dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

159 000 zł151 m² 1 052,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja! Obiekt usługowo-handlowy w sercu wsi Jeniniec zrealizuj swój biznesowy plan! Szukasz miejsca na rozwinięcie własnej działalności? Marzysz o biznesie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 141 m² 350,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka z przepięknym widokiem. Działka bezpośrednio pod lasem. Działka w wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny. Wymiary około 43 metry na 70. Ostatnie 50 metrów drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł82 m² 4 267,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! nowa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,51 m² 6 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni ok. 70 m2 w zabytkowej kamienicy w Rynku. Lokal jest po generalnym remoncie. To idealna lokalizacja pod własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł280,50 m² 5 276,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego Janczewice, gmina Lesznowola Inwestycja w Spokój i Komfort dom pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 600 zł40,12 m² 20 478,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi posrednictwa. Atrakcyjne mieszkanie w Warszawie 200m Centrum Handlowe Atrium Promenada Salon 17,27 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 960 zł53,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł48,73 m² 30 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Jurata ul. Wojska Polskiego - wyjątkowa lokalizacja (odległość ok. 250 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 550 m od pełnego morza) Jurata, perła Półwyspu Helskiego, to jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w jednym z najładniejszych miejsc w Ząbkach przy ul. Słowackiego; działka oznaczona nr ewid. 59 w obrębie 03-05 o pow. 2.558 m2 i o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł67,41 m² 12 965,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz nowoczesnego mieszkania w zacisznej okolicy? Cenisz sobie dużą przestrzeń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo zadbane i świetnie urządzone 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43 m² 10 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Starym Mieście, ul. Rabiańska. Cztery pokoje, drugie piętro w kamienicy. Informacje podstawowe: mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

106 240 zł1 604 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokliwie położoną działkę w miejscowości Zwierzno. Ta wyjątkowa oferta stanowi idealną bazę dla osób szukających spokoju z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,06 m² 11 787,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferuję Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,06 m zlokalizowane w Lęborku. Lokal znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 038 m² 279,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki w szczecińskiej dzielnicy Skolwin. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na Odrę. Działka położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,88 m² 7 338,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki z Krzyszkowic 2 etap Zapraszam do zakupu jednego z trzech bliźniaków w Krzyszkowicach zlokalizowanych w pięknej, widokowej okolicy na nowopowstającym osiedlu. Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

189 600 zł2 370 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 0,2370 ha położona w Strzelcach Opolskich przy ul. 1 maja. Działka objęta miejscowym planu zagospodarowania przestrzennego, oznaczana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż udział w lokalu, na poziomie -1, z prawem do wyłącznego korzystania o powierzchni 31,5m2. Obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 861 281 zł115,85 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 300 zł52,70 m² 13 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł917 m² 4 362,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dwa budynki na działce: mieszkalno-biurowy oraz warsztatowy. Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną wybudowaną w 1989 roku. Działka o powierzchni 917m2 na której.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł170,78 m² 14 047,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bliźniak z pięknie urządzonym ogrodem w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wawer (ul. Pelargonii). Działka 344,50m2, przestronny, zagospodarowany ogród z systemem nawadniania ,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 027 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana okolice Gąsek , Śmiechów Gmina Będzino Zachodniopomorskie. Śmiechów działka nr 72/41 o powierzchniach : 1027 m2 i dz nr 72/40 o powierzchni 1246 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tarnów , Góra Marcina Wielorodzinny dom , świetna inwestycja pod wynajem poszczególnych pokoi na które posiadamy zawsze duże zapotrzebowanie! - - Do sprzedaży dom 4 - kondygnacyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie z pięknymi widokami - ul. Lenartowicza, 4. piętro Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z widokiem na góry ? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł35 500 m² 104,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działkę przy trasie wojewódzkiej. Istnieje możliwość wydzielenia działki Działka z możliwym bezpośrednim wjazdem z trasy w zależności od zapotrzebowania.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł110 m² 5 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:734 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gryfów Śląski Powierzchnia domu: 110 m2 całkowita, kubatura 297m3 największe zalety! Dom blisko centrum Nieruchomość z potencjałem Ogrodzona działka Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikatowa działka z własnymi stawami, częściowo zalesiona, składająca się z czterech oddzielnych znajdujących się na osobnych Księgach Wieczystych o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 006 m² 78,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostokąta usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Mielenko, gm. Mielno, ok. 800 m od morza (w linii prostej); najbliższe otoczenie to domy i domki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

229 000 zł1 133 m² 202,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1133 m , położona w Ełku, na stale rozwijającym się osiedlu Konieczki. - numer ewidencyjny: 2811/16 - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 320 zł2 646 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano-rolna o powierzchni 26,46 ara zlokalizowana w Krakowie rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł73,60 m² 8 138,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6 m przy ul. Chrobrego. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to idealne miejsce dla rodziny lub osób szukających przestrzeni w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł81 m² 16 543,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 980 zł42,12 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 093 zł64,82 m² 14 287,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

M16 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 4 pokojowe mieszkanie 64,82 m2 plus balkon. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł2 700 m² 925,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Valor Estates prezentuje Działającą stację paliw wraz ze sklepem i myjnią oraz halą przy drodze krajowej nr 94, łączącej Bochnię z Wieliczką i Krakowem. Działka znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,83 m² 21 401,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: i kwartał 2026r. Powierzchnia: 78.83 m2 Cena: 1 687 089.89.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka W białobłociu 30m od sklepu Lewiatan w Biiałobłociu (6km od Gorzowa, przy ul.Kolonijnej) przy drodze asfaltowej z dobrym dojazdem do Gorzowa. Oferujemy do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł150 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! 27 arów w sercu spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Wyobraź sobie działkę, na której możesz stworzyć swój własny świat przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 376 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 557 o pow.