiatów Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego o powierzchni 168 m położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 900 zł172 398 m² 8,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością rolną o powierzchni ok. 15.5 ha, zabudowana kompletnym gospodarstwem, zlokalizowanym w miejscowości Kaniów, gmina Popielów (46-090).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł68,22 m² 9 455 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 20 minut od centrum Krakowa! Na sprzedaż: mieszkania 4 pokojowe w Podłężu blisko Krakowa Przedmiotowa nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł17 000 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 17000m2 (działka nr 371/7) w Maciejowie, gmina Słaboszów, powiat Miechów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 662 500 zł237,50 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal idealnie nadający się na lokatę kapitału. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego. Istnieje możliwość wydzielenia dwóch odrębnych mieszkań (jedno o powierzchni.