dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

Dom Jasionka

Jasionka,podkarpackie

639 300 zł122 m² 5 240,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż przestronny nowoczesny apartament o powierzchni 122 m z dużym tarasem położony w miejscowości Jasionka. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł76,25 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł32,14 m² 15 992,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe dostępne od zaraz przy Sienkiewicza w Białymstoku Nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne Nazwa Inwestycji: ville Ogrodowa Lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - Gmina Michałowice, powiat pruszkowski Metraż: 244 m Powierzchnia działki: 423 m2 Kondygnacje: 3 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,34 m² 14 119,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

wakacyjny Cena: 499 000 zł netto Apartament w Łebie na sprzedaż inwestycja z dochodem lub apartament nad morzem Na sprzedaż apartament w Łebie z dużym balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

626 810 zł65,98 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 65,98 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na 3 kawalerki z łazienkami. Lokal aktualnie wynajęty z zyskiem wypracowanym 54 pln.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł52 m² 8 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku przy ul. Wiosennej w Olsztynie. - na podłodze w pokoju, w kuchni i w.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,55 m² 6 636,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53,15 m² 17 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1930 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,86 m² 9 513,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie z garażem, przez który można wejść również do mieszkania. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,10 m² 10 485,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m2 , zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza Cechy mieszkania: mieszkanie o powierzchni 37,10 m2 w skład którego wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł342 m² 1 897,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w sercu Popielowa. Na nieruchomość składają się dwa budynki: mieszkalny i usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

404 500 zł24,35 m² 16 611,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Górsko

Górsko,zachodniopomorskie

799 000 zł539 m² 1 482,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Górsko idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia dochodowej działalności turystycznej. Lokalizacja: zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł5 127 m² 20,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną w spokojnej okolicy! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł74 m² 14 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej (segment środkowy) Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 003 m² 28,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka 3003 m - Stare Depułtycze ,spokój, przestrzeń i media pod ręką Jeśli ktoś szuka miejsca pod dom z oddechem, a nie kolejnej klitki między płotami - to.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł16 641 m² 111,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu w ofercie działkę budowlaną w miejscowości Jezierzany w gminie Postomino. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i lasów. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł996 m² 200,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 996 metrów w całości budowlana jest nieruchomością położoną w Zawoi w malowniczym terenie wśród gór i lasów. Przylega do drogi gminnej. Wysoko nad.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 257 m² 62,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Wołowno w gminie Jonkowo Nieruchomość: - działka 145/3 powierzchnia 1257 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 179 000 zł14 580 m² 149,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cenowo działka inwestycyjna 1,5 ha Izdebnik, gm. Lanckorona. Doskonała pod zabudowę osiedla domów jednorodzinnych Opis mb Estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł47,90 m² 20 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym ogródkiem i tarasem przy ul. Ordona na Woli. Ogródek, komórka lokatorska, miejsce w garażu i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jasło

Jasło,podkarpackie

559 000 zł140 m² 3 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję - dom wolnostojący usytuowany w malowniczej lokalizacji w Jaśle. Nieruchomość ta, wybudowana w 1925 roku, zaskakuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł73 m² 8 616,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Jasne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z salonem od strony zachodniej oraz kuchnią i pokojami od wschodu. Idealne dla rodziny oraz osób ceniących światło dzienne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 281 m² 60,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości: płazów, gm. Narol ( Roztocze ) o powierzchni 4281 m2. Na działki wydane są warunki zabudowy. Bezpośrednio przylega do gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 650 m² 120,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 16,5 A Z pełnym uzbrojeniem - spokojna okolica, ul. Leśna Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 124 m² 231,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zarezerwowana! Na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1124m2 w miejscowości Jasienica, w powiecie bielskim, województwie śląskim. Teren płaski z widokiem na las oraz góry.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,08 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż w Białej Podlaskiej przy ul. Jana III Sobieskiego - Dwa pokoje - Powierzchnia mieszkania - 46 m2 - duża łazienka - Okna plastikowe - Mieszkanie jest dwustronne, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł794 m² 358,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łaziskach Górnych (dolnych) przy ulice Kałuże o pow. 794m2. Działka usytuowana w trzeciej linii zabudowy od głównej ulicy, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina. Na ofertę sprzedaży składają się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47 m² 10 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Józefa Bema. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi, dużej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 500 zł79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc 2%! Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie wygodę apartamentu i komfort własnego domu? To dwupoziomowe mieszkanie w Oświęcimiu zostało stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł866 m² 265,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego i 20 km od centrum Gdańska, 7 km do Tczewa. Bardzo dobre połączenie z trójmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł35,37 m² 23 466,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartament idealny na inwestycję! doskonała lokalizacja - inwestycja nad motławą - 10 minut od starówki! apartament: na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Ofertą sprzedaży jest przestronny dom, położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 2500m , w spokojnej okolicy - Aleksandria Druga, 20 min od Częstochowy Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł117 m² 14 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z widokiem na jezioro - Żuromino, kaszuby Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z garażem położony w malowniczej miejscowości Żuromino na Kaszubach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł5 900 m² 41,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 5900 m2 położoną w miejscowości dobra, gmina Dobra, powiat limanowski. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 999 zł171,82 m² 2 444,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:966 m²

Twój przyszły dom z potencjałem - Kobylanka, ul. Strumykowa Jeśli marzysz o domu, który stworzysz od podstaw według własnych potrzeb - mamy dla Ciebie idealną propozycję! Biuro.