dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

780 000 zł94,49 m² 8 254,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł42,15 m² 21 091,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Absolutna Prime location w Poznaniu. Bezpośrednia bliskość zieleni, stawów i parków. Cisza, willowa zabudowa. Nie bez powodu mówi się, że Sołacz jest najbardziej prestiżową dzielnicą do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Choceń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł118 m² 3 381,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Dom na sprzedaż w Choceń obok Włocławka Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni 118m2 , działka 0,1465 ha Rozkład pomieszczeń: parter: - wiatrołap, - kuchnia - trzy pokoje - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł190 m² 4 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 622 m²

Przeciszów spokojna miejscowość położona w niewielkiej odległości od Zatora i Oświęcimia Dom Wybudowany w technologi tradycyjnej nie wymagający wkładu finansowego, bardzo zadbany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł180,59 m² 4 983,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

W ofercie sprzedaży nowoczesny dom położony na przestronnej 18,5 arowej działce z pięknym widokiem na otaczającą go przyrodę - staw, łąki, las. Dom jest dwupoziomowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

668 000 zł3 600 m² 185,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 3.600m2 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się terenie przy ul. Lubiatowskiej w Koszalinie. W planach miasta poszerzenie drogi asfaltowej i budowa.

Szczegóły ogłoszenia

76 575 zł3 063 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o pow. od 3063 m2 do 3848 m2 położone w Goszczanowcu gm. Drezdenko. Sąsiedztwo to luźna zabudowa jednorodzinna wśród dużej ilości zieleni. Działki położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania bezczynszowego o powierzchni użytkowej 112 m , usytuowanego na pograniczu Cenrum i Kazimierza Wielkiego. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Segment domu z dużą działką | Lubichowo | 110 m Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum z ciszą i przestrzenią? Ta nieruchomość daje coś, czego brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł3 073 m² 767,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka dla rodziny szukającej spokojnego miejsca blisko szkoły podstawowej w niedużej odległości od infrastruktury. Nieruchomość położona w miejscowości Koczargi Stare.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł95 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w pięknej i spokojnej wsi Rzyszczewo, w powiecie sławieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł280 m² 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:818 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom położony w Pszowie, dzielnica Pszowskie Doły. Dom do remontu o pow. użytkowej: ok. 280 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert prezentuje na sprzedaż -działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Śladków Mały,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,90 m² 6 070,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego 2. Lokal jest zadbany i funkcjonalny, co pozwala na komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Dom z wypielęgnowanym ogrodem na działce 18,42 ar w Jastkowie pod Lublinem. Piękny widok ze wzgórza! Dom składa się z 2 kondygnacji: parteru i użytkowego poddasza. Parter domu - ok.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,34 m² 19 283,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Leach & Lang Property Consultants prezentuje dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej pow. 51,34 m2 położone na siódmym piętrze w kompleksie Salwator City z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł6 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 60 arów, położona na uboczu malowniczej wioski Makowiska gmina Nowy Żmigród woj. Podkarpackie działka idealna dla tych, którzy szukają ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł463 m² 5 831,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Kanie (powiat pruszkowski) przy ul. Krętej. Klimatyczny dom został wybudowany na działce o powierzchni 1100 m2 w 1996 r. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł63,33 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kamienica Słowackiego to nowoczesna inwestycja od dewelopera Jania Construction położona w centrum Myślenic, zapewniająca wygodny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 110 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1073 m spokojna, zielona okolica na Osiedlu Poznańskim, ul. Cisowa, gorzów Wielkopolski Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6000m2 w Zalesiu gm. Żabia Wola. Działka o wymiarach 22 x 270 Wszystkie media w drodze, bezpośrednio przed działką Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - dom jednorodzinny wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony w Zatorze w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych parków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kąpielowa

Jezierzany,zachodniopomorskie

998 000 zł400 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować dom wolnostojący cztero-kondygnacyjny w Jezierzanach przy ul. Kąpielowej 2. Nieruchomość, zlokalizowany jest on w niedalekiej odlegości od jeziora Wicko.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 765 000 zł195,40 m² 9 032,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż prezentuję nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 195,4 m (powierzchnia użytkowa 102,7 m ), położony w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Dębowy Park przy ul. Oświęcimskiej w Siemianowicach Śląskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł100 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży pozostały 2 lokale. Jeden w cenie 835 000 drugi 885 000 Do sprzedania są trzy kameralne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w pięknym Lublewie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł128,17 m² 5 765,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 128,17 m , położony w malowniczej miejscowości, w gminie Brzeźnica, powiat wadowicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł7 439 m² 22,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka w atrakcyjnej cenie - wz bez limitu ilości budynków - zabudowa jednorodzinna i bliźniacza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 439 m w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe Z ogrodem, pietrzykowice, 5 km od granic wrocławia rynek pierwotny bez podatku pcc i bez prowizji, bezczyszowe Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

523 935 zł38,81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł590 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% prowizji - oferta na wyłączność. Dom wynajęty do grudnia 2030 roku w cenie najmu 21000pln/msc .Znakomita lokata kapitału. Wolnostojący dom, doskonale zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:975 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze oferta na wyłączność Urokliwy domek rekreacyjny w otoczeniu gór i lasów - Jedlina-Zdrój (glinica) Na sprzedaż oferuję przytulny domek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z 2020 roku położony w urokliwej miejscowości Kaczki. Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2 stoi na 1154-metrowej działce graniczącej z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł10 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka niespełna 1 ha pod usługi i produkcję w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. Polecam Tomasz Pawłowski Centrum Warszawskich Nieruchomości mobile: (602).

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł131,19 m² 5 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł57 m² 2 245,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 57 m2 w centrum Graczy. Lokal idealnie nadaje się na różne działalności handlowe i usługowe:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł77,09 m² 12 323,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Podstawowe informacje: dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i aranżacji według własnego pomysłu (.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł9 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: hańczowa (gmina Uście Gorlickie) - Powierzchnia: 9900mkw / 99ar - Media: prąd w sąsiedztwie , gaz na działce - Przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij