dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

1 960 000 zł103 m² 19 029,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa historia i nowoczesność w idealnej harmonii english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje zachwycający.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł31,04 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wrocław | stare miasto | spichlerz granario Historyczne serce miasta | Inwestycja Aparthotel | Unikatowa rewitalizacja | Prestiżowy adres | Budynek-ekosystem | Gotowy biznes ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł68 m² 7 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom Oferujemy na sprzedaż nowy, wykończony dom jednorodzinny wykończony pod klucz o pow. ok. 70 m2, posadowiony na działce ok. 4 ar. Informacje o nieruchomości: > Dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł3 255 m² 482,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki niewielkiej odległości od centrum Nowosolnej pod Planem z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Główne cechy nieruchomości: -Nieuzbrojone z mediami w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł274,25 m² 4 371,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Kopaniny. Działka o powierzchni około 1027 m zabudowana jest komfortowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł4 050 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, na sprzedaż działka o powierzchni 4050 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub przemysłowo-usługową (możliwość uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 400 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 14,5 ara położona w Andrychowie.Grunt w użytkowaniu wieczystym - opłata roczna 2,50 zł/ m2. Nieruchomość w kształcie trapezu. Media: prąd na działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 127 m² 87,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 179 zł62,77 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łomnica,wielkopolskie

990 000 zł400 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 102 m²

Tu jest pięknie o każdej porze roku! Zimą cisza otulona śniegiem i skrzące się w słońcu oszronione drzewa, wiosną świergot ptaków i zapach kwitnących bzów, latem szum liści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł137,90 m² 12 907,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i bez prowizji agencji. Przedstawiamy wyjątkową ofertę czterech nowych apartamentów w stanie deweloperskim, zaprojektowanych w kameralnym budynku czterolokalowym. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł53 m² 23 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż. Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby były niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł960 m² 536,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 960m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną / dwulokalową położona blisko lasu. Możliwość zakupu dwóch działek sąsiadujących ze sobą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy dla Państwa na sprzedaż dom jednorodzinny, zlokalizowany w miejscowości Czaple koło Łęknicy. Budynek mieszkalny ma powierzchnię użytkową około 143 m2(po podłodze ze skosami około 180m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł106 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak wykończony 3 lata temu, w pełni zagospodarowany ogród, zbudowany taras. W chwili obecnej oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego! Szczegóły do omówienia.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 163 m² 111,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Długopole Dolne Malownicza działka budowlana zlokalizowana w cichej spokojnej okolicy. Teren niezalewowy. Parcela o regularnym kształcie, płaska, równa, widokowa,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 084 m² 645,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu działkę o powierzchni 1084 m położona w miejscowości Gdynia ul. Kolonia, w dzielnicy Dąbrowa. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł4 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka we wsi Ciełuszki-gmina Zabłudów Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Dobry Dom prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 205 zł45,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł68,91 m² 9 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż mieszkanie w Suchym Lesie o powierzchni 68,91 m Lokal położony jest na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku i obecnie wykorzystywany jest na cele biurowe, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł8 593 m² 151,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - rekreacyjno- usługowa Kościerzyna Znakomicie położona nieruchomość na obrzeżach Kościerzyny przy drodze krajowej nr 20 tuż nad samym Jeziorem Wierzysko. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 100 zł74,60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc 2%! Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie wygodę apartamentu i komfort własnego domu? To dwupoziomowe mieszkanie w Oświęcimiu zostało stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wzdów

Wzdów,podkarpackie

4 990 000 zł2 046 m² 2 438,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:168 800 m²

Idealne miejsce na Luksusowy Obiekt Hotelarsko-Eventowy lub Centrum Weselno-Eventowe. Pałac Wzdów wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy historyczną rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł57,60 m² 3 454,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- oferta na wyłączność Mieszkanie z ogródkiem Lokalizacja: centrum miasta; w okolicy dostępne sklepy, usługi, przychodnia, szkoła; wspaniała opcja zarówno dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38,50 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie w Świdniku. Usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku i ma powierzchnię 38,5mkw. Szczegóły oferty: liczba pokoi: 2oddzielna kuchniaduża.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m , położone na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Koszalina przy ul. Bogusława II kilka kroków od Rynku Staromiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,46 m² 5 398,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaoferować niestandardową nieruchomość na sprzedaż, o łącznej pow. użytkowej 44.36, kawalerkę w centrum miasta składającą się z jednego widnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tuż przy sum - idealne na wynajem dla studentów Teren zamknięty 2 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Budynek w drugiej linii zabudowy co zapewnia spokój. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 326 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 3326 m2, położona w miejscowości Nowiec obok Dzierzgonia w powiecie sztumskim. Miejscowy plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje ( mn.U/PG)- MN,U/PG -.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł14 781 m² 169,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna nad Jeziorem Stężyckim - Nowe Czaple, kaszuby Szukasz miejsca, które połączy potencjał inwestycyjny z niepowtarzalnym urokiem natury? Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

72 600 zł1 210 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych. Lokalizacja: garnek ul. Główna wymiary działek: działka A: 1210m2 - szerokość: 17m, długość: 70m Działka B:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 034 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż foremna działka o powierzchni 1034 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę jednorodzinną, zabudowę rekreacji letniskowej oraz zabudowę usługową. Położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1235 m , zlokalizowana w Żorach, w dzielnicy Kleszczów , bezpośrednio przy ulicy Pszczyńskiej. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł48 923 m² 36,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna (48 923 m ) przy drodze nr 247, blisko S5 (węzły Szubin Południe - 1,5 km, kowalewo - 4,9 km); świetna lokalizacja - 20 min od Bydgoszczy, media w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56,30 m² 13 126,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa* Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

749 700 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m . Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, przy ul. Energetycznej 9 (granica Józefosławia), które łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł122 m² 1 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Freedom Nieruchomości oddział w Namysłowie zaprasza do zakupu domu wolnostojącego o pow. około 122 m2 posadowionego na działce o pow. 0,0300 ha w samym centrum prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,95 m² 6 537,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w Łomży położone na V piętrze (winda) budynku wielorodzinnego przy ul. Spółdzielczej w Łomży. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.