dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

675 000 zł80 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 80 mkw. Lokalizacja: ul. Poznańska, dąbrówka, gm. Dopiewo, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 57/1. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł55,81 m² 1 576,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 155/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł6 900 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w otoczeniu lasu i rezydencji, zabudowa do 100m od drogi. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 1000 m drogą utwardzoną. W otoczeniu nowe domy. Media na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 760 m² 111,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 3760 m2 zlokalizowana w Grębocinie przy ul. Bażatnowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, z przeznaczeniem: 1) przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł854 m² 275,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży działki trójkątnej nad rzeką Lubaczówka w Radawie. Marzysz o urokliwym miejscu na wypoczynek lub inwestycję w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 102 m² 216,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną. Lokalizacja - miejscowość Brzezie gmina Kłaj. Powierzchnia - 1 102 m2 Wymiary - 25m x 44m Media: prąd, woda, światłowód, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł800 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Iłowa przy ul. Traugutta. Działka znajduje się na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 115 m² 367,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Jesówce, w pięknej zielonej okolicy w pobliżu Zalesia Górnego, w rejonie ul. Konika Polnego. Działka płaska, częściowo zalesiona w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

347 100 zł1 157 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1157 m2 położona na osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miejscu Chwaszczyna przy ulicy Polnej. Ziemia z niewielkim kątem nachylenia co czyni ją bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

35 900 000 zł124 300 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż w miejscowości Kawęczynek Borowina, gmina Konstancin - Jeziorna, powiat Piaseczyński. Oferujemy grunt na sprzedaż idealny dla inwestora pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł67,81 m² 8 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena Gorąco polecam mieszkania cztero pokojowe położne na nowym osiedlu w Nadolicach Wielkich. Lokal mieszkalny na parterze usytuowany w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł162,10 m² 4 312,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przestawić Państwu na sprzedaż duży dom w miejscowości Kłosowo. Kłosowo - wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł47,43 m² 3 689,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 47,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł700 m² 1 492,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel: miłosz   Inwestycyjna działka budowlana z gotowym projektem budowlanym, wszelkimi uzgodnieniami - pod zabudowę wielorodzinną. Wydane pozwolenie na budowę plus.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł364 m² 409,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo użytkowania działki rod przy ul Gronostajowej na Gdańskim Jasieniu. Teren na którym położony jest ogród nie jest przeznaczony do likwidacji! Na teren rod można wjeżdżać.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł120 m² 14 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 590 zł49,21 m² 17 955,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowany w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy" zlokalizowanego w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł123 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowy, wspaniały, nieduży dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych, nazwanym przez nas Zielonym Zakątkiem, z uwagi na położenie w wyjątkowo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł177,64 m² 10 667,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie szeregowej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł63,72 m² 10 514,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz niestandardowego mieszkania od dewelopera, zapraszam do obejrzenia dużego mieszkania w ładnej okolicy odrestaurowanego Rynku Psiego Pola. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 592 zł45,73 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Dziesiąta. 0% podatku pcc do Urzędu Skarbowego. 0% prowizji. Inwestycja ukończona w grudniu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł956 m² 585,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowo-usługowy: - zlokalizowany w centrum miasta, - w pobliżu głównej trasy komunikacyjnej, - wśród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 900 m² 79,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4900 m2 (49a), położona w miejscowości Jodłówka - między Bochnią a Brzeskiem. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 245 m² 44,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski).

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł662 m² 2 296,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z ważną decyzją o warunkach zabudowy przy ul. Modlińskiej 49. Działka o pow. 662 m , w kształcie kwadratu o wymiarach 26 m x 25 m. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł101 m² 19 702,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Villa bianca apartament Z dużym potencjałem aranżacyjnym Funkcjonalne | 3 pokoje | Dwustronne | Dwa tarasy | Duża komórka lokatorska | Garaż Na sprzedaż mieszkanie dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 768 m² 254,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w zielonej i spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość położona jest w kameralnej części okolic Grodzisk Mazowiecki, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

708 400 zł80,50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, położonego na zamkniętym osiedlu, gdzie możesz poczuć komfort i prywatność od pierwszego dnia? Jesteś miłośnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł4 066 m² 368,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna nieruchomość o powierzchni 4066 m2, położona na Kaszubach, w Stężycy, z bezpośrednim dostępem do jeziorem Stężyckiego. Posadowiona w obrębie Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł500 m² 2 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ogrodzona Rezydencja: dom z potencjałem inwestycyjnym 150 m2 + 3 budynki parterowe | działka 3000 m | działalność gospodarcza, hotel, klinika, ośrodek edukacyjny. Umowa na Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł300 m² 13 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

Mam dla Ciebie propozycję sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Osieku nad Wisłą. Ten malowniczo położony teren obejmuje sześć działek o łącznej powierzchni 1,12 ha, które dochodzą do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł412 m² 776,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Nieruchomość biurowa na dużej działce przy drodze krajowej nr 11. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 1512/6 z obrębu Miasto Rogoźno,.

Szczegóły ogłoszenia

793 720 zł198,43 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Koszalinie! Całe piętro na sprzedaż - centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej Elastyczna przestrzeń idealna na rozwój Twojego biznesu! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,39 m² 14 409,36 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,20 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - 46,20 m2 w centrum Tarnowa! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 464 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Serialowe "ranczo" - tuż obok. Duża działka o szerokości 41 zapewni strefę komfortu. Nowe solidne ogrodzenie - to ważny argument ekonomiczny :). Numer ewidencyjny - 57/10. Położenie - na górce.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na parterze w bloku, w pobliżu ul. Budowlanych. Na 39 m2 składają się: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł10 251 m² 268,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż - 10 251m , Nowa Sól, ul. Włókniarek Wyjątkowa okazja dla inwestorów i deweloperów W ofercie grunt o powierzchni 10 251m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł44,65 m² 25 419,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym Centrum Gdańska? - Idealnie trafiłeś! atuty - niepowtarzalna lokalizacja na Starym Mieście - 260 m do Fontanny Neptuna (3 min pieszo) - apartament kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł55,70 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących spokój, komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij