dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Działka Polany

Polany,małopolskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polany obok Krynicy-Zdrój | działka 1 000 m widoki, cisza i bliskość natury Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Polany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 145 zł124,37 m² 17 497,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, chciałem Państwu zaprezentować wykończony dom w samym sercu Woli Justowskiej. Ta prestiżowa dzielnica zapewnia swoim mieszkańcom prywatność oraz komfort życia. Dzięki optymalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł10 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w otulinie lasu i rozległych terenów zielonych w malowniczej miejscowości Łękwica, woj. pomorskie - gmina Redzikowo - Niniejsze ogłoszenie dotyczy działki nr. 136 o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł31,30 m² 9 904,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: mieszkanie 1-pokojowe, 31,3 m Bydgoszcz - Górzyskowo Mieszkanie gotowe do zamieszkania, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Budynek z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,76 m² 21 350,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26 m , zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Mieszkanie usytuowane na parterze prestiżowego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 244 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja majowa! super oferta Z rabatem! Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni 1244 m2 blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kunów

Kunów,świętokrzyskie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Św ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż dom o pow. 160 m2 na działce 1742 m2 oraz hala ogrzewana o pow. 204 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna nieruchomość pod Łowiczem - miejscowość Parma gdzie znajdą Państwo ciszę i spokój Do Skierniewic dojedziemy w 15 minut, a do Łodzi lub Warszawy w 45 minut co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł47,73 m² 10 182,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m , położone przy ul. Promyka 10C w Radomiu (os. Glinice). Najważniejsze atuty: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

71 440 zł893 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 893 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł760 m² 165,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 7,6 ar zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego położona w terenach oznaczonych symbolem mn tereny z podstawowym przeznaczeniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

309 300 zł51,55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze zlokalizowane w cichej i spokojnej miejscowości Sułkowo. Lokal o powierzchni użytkowej 51,55 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł87,93 m² 7 676,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł66,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o pow 53.01m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Waliców w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 755 zł41,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł44,66 m² 11 173,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem z oddzielną kuchnią - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 001 m² 42,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę niezabudowaną o powierzchni 3001 m2, zlokalizowaną w miejscowości Suliszewo, położonej w odległości 8 km od Złocieńca. Działka jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł18 923 m² 5,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,89 ha - Myśliborskie Holendry - nr 40/6 Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Myśliborskie Holendry, oznaczona numerem ewidencyjnym 40/6. Powierzchnia: 18 923.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł550 m² 4 890,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

****kamienica W centrum miasta **** 550 M 2 *** białystok *** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zabytkowej kamienicy w doskonałej lokalizacji w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 110 m² 175,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż cena do negocjacji ***oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1100 m 2 na Osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł847 m² 820,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 847 m zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Bydgoszczy - Fordon, ul. Topazowa. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł98 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany na obrzeżach miasta Świdnica! Dom o powierzchni 98 m2, na który składa się salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na ogródek, 3.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł117 m² 8 529,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom murowany całoroczny parterowy z lat dziewięćdziesiątych o powierzchni użytkowej 117 m2 na działce 2,5 tys m2 w centralnej części Osiedla Wilgi przy ul. Leśnych Ludzi. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł960 m² 519,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w samym centrum Karsiborza, w doskonałej lokalizacji łączącej spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do miasta i nadmorza. Cena: 499 000.

Szczegóły ogłoszenia

652 750 zł1 865 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa W miejscowości płoty - osiedle leśny zakątek. Działka usługowa o powierzchni 1.865 mkw na początku osiedla Leśny Zakątek w miejscowości Płoty gmina Czerwieńsk.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 664 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Działka budowlana | Frydek | 2664 m | przy lesie | wz na 2 domy Frydek, ul. Łowiecka, nr działki 400/16 Powierzchnia: 2664 m Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

889 640 zł43,58 m² 20 413,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w Warszawie gotowe, by się zakochać od pierwszego wejrzenia Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł41,30 m² 16 924,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa pokoje w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Pod inwestycję lub mieszkanie na start/ Widok na zieleń Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 573 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1573 m2, leżąca w Siedlcach. Zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Korzenna działka ewidencyjna w części leży.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,30 m² 13 184,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Mieszkanie przy ul. Umińskiego o powierzchni 49,30 m2 szuka nowych właścicieli! Możliwe również wynajęcie mieszkania! :o.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł305 m² 6 065,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Iława, ul. Niepodległości 4b , woj. warmińsko-mazurskie lokale hotelowe i biurowe o łącznej powierzchni 305 m2 usytuowane na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Ścisłe centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł709 m² 1 014,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 709 m w Jantarze tylko 50 metrów od ściany lasu i 550 m od plaży! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 709 m, położona w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

364 000 zł1 456 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tutaj Zachody Słońca Nigdy Się Nie Kończą. Działka z Widokiem na Marzenia! Zamieszkaj Tam Gdzie Inni Przyjeżdżają na Wakacje! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

676 800 zł1 600 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Lokalizacja: chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt   Na sprzedaż działka nr. 68/7 o powierzchni 1600m2 z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł80,83 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46,05 m² 9 489,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż bardzo duża kawalerka o powierzchni 46,05m2 położona na II piętrze w bloku 4 piętrowym w Przecławiu - można przerobić na 2 pokoje Budynek w zeszłym roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

469 540 zł2 762 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Natalinie gm. Wyszków. Lokalizacja: natalin, gmina Wyszków, powiat wyszkowski Powierzchnia: 2762 m . Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 039 m² 62,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub letniskową położona na pograniczu Męciny Wielkiej i uzdrowiska Wapienne. Piękny otwarty widok na okoliczne wzgórza, dogodny dojazd asfaltowy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 490 zł14 900 m² 20,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni ok. 1,49 ha, położona w malowniczej miejscowości Jasieniec Solecki (gmina Zwoleń, powiat zwoleński, woj. mazowieckie). Lokalizacja: - jasieniec.