dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdańsk, ul. Kołodzieja 40 - eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Słoneczne Wzgórza (budner) Na sprzedaż wyjątkowy, starannie wykończony apartament 3-pokojowy, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł566 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szukasz gotowej bazy dla swojego biznesu bez czekania miesiącami na zgody urzędowe? Na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni 566 m , zlokalizowany w Hajnówce (woj. podlaskie). To.

Szczegóły ogłoszenia

160 470 zł3 566 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3566 m , położona w malowniczej okolicy w pobliżu miejscowości Storkowo, zaledwie 6 minut (5 km) od Ińska znanego z pięknego,.

Szczegóły ogłoszenia

377 400 zł2 550 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2550 m w spokojnej i zielonej okolicy Dąbrowicy (10 minut samochodem od centrum Jeleniej Góry). To kameralne osiedle z kilkunastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 900 zł98,40 m² 7 773,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny, zdrowy dom w Bronisławowie oddychająca przestrzeń blisko natury i Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł49 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Wola, muranów ul. Niska / 49M2 / 3 pokoje / piwnica / balkon / do wejścia We speak English gotowe do zamieszkania! idealne pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

149 400 zł8 300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o nr 475 o powierzchni 0,83 ha położonej w miejscowości Wiśniew, gmina Jakubów, powiat miński, woj. mazowieckie. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł929 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert* 510 *297 *341* Mail:   Taka ALTERNATYWA - działka budowlana w Rzeszotarach o pow. 9,29 a. Na działce: kanalizacja i prąd. Przy gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna W panthers estate. Szukasz nieruchomości, która realnie zarabia lub daje ogromne możliwości aranżacyjne pod własne potrzeby? Ta oferta na Morenie, to.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Błażowej idealna pod inwestycję - składa się z 4 niezależnych mieszkań oraz lokalu na parterze z wejściem z ulicy. Budynek z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł245 m² 11 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

*** rezerwacja *** nowa oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w centrum Rzeszowa. Poszukujesz unikatowej nieruchomości, gdzie nowoczesność spotyka się z historią? To trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 530 m² 256,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, malownicza, uzbrojona działka z dobrym dojazdem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Do wynajęcia obiekt komercyjny w Iłowej bezpośrednio przy autostradzie A4 | Idealna lokalizacja dla biznesu Oferujemy na wynajem w pełni funkcjonalny obiekt komercyjny o powierzchni ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł66,20 m² 7 024,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 66,2 m | 3 piętro | ul. Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł307 m² 6 449,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania kamienica usytuowana w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego. Budynek jest obiektem mieszkalno - usługowym , w zwartej zabudowie śródmiejskiej, czterokondygnacyjny, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł27 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż w naszym biurze kawalerka o powierzchni 26,2 m usytuowana na parterze nowoczesnego bloku z 2008 roku na ul. Chołoniewskiego. Usytuowanie bloku to możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 606 zł54,83 m² 8 345,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł783 m² 203,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępne są działki budowlane z warunkami zabudowy, położone w wyjątkowej lokalizacji na terenie ośrodka Bajkowy Zakątek nad jeziorem Guz (warmia). Działki graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł168,50 m² 10 083,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dom wolnostojący w Zielonce - garaż w bryle, duży taras, potencjał do aranżacji Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 168,5 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,70 m² 14 268,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux современная | 2-комнатная квартира | 41,07 м | балкон | новый дом 2025 | вроцлав, лесница lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku w miejscowości Konin, gmina Lwówek. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł32,04 m² 29 338,33 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasne studio | 32.04 m | W pobliżu centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł2 632 m² 199,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka 2631 m w Kalonce narożna lokalizacja z potencjałem usługowym! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2631 m , położona w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,71 m² 10 034,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości! Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Przedstawiam 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 54,71m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł155 m² 5 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom, który prezentujemy na sprzedaż o powierzchni około 140 m 2 znajduję się w miejscowości Zduńska Wola przy ul: spacerowej Teren będący własnością, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł219 m² 3 881,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:303 m²

Bardzo ładny, dobrze utrzymany dom (połowa bliźniaka), z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom posiada cztery kondygnacje: w podpiwniczeniu jest duży garaż, kotłownia, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 086 m² 87,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni ponad 3000 m2, położona we wsi Radwanków Królewski, gm. Sobienie -jeziory. Szerokość parceli to 49 m. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 231 m² 61,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduję się w miejscowości Kokoszki 800 m od centrum Błaszek i całego zaplecza handlowo-usługowego. Powierzchnia 3231 m 2 o szerokości ok. 30 m długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przytulne 2 pokoje z własnym ogrodem | Gdynia Grabówek, ul. Okrzei Mieszkanie na parterze o powierzchni 32 m2, stworzone dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł359 m² 3 896,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Tylko u Nas Dom położony w malowniczym miasteczku Strumień (niedaleko Cieszyna oraz Pszczyny) w pobliżu rynku. Budynek z 2002 roku o powierzchni całkowitej około 360 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 431 zł41,26 m² 25 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu w prestiżowym kompleksie, zlokalizowanym w sercu Białki Tatrzańskiej - jednego z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł134 m² 7 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom trzy kondygnacyjny położony w Lublinie przy ulicy Petrykiewicza 9. Nieruchomość ta świetnie nadaje się jako hostel bądź na najem dla grup pracowniczych, studentów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 161,46 m² 387,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka W centrum żor - pozwolenie na 2 domy 1161,46 m | wszystkie media | prywatna droga | topowa lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w ścisłym centrum Żor,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 672 m² 136,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę o metrażu 3 672 mkw. położoną w Sierakowicach! Zgodnie z planem miejscowym przeznaczoną pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł935 m² 106,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nie każda nieruchomość musi być ogromna, by miała ogromne znaczenie. Czasem to właśnie mniejsza przestrzeń daje największą wolność szczególnie wtedy, gdy jest dobrze przemyślana. W Wólce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 677 zł45,38 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na już! możliwość oglądania mieszkań od poniedziałku do soboty W godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł34 m² 14 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym 33,91 m | 1 piętro | winda | gotowa do zamieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 200 m² 682 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana 22 arowa , kształtna płaska,szeroka .Możliwa zabudowa bliźniacza i wolnostojąca z usługami. Obecnie dojazd drogą asfaltową ,ostatnie metry to droga szutrowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł41,20 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, przedmieście Barnimowskie Cena: 400 000 pln Powierzchnia: 41,2 m Liczba pokoi: 2 plus balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł263,36 m² 3 565,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Niezwykłe widoki-dom na wzgórzu-płóczki górne Oferujemy na sprzedaż dom połączony z budyniem gospodarczym, który posadowiony jest na działce o powierzchni 3400m2 w miejscowości.