dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

679 000 zł86,50 m² 7 849,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży domy jednorodzinne dwulokalowe W płotach. Domy gotowe do sprzedaży W stanie deweloperskim Opis: oferowane domy są parterowe gdzie powierzchnia jednego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,50 m² 5 464,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Piła - Staszyce bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe o pow. 78,5m2 na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego z samodzielnym wejściem. Pierwszy poziom - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł250 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w Gdyni Dąbrowie przy ul. Truskawkowej. Opis domu: szereg o powierzchni całkowitej 250 m2 (powierzchnia użytkowa - 196 m2) Dom składa się z 4 poziomów: poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł868 m² 2 073,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowo-mieszkalnego w dzielnicy Zawodzie Nieruchomości o powierzchnie 868m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł160 m² 11 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom parterowy 160m2 na narożnikowej działce 1500m2 z garażem wolnostojącym o pow 55m2 i dużym ogrodem. Budynek wybudowany w 2016r. Dom posiada 2 łazienki, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł220 m² 2 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Łaziska , świetna lokalizacja, spokojna ulica domów jednorodzinnych! Dom idealny dla 2 rodzin - parter i piętro mogą stanowić 2 mieszkania. Pow. całkowita: 220 m 2 Pow. użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 891 zł65,74 m² 12 882,43 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł158 m² 1 044,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z budynkiem w centrum Rydzyny. Oferta na wyłączność. Oferuję Państwu na sprzedaż ładnie położoną działkę w samym centrum Rydzyny. Dzięki atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczne miejsce! Miejscowość otoczona z każdej strony lasem! Bez prowizji! Borówek, gmina Siennica, powiat miński Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m2. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90,88 m² 7 691,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 90,88 m (w tym 71,59 m powierzchni użytkowej oraz poddasze użytkowe 19,29.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 400 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 14 arów (dz. I) z czego ok. 9.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w MPZP jako tereny zabudowy zagrodowej (RM), pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 120 m² 22,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca, które jednocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od miasta? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy urokliwe działki, położone.

Szczegóły ogłoszenia

677 270 zł1 441 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1441 m2 ( rola-sad), płaska, w kształcie prostokąta, położona w rejonie ul. Bysewskiej w dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 028 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w Bryńsku w gminie Lidzbark w powiecie działdowskim. Działki mają powierzchnię od 1001 m2 do 1185 m2 i znajdują się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 430 zł31,78 m² 19 679,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł69 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokal stanowiący odrębną własność położony w trzyrodzinnym, przedwojennym budynku, 2,5 km od morza (dziwnówek). W skład jego powierzchni wchodzi położone na parterze dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Szubin,kujawsko-pomorskie

700 000 zł1 470 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Hala z domem/biurami/magazynami Duża działka przed domem jest wielkim atutem, teren działki płaski, uzbrojony w instalacje, ogrodzony. 1. Część produkcyjno-gospodarcza Hala produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone w odremontowanej kamienicy z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:313 m²

Wyjątkowa oferta! Dom jednorodzinny w Sieradzu w cenie mieszkania Zważając na ceny mieszkań jakie obecnie się utrzymują, mamy dla Państwa super okazje, by postawić jednak na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

158 480 zł1 132 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na wzgórza w Lutomii Dolnej. Lokalizacja: miejscowość Lutomia Dolna. Cicha i spokojna okolica. Z działki mamy piękny widok na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 329 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 141m2. Dom położony w malowniczej miejscowości Barnisław oddalonej od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł126 m² 7 817,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom 4-pokojowy | 126,5 m | garaż | ogród | Miłoszyce pod Wrocławiem Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł59,46 m² 4 372,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam Mieszkanie 59 mkw. - 3 Pokoje - Kamienica w Centrum Nakła nad Notecią Tylko u nas! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dwa przestronne mieszkania o powierzchni około 59.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł6 500 m² 8,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania kilka działek, które łącznie składają się na jedną płaską działkę o powierzchni 65 arów. Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania rz (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m , położone na parterze na os. Piastowskim. Lokal składa się z > dwóch niezależnych pokoi, > oddzielnej kuchni, >.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w centrum Jarosławia ul. Przemyska Oferujemy mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1. piętrze zadbanego bloku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży, jasne, przestronne, stylowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Mokotowa (róg lotników/puławska) ul. Puławska 234. Wszystkie pokoje są oddzielne, co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowoczesny dom W urokliwej lokalizacji blisko torunia! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położonego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 839 m² 16,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tereny leśne oznaczone symbolem w mpzp jako 25 zl: funkcja wiodąca zieleń leśna lasy państwowe i prywatne wchodzące w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Beskidu Śląskiego. 2).

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 399 m² 56,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę domu rekreacyjnego? A może chcesz mieszkać i prowadzić działalność w jednym miejscu? W obu przypadkach ta działka jest świetnym wyborem - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł10 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: doskonale zlokalizowana działka pod zabudowę jednorodzinną/bliźniaczą objęta planem miejscowym, w Lublewie Gdańskim idealna pod inwestycję! Szukasz terenu pod budowę domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł136,89 m² 12 411,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m , składające się z 4 pokoi, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł41,40 m² 29 927,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji biura - sprzedający pokrywa wynagrodzenie biura. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczej Świnoujściu, przy ulicy Zdrojowej. To unikalne miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł48 m² 17 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe o metrażu ok 48 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały, około 4-5 km od Rynku Głównego. Mieszkanie składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

395 770 zł2 083 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Tomaszew gmina Wiskitki. Powierzchnia działki wynosi: 2083 m2. Cena sprzedaży wynosi 190 zł/m2 każdej działki. Wymiary działki wynoszą 34x66 m.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,5 m , położone przy ul. Ciepłej, w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem. Działka o pow. 7,67 ar położony w dzielnicy Groszowice w Opolu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł66,22 m² 2 854,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 66,22 m2 umiejscowione na parterze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 010 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki budowlane Borzyszewo, ul. Rolna Powierzchnia każdej działki: 1010 m Biuro Nieruchomości Nad Regą Gryfice ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł129,99 m² 5 838,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna propozycja dla osób.