dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

5 999 999 zł3 218 m² 1 864,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 933 m²

Kompleks trzech hal produkcyjno-magazynowych z zapleczem biurowo-socjalnym - okolice Goleniowskiego Parku Przemysłowego Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech hal produkcyjno-magazynowych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

201 000 zł5 165 m² 38,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna [wg. planu miejscowego : teren rolniczy R1 - zakaz zabudowy] położona w sołectwie Łęg, gmina Konstancin-Jeziorna. Opis użytków: grunt orny: riva ; 2582 m2 pastwiska.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł7 837 m² 37,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową, chłopowo gmina Krzęcin. Atrakcyjna działka o pow. 7837 m2 z linią brzegową jeziora Mielęcino oraz wydanymi warunkami zabudowy. Decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł9 863 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne o powierzchni 0,9863 ha zlokalizowane są we wsi Guty Rożyńskie , w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Prostki. Teren corocznie uprawiany. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,75 m² 15 018,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament typu studio w nowoczesnym budynku z 2022 roku, położony w spokojnej, nowoczesnej części Darłowa - tylko 2 km od morza i szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 077 zł57,22 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! zapytaj O rabat! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 578 m² 700,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo podgórne ul. Marianowska 1578 m2 Polecam 2 działki lezące przy ul. Marianowskiej - o powierzchni 1578 i 1572 m2 - szer. frontu 21 m a głębokość 75 m - wszystkie media przed.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 755 zł119,57 m² 21 165,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonały, ostatni lokal na sprzedaż w nowej inwestycji. Ogromne witryny i wejście od ruchliwej ulicy, w pobliżu wysoka i gęsta zabudowa mieszkalna oraz 2 ogromne hotele. Witryny.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł850 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Z warunkami zabudowy Śniadowo | ul. Cmentarna | 100 zł/m Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Śniadowo przy ul. Cmentarnej - w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

173 910 zł1 122 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w Białogardzie przy ul. Kujawskiej, która jest ulicą prostopadłą do ul. Lutyków. Nieruchomość ma powierzchnię 1122 m i zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł44,70 m² 6 979,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Łodzi, ul. Emilii Plater 35/37, to doskonała okazja dla osób ceniących spokój i komfort codziennego życia, z pełnym dostępem do miejskich udogodnień. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł219 m² 10 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 457 m²

Dom w sercu natury - Dziwiszów, jelenia Góra Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz okno, a do wnętrza wpada zapach lasu i śpiew ptaków. Z kuchni pachnie świeżo parzoną kawą,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:210 m²

Budynek biurowo-handlowo-usługowy Z działką. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Oferuję na sprzedaż budynek wraz z działką. Oferuję na sprzedaż budynek o powierzchni 49m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 262 m² 63,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Zdroisku przy ulicy Dębowej. Nieruchomość o powierzchni 1.262 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 800 m² 82,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka siedliskowa nad Jeziorem Narie. Atuty: - 500m od plaży w cichym i spokojnym miejscu, - 2km od plaży z pomostem, restauracją i placem zabaw, - działka odsunięta od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110,07 m² 10 811,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Mam przyjemność zaprezentować szeregowy dom narożny znajdujący się na zamkniętym osiedlu w Bibicach przy ulicy Mokrej, oddalony 2 km od Zielonek. Dom o powierzchni całkowitej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł170 m² 4 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Na sprzedaż przestronny i w pełni wykończony dom wolnostojący z 2012 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Zielonagóra (powiat szamotulski, gmina Obrzycko) nieopodal Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 000 zł39 114 m² 27,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w atrakcyjnej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Bartosz Kukliński tel.   Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 595 000 zł157 m² 10 159,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

W nowej, kameralnej inwestycji Cichy Zakątek w Pęcicach oferujemy do sprzedaży 3 podmiejskie wille (zabudowa dwu-lokalowa), położone w spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

668 800 zł3 040 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Szymanówek, gmina Leszno. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkaniową ekstensywną 3mne2 -.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Gąski,zachodniopomorskie

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż W gąskach gm. Mielno powierzchnia działki - 1200 m2 Bardzo dobre położenie, cicha i spokojna okolica, 1000m w linii prostej do morza, dojazd drogą ok. 1200m do morza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 565 m²

Divo nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą, bez rezygnowania z dobrej komunikacji. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

171 750 zł1 145 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka, 1145 m2, kłopotów, lubin, 171 750,00 zł, sprzedaż. Atrakcyjne działki na sprzedaż, wokół luźna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni minimalnej 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

93 405 zł1 437 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Szkocji w pięknej okolicy! Las! Rzeka! Na sprzedaż działka w Szkocji, gminie Szubin, w malowniczej okolicy blisko lasu i rzeki Noteć. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł270 m² 5 174,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Zapraszamy do odkrycia przestronnego domu piętrowego o powierzchni użytkowej 270 m , położonego w malowniczym Tuszynku Majorackim miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł84,96 m² 6 826,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na nowoczesnym osiedlu Lege Artis jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Zamościa. To lokalizacja, która łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł870 m² 402,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Centrum tanowa Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę wymarzonego domu, położoną z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie z doskonałym dojazdem do Szczecina oraz Polic. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka | Centrum Wrocławia | Klimatyzacja | Gotowiec inwestycyjny Wrocław, ul. Kilińskiego (śródmieście / Ołbin) Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 27 m Najważniejsze atuty ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 800 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w miejscowości Lubenia, w sąsiedztwie Urzędu Gminy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Prusim

Prusim,wielkopolskie

860 000 zł42,02 m² 20 466,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Twój azyl w sercu Krainy 100 Jezior Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu natury - na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, w sercu Krainy 100.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł33,69 m² 14 752,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: * 5 minut samochodem do obwodnicy trójmiasta; * 15 min. samochodem do centrum Gdańska; * 3 min. do centrum Pruszcza; * Cicha i spokojna okolica; * Nowe osiedle wybudowane w 2024 roku; *.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2821 **** Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej znajdujące się na os. Michelin. Domy gotowe do sprzedaży! 2 budynki (w każdym 3 niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

3 959 000 zł32 997 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z własną linią brzegową jeziora Narie Mazury, pojezierze Iławskie! Jeśli szukasz miejsca, które stanie się Twoim azylem od codzienności, pozwoli odpocząć w otoczeniu natury lub.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 162 m² 189,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa, 3 162 m I Opoka Nieruchomości Działka usługowa, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3162 m. Płaska działka usługowa, położona przy drogach krajowej 78 oraz gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 682 m² 189,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 1682 m to doskonała okazja do realizacji wymarzonych projektów budowlanych na terenie niezabudowanym. Położona w otoczeniu lasów i terenów wiejskich, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

English below Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 710 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Miłkowskiego 5 w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 800 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z ogromnym potencjałem! Jarosławsko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 6800 m2 przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,35 m² 13 267,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 50,35 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij